Kayıt Ol

Sakat Rahibe-Unutulmuş Diyarlar // 9.Bölüm

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sakat Rahibe-Unutulmuş Diyarlar // 9.Bölüm || Yeni!!!
« Yanıtla #105 : 10 Mart 2011, 17:29:34 »
@Malkavian;

Word dosyasında o italic yazılmalı dediğin yerler falan hep öyleydi. Ama foruma koyunca ve ben koyar koymaz evden çıkmak zorunda kalınca bu hale geldi -_-'. Forumda düzeltecek fazla vaktim olmadı. Word belgeme bakarak ayarlayacağım onları şimdi.

Doğru, savaş sahnesini çabuk geçmek istiyordum yazarken :D. Çünkü yazarken çok sıkıldım ve anlatmak istediğim başka şeyler var. O eklerin eksikliğini de elden geçireceğim. Baskılar artınca aceleye geldi ;D.

Teşekkür ederim eleştirilerin ve yorumun için. Eleştirisiz yazım olmaz :).

@mit;

İhsan abi şevkim hiç kırılmadı, aksine eleştirilmek çok hoşuma gitti. Bunlar oldukça lazım şeyler. Dövüş sahnelerini yazarken ben de sıkıldığım için böyle bir hal aldı. O konuda ben de seninle hemfikirim. İçime sinmedi pek. O tekrarlanan yerleri hemen elden geçireceğim Malkavian'a dediğim gibi.

Yine Malkavian'a da dediğim bir şeyi sana da söyleyeyim, anlatmak istediğim başka şeyler olduğundan bu bölüm yavan kalıyor. Hani bir geçiş bölümü gibi. Ama bu biraz mazeret değil şu an elden geçiriyorum ^^.

Yorum ve eleştirilerin için teşeşkkür ederim :).

Ekleme: evet hepsi düzeltildi, dahası yeni cümleler eklenerek hikayede genişletmeye gidildi.

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : 10 Mart 2011, 20:50:35 »
Bunca uzun bir ayrılıktan sonra yeniden bu hikayeyi devam ediyor bulmak sevindirici. Baştan başlarsam yeni ve düzenlenmiş savaş bölümünün son derece doyurucu olduğunu ve heyecanla okuduğumu söyleyebilirim. İki kardeşin birbirlerine taşıdıkları kini, öldürme zevklerini ve savaşma stillerini zaten hayranlıkla okudum. Diyalogların oturmuşluğu ve karakterlerin hayatta kalmasının sadece ailenin menfaatleri doğrultusunda olması hikayenin kendisine yakışır bir biçimde devam ettiğinin göstergesi. Kısacası ellerinize sağlık, öncekinden daha kısa bir zaman devamını da görmek isterim. :)
Spoiler: Göster

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 10 Mart 2011, 21:10:40 »
@Black Helen;
Değerli yorumun için çok teşekkür ederim :). Savaş sahnelerini doyurucu bulduysan ne mutlu bana :). Çünkü daha önce dediğim gibi ben yazarken pek bir sıkılmıştım doğrusunu istersen. Jerran ile Ern'dal'ın aralarındaki kin dolu kardeşliği bahsettiğin gibi yansıtabildiysem de gerçekten çok mutlu oldum. Söz konusu drowlar olunca en önemli yerler ve belki de yazması en zorlu kısımlar oralar oluyor. Açıkçası en çok o kısımlarda yetersiz kalmaktan korkuyorum.

Bugüne kadar yazdığım en uzun bölüm olduğu için okuyucuları bol bol sıkacağımı düşünmüştüm açıkçası :). Yorumundan anlıyorum ki, düşüncemde yanılmışım. İyi ki de öyle olmuş. Ve hikayenin bazı yerlerini elden geçirmemin de bir artısı oldu bu sanırım.

Tekrardan teşekkür ederim yorumların ve güzel düşüncelerin için. Yeni bölümü de yazıyorum zaten. Aslında iki bölüm birden yayınlayacaktım ama çok beklettim diye bitirdiğim kısmı yayınladım. Devamı çok yakında olacak :). Dahası, aile menfaatleri için olan entrikalarda hız kesmeyeceğiz :D.

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sakat Rahibe-Unutulmuş Diyarlar // 9.Bölüm
« Yanıtla #108 : 11 Eylül 2012, 10:28:49 »
Bitti mi :( saatlerdir okuyordum ve bu başlığı dürbündeki bir yolcudan gördüm ve iyi ki de görmüşüm. böylesi bir hikayi okuduğum için çok mutlu oldum. Bu kadar güzel  uzun soluklu bir haikaye buralarda az bulunur. Unutulmuş Diyarlarda geçmesi beni çok mutlu etse de bu kurgun yazılmış gerçeklerle uyuşmadığından hayran hikayesi statüsü kazanamaması çok üzücü. Çok beğendiğimi tekrar söylüyorum hatta bu kurgu iskelesinde-şimdiye kadar- okuduğum en sürükleyici uzun soluklu hikayeydi diyebilirim. Aradan seneler geçmiş belli ki artık unutulmuş ben de "devamını beklerim" şeklinde ne yazık ki bir yorumla bitiremeyeceğim.
Kumarı sadece oynatanlar kazanır sadece oynatanlar

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 11 Eylül 2012, 13:10:20 »
Aaa, bu hikayeye yorum gelmiş o.O?! Vallahi bir gün birinin buralara yorum yazacağı aklımın ucundan geçmezdi.

Bir hayran hikayesi olmasından çok kendi yorumumla yazdığım bir kurguydu. Biraz kasti olarak öyle yapmıştım aslında. Ama tabii bunlar önemsiz detaylar. Ben yorumunuz ve beğeniniz için çok teşekkür ederim. Gerçekten hala daha şaşkınım :).

Aslında sonuna kadar tasarlanmış bir uzun soluklu kurguydu. Fakat çeşitli nedenlerden devamını getiremedim. En büyük nedenlerinden biri de vakitsizlikti. Öyle böyle derken yıllar geçti, ben de hepten vazgeçtim. Şimdi devam edeceğim desem yalan olur. Yine de böyle eski bir kurguya yorum yaptığınız için tekrar teşekkür ederim :).

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #110 : 15 Eylül 2012, 03:39:52 »
Bazılarımız da son yazan Fırtınakıran olunca, yeni bölüm mü geldi dedik, fakir ama gururlu bir bölüm vardı o mu uğradı dedik... Ama nerde?
May the force, be with you.