Kayıt Ol

Lahitteki Sır Serisi - Bekir Sert

Çevrimdışı beerold

• **
  • 173
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Lahitteki Sır Serisi - Bekir Sert
« : 04 Eylül 2012, 19:21:30 »

Küçük yaşlardan itibaren "kılıç ustası" olmayı hayal eden Kayra'nın babası o daha doğmadan ölmüştür. Annesiyle birlikte yaşayan ve çobanlık yapan Kayra'nın hayatı birden bire gelişen sürpriz olaylarla nasıl değişecek... Kaderin ince sırları bu genç adamı nasıl büyük bir kılıç ustası ve Ejder Kral'ın ordusu karşısında cesur bir savaşçı yapacak...

Tanıtım bülteninden...

Arkadaşlar "Ejder Kral" isimli ilk kitabım Carpe Diem Yayınları'ndan çıktı.

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Rom: 16
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ejder Kral - Bekir Sert
« Yanıtla #1 : 04 Eylül 2012, 19:28:46 »
Aaa, nasılmış bu kitap diye baktım. Son cümleyi okuyunca ağzım açık kaldı.

Forumumuzda bu tür eserleri çıkan, yazar arkadaşlar görmek gerçekten güzel. Desteklemek lazım Türk yazarlarımızı. Alabilirsem almaya çalışacağım yakında.

Eh, umarım başarılara yelken açarsın. Tebrikler!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Eylül 2012, 19:31:52 »
Hayırlı olsun :). Kapağı çok güzel olmuş. Kerem Beyit'in çizimi, değil mi?

Ayrıca Carpe Diem'den çıkması da gerçekten hoş olmuş. Tekrar hayırlı olsun. Nice kitaplara...

Çevrimdışı beerold

• **
  • 173
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 04 Eylül 2012, 19:41:58 »
Aaa, nasılmış bu kitap diye baktım. Son cümleyi okuyunca ağzım açık kaldı.

Forumumuzda bu tür eserleri çıkan, yazar arkadaşlar görmek gerçekten güzel. Desteklemek lazım Türk yazarlarımızı. Alabilirsem almaya çalışacağım yakında.

Eh, umarım başarılara yelken açarsın. Tebrikler!

Sevgili TheSpell (ismini bilmediğim için rumuzunu yazdım :)) yorumun ve güzel dileklerin için teşekkür ederim.

Hayırlı olsun :). Kapağı çok güzel olmuş. Kerem Beyit'in çizimi, değil mi?

Ayrıca Carpe Diem'den çıkması da gerçekten hoş olmuş. Tekrar hayırlı olsun. Nice kitaplara...

Evet Hazal Hanım. Çizim Kerem Bey'e ait. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 04 Eylül 2012, 21:26:07 »
Artık forum bünyesinde bir resmi yazar daha var! Tebrik ederim, umarım kendinizi her kitapta geliştirirerek daha bir sürü kitap yazarsınız :) Kapak da ayrı bir hoş olmuş, Kerem Beyit'in elinden çıkan her şey hoş zaten. Tekrardan tebrik ederim, okuyanı bol olsun.
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı emuk

• **
  • 226
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 04 Eylül 2012, 21:39:43 »
En son forumda karakteriniz için ismi ararken lafı geçmişti kitabınızın. Geçenlerde de aklıma geldi, 'ne oldu, yayın eviyle pürüz falan mı çıktı acaba?' diye. Kitabınızın çıktığını görmek beni sevindirdi. Umarım devam kitaplarını da kısa süre de yazarsınız.

Başarılar.
"A.Ö. 352 yılında, Mishamont ayının yirmi altıncı günü, Neraka şehrindeki Takhisis tapınağı yıkıldı. Ejderha kraliçe dünyadan sürüldü, orduları yenilgiye uğratıldı.

Bu zaferin onurunun büyük bir kısmı, ışığın güçleri için cesurca savaşmış olan mızrak kahramanlarına verildi. Ancak tarih kaydetmelidir ki; karanlıkta yürümeyi seçmiş bir adam olmasaydı, ışık kaybetmeye mahkum olurdu."

Çevrimdışı HighLord

• **
  • 244
  • Rom: 5
  • Dragonborn
    • Profili Görüntüle
    • Kotalılar Vakfı
« Yanıtla #6 : 04 Eylül 2012, 21:41:48 »
Türk yazarlarının fantastik edebiyata atılımlarını görmek beni ayrıca sevindiriyor. Tebrik ederim. Umarım kaleminizden çıkan daha nice kitaplar görürüz ! :)

Çevrimdışı Galaxie

• **
  • 375
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 04 Eylül 2012, 22:10:45 »
Siparişimi verdim bile :) Bir kez de ben hayırlı olsun diyorum. Okur okumaz yorumumu yapacağım. Başarılar ^^

Çevrimdışı beerold

• **
  • 173
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 05 Eylül 2012, 13:23:38 »
Artık forum bünyesinde bir resmi yazar daha var! Tebrik ederim, umarım kendinizi her kitapta geliştirirerek daha bir sürü kitap yazarsınız :) Kapak da ayrı bir hoş olmuş, Kerem Beyit'in elinden çıkan her şey hoş zaten. Tekrardan tebrik ederim, okuyanı bol olsun.

Resmi ama yolun çok başında diyelim. :) Teşekkür ederim.

En son forumda karakteriniz için ismi ararken lafı geçmişti kitabınızın. Geçenlerde de aklıma geldi, 'ne oldu, yayın eviyle pürüz falan mı çıktı acaba?' diye. Kitabınızın çıktığını görmek beni sevindirdi. Umarım devam kitaplarını da kısa süre de yazarsınız.

