Kayıt Ol

Unutulmuş Diyarlar Gerçek Olsaydı Nasıl Silahlarınız Olsun İsterdiniz?

Çevrimdışı Thomasward

• **
  • 352
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Karakter özelliklerinizide yazarsanız sevinirim.Feurun'da üyelerin karakterleri olsa nasıl olur diye düşünüyordum ve konuyu açıverdim.Ayrıntılı frp karakterleri benzeri karakterler tanıtırsanız çok sevinirim.
Karşınızda benim   karakterim.

Genç , deneyimsiz fakat amansız içgüdülere sahip ve eğitimleri dolayısıyla kötücül biri Leoni.Alnının sol üst kısmında derin ve kaşına kadar inen bir yara izi var ve kaşlarını çattığı zaman kırmızılaşan bir iz bu.Açık kahverengi saçlarını arkasından topluyor. Siyah cübbesi var  ve onu sadece savaşta  çıkartıp ,zırhını giyiyor.Belinde uzun ve düz bir kılıç , diğer tarafında keskin ve kalın bir hançer , onun üstündeki kınında ise yedi tane fırlatma bıçağı var.
   İlerde kendine bir hoca bulma arayışında olduğu için kimseye güvenmiyor ve işine ne gelirse ona inanıyor.Hayalleri büyük olmasına rağmen  henüz  tanınmıyor.Gizemli ve Leoni'nin dövüşürken görenler  onun yanına pek yaklaşmıyorlar fakat  Leoni'nin de korkuları var.Kendisini bildi bileli sokaklarda , yani ailesini hiç tanımadığı  için soyadını bilmiyor ve o insanlara kin tutuyor.

Hatalarımız varsa affola.

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
Orta Dünya Yüzüklerin Efendisi'nde değil miydi? Biz Faerûn'dayız.

Genç bir cüce olan Argar neredeyse bütün solunu kapatan büyük bir kalkan ile demir ustaca dövüldüğü tek yüzlü baltası ile tam bir ölüm makinesidir.Giydiği zırh; parlaklığını yıllar önce kaybetse de hâlâ sağlam olup darbeleri(özellikle goblin mızraklarını) engellemekte başrılıdır.Menzilli silahları sevmeyen Argos okçuları korkak büyücüleri ise deli olarak görmektedir.

Kumarı sadece oynatanlar kazanır sadece oynatanlar

Çevrimdışı Thomasward

• **
  • 352
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Özür dilerim  aceleye getirmiştim biraz konuyu benim hatam.Düzeltildi.