Kayıt Ol

Robert Jordan's Day!

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Rom: 16
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
Robert Jordan's Day!
« : 18 Ağustos 2012, 21:22:11 »
Hepinizin de bildiği gibi, 25 Mart'ta herkes eline bir Tolkien kitabı alır ve bir saat boyunca o kitabı okur. Ben ve arkadaşım Daarlan Gardan düşündük, neden Robert Jordan'a da böyle bir şey yapmayalım?

Jordan değeri çoğu kişi tarafından bilinmeyen bir yazar. En azından fantastikle alakası olanlar haricinde pek tanınmıyor. Biz de onu daha çok tanıtmak için şöyle bir şey düzenledik:

Her 16 Eylül'de yani Robert Jordan ustamızın ölüm yıl dönümünde bir Jordan kitabı alalım ve okuyalım. Ne dersiniz?

Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı Thomasward

• **
  • 352
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Robert Jordan's Day!
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2012, 21:43:07 »
Bana uyar fakat zaman çarkını gözümde çok büyütüyorum önerebileceğiniz başka bir kitabı var mı ?Zaman çarkına daha geniş bir zamanda başlayacağım.Güzel düşünmüşsünde verdiğin linkte sanırım ya bir hata var ya da ben yanlışım (Muhtemelen ben yanlışım.)  .

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Rom: 16
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2012, 21:47:22 »
Öncelikle Zaman Çarkı en üst. Yani bir çok fantastik roman okuyup pişmek gerekmekte. İkinci olarak ise link direk Facebook'un bir etkinlik sayfasına açılıyor. Ondandır belki bilemem :)

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2012, 22:06:58 »
Bana uyar fakat zaman çarkını gözümde çok büyütüyorum önerebileceğiniz başka bir kitabı var mı ?

Seni doğru anladıysam, Jordan'ın Conan serisine yazdığı başka kitapları ve Fallon diye bir serisi de var, ama onları Türkiye'de bulmak pek olası değil sanırım.

Çevrimdışı Thomasward

• **
  • 352
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Ağustos 2012, 11:23:36 »
Sağolun ama ben bir yolunu bulmaya çalışacağım.İlginiz için teşekkürler.Gerekirse ingilzce kitabını okurum.Olmazsada olmaz artık canımız sağolsun.Zaman Çarkı'nı uzun olmasına rağmen geniş bir vaktimde okurum herhalde pek sorun yaratmaz güzel bir esere benziyor.