Kayıt Ol

Çizgi Roman & Manga Index

Çevrimdışı Raisor

• 793
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
Çizgi Roman & Manga Index
« : 13 Ağustos 2012, 21:49:32 »
Çizgi Roman & Manga İndex

Hali hazırda canım sıkılıyorken, oldukça boşlanan şu bölüm için bir faydam dokunsun istedim, sonucu da bu oldu. Tabi "kolay bir iş, ne olacak yahu" diye başlayıp, iki saate yakın uğraşmış olmam ve sonuna yakın "yeter artık bitsin bu iş" demem, büyük ilginçlik tabi. Eklemeyi unuttuğum konular olduysa, ya da gelecekte yeni bir konu açtığınızda bu indexte de olmasını istiyorsanız, lütfen bana özel mesaj yoluyla bildiriniz.

- Amras Ringeril:                                           - Fırtınakıran:                                        - Nihbrin:

Watchmen                                                   Buz ve Ateşin Şarkısı                               Twilight Manga

- Berker:                                                     - Fëanor:                                              - ronin47:

Ultimate Xmen                                          Transfer Student Storm Bringer      Galip Tekin'den Tuhaf Öyküler
                                                                                                                          Tetikçi - Le Tueur
- Black Helen:                                              - Highlord:                                             Thorgal
Dresden Dosyaları                                          Bakuman
Spartaküs                                                                                                           - Ropinie Hysteria:
                                                                - magicalbronze:
- brisingr:                                                                                                               Zaman Çarkı
                                                                 Buffy Vampir Avcısı
A thousand years of snow                               Deli Gücük
Zagor                                                          Dracula
                                                                 H.P. Lovecraft
- boromir:                                                    Iron Man Extremis
                                                                 Ölüm: Yaşamanın Ağır Bedeli
Babar Conan                                                The Wormworld Saga
                                                                 Wolverine Sahnede!
- Darly Opus:                                               World of Warcraft / Çizgi Roman

Bağdat'ın Aslanları                                         - Marius:
V for Vandetta
                                                                JBC'den Star Wars Atağı
- devrimk:                                                   Zehirli Şeker

Harakiri                                                       - Mit:
Seyfettin Efendi ve olağanüstü maceraları
Vahşet ile Dehşet                                        Assassin's Creed: The Fall

- Dúrgonath:                                               - Moonstone:

Fantastik "üç"lü                                           Dr. Jekyll ve Bay Hyde
The Sandman

Umarım bir faydam dokunabilmiştir. ^^

Dip not: Önizlemenin Index yaratırken yararsız olduğunu az önce forum ispatladı efenim ^^
Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken,

Sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir Dünyada yaşıyoruz.

-John Lennon.

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Rom: 16
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Çizgi Roman & Manga Index
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2012, 22:00:55 »
Çok yararlı ve güzel bir başlık olmuş. Kısa sürede istediğim yere ulaşabileceğim bu sayede. Teşekkürler :)

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Ağustos 2012, 22:02:24 »
Çizgiromanlar konuyu yayınlayanlar yerine A, B, C gibi alfabetik sıralarda kendi isimleriyle kategorilendirilse daha iyi olur. Konuyu açanlar burada forumda herhangi bir konu açmış gibiler çünkü. Hani bunların yazarları bizler değiliz. O nedenle çizgiromanlara göre kategorilendirmek bence daha sağlıklı olacaktır. Üyeler olarak bu bölümde bir yaratıcılığımız yok ne de olsa :).

Çevrimdışı Raisor

• 793
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Ağustos 2012, 22:07:32 »
Çizgiromanlar konuyu yayınlayanlar yerine A, B, C gibi alfabetik sıralarda kendi isimleriyle kategorilendirilse daha iyi olur. Konuyu açanlar burada forumda herhangi bir konu açmış gibiler çünkü. Hani bunların yazarları bizler değiliz. O nedenle çizgiromanlara göre kategorilendirmek bence daha sağlıklı olacaktır. Üyeler olarak bu bölümde bir yaratıcılığımız yok ne de olsa :).

Oo. Hiç düşünememiştim bunu. Ben hangi üyenin hangi mangayı tanıttığına göre düzenlemiştim Index'i. Haklısın bu konuda. Uygun bir zamanda bir düzenleme yapabilirim.

Bir de dip not olarak şunu ekleyeyim, konuyu açarken ön izlemede her şey düzgün görünse de, konuyu açtıktan sonra biraz karışmıştı yazılar. Yine de durdum tekrardan düzenledim şu anda. Konuya ilk girdiklerinde "Bu ne yahu her şey karıştı" diyen üyeler için söylüyorum bunu. ^^
Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken,

Sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir Dünyada yaşıyoruz.

-John Lennon.