Başarılar.

İkinci kitap da bitti sayılır, yakın zamanda onu da raflarda görebileceğimizi umuyorum Emuk. :)

Türk yazarlarının fantastik edebiyata atılımlarını görmek beni ayrıca sevindiriyor. Tebrik ederim. Umarım kaleminizden çıkan daha nice kitaplar görürüz ! :)

Kayıp Rıhtım ailesinin içinden daha birçok yazarın çıkacağından eminim. Güzel dileğin için ayrıca teşekkürler HighLord.

Siparişimi verdim bile :) Bir kez de ben hayırlı olsun diyorum. Okur okumaz yorumumu yapacağım. Başarılar ^^

Çok teşekkür ederim sevgili Galaxie. Yorumunu bekliyor olacağım. 

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 05 Eylül 2012, 18:22:53 »
Toplam kaç kitap olması planlanıyor bilgilendirebilir misiniz?
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 05 Eylül 2012, 18:25:33 »
Tebrikler. İnsan forumda görüp tanıdığı kişilerin kitabının basılmasına gerçekten seviniyormuş bunu bir kez daha anladım. Kitabı da en kısa zamanda edineceğim. Ayrıca Kerem Beyit'ten bir kapak çiziminin olması... Pes doğrusu. Ellerinize sağlık.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 05 Eylül 2012, 18:47:24 »
Aa, niye sadece burada duruyor canım? Portalda afili bi haberini geçelim. Bekir Bey tanıtım bülteni sizde bulunuyor mu? Eğer yoksa Carpe Diem'den isteyelim.

Hayırlı olsun, nice kitaplara umarım.

Ekleme: Kitap adı mı Ejder Kral yoksa seri adı mı? Lahitteki Sır seri adı gibi duruyor, ama oluşturacağımız sayfalar bu isimlere göre olacak. O konuda bilgi verebilirseniz heme sayfaları oluşturmaya başlayalım.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı beerold

• **
  • 173
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 05 Eylül 2012, 21:56:23 »
Toplam kaç kitap olması planlanıyor bilgilendirebilir misiniz?

Şimdilik üç kitap olması planlanıyor. İkincisi de tamamlanmış durumda ve birkaç ay içinde hazır olacağını zannediyorum. :)

Tebrikler. İnsan forumda görüp tanıdığı kişilerin kitabının basılmasına gerçekten seviniyormuş bunu bir kez daha anladım. Kitabı da en kısa zamanda edineceğim. Ayrıca Kerem Beyit'ten bir kapak çiziminin olması... Pes doğrusu. Ellerinize sağlık.

Çok teşekkür ederim Buğra Bey. Ben de elim kulağımda sizlerden haber bekliyorum en yakın zamanda. Bunu öylesine söylemiyorum, gerçekten aramızda benden çok daha yetenekli olduğunu düşündüğüm birçok aday var. Kapak çizimi için Kerem Beyit ile anlaşılması beni de çok mutlu etti.

Aa, niye sadece burada duruyor canım? Portalda afili bi haberini geçelim. Bekir Bey tanıtım bülteni sizde bulunuyor mu? Eğer yoksa Carpe Diem'den isteyelim.

Hayırlı olsun, nice kitaplara umarım.

Ekleme: Kitap adı mı Ejder Kral yoksa seri adı mı? Lahitteki Sır seri adı gibi duruyor, ama oluşturacağımız sayfalar bu isimlere göre olacak. O konuda bilgi verebilirseniz heme sayfaları oluşturmaya başlayalım.

Teşekkür ederim Hakan Bey. Kitabın adı Ejder Kral, fakat serinin adı Lahitteki Sır olacak. Umarım sizlere karşı mahcup olmam. Haber geçerseniz beni ayrıca sevindirirsiniz. Tanıtım bültenine gelince; ben sadece internet kitapçılarındaki yazıyı gördüm ve burada onu paylaştım, yayınevinde daha detaylısı var mı bilmiyorum. İlginiz için tekrar teşekkür ederim. :)

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
"Ejder Kral" Çıktı
« Yanıtla #13 : 06 Eylül 2012, 13:21:55 »

Forum üyelerimizden, beelord olarak tanıtığımız, Bekir Sert'in ilk kitabı "Ejder Kral" raflardaki yerini aldı!

Lahitteki Sır serisinin ilk kitabı olan Ejder Kral, ayrıca yazarın da yayımlanan ilk kitabı olma özelliğini taşıyor. Şu an üçleme olarak düşünülen serinin, ilk kitabının konusu ise şöyle:

Küçük yaşlardan itibaren "kılıç ustası" olmayı hayal eden Kayra’nın babası o daha doğmadan ölmüştür. Annesiyle birlikte yaşayan ve çobanlık yapan Kayra'nın hayatı birden bire gelişen sürpriz olaylarla nasıl değişecek... Kaderin ince sırları bu genç adamı nasıl büyük bir kılıç ustası ve Ejder Kral'ın ordusu karşısında cesur bir savaşçı yapacak...

Alıntı
Alışılagelmiş fantastik kitaplardan farklı, sıra dışı karakterleri ve her an aksiyon dolu sahneleriyle soluk soluğa okunacak bir kitap...

Yayınevi tarafından yayımlanan ilk 20 sayfasını içeren ön okuması için buraya tıklayabilirsiniz.

Carpe Diem Kitap'tan çıkan, kapak illüstrasyonunu Kerem Beyit'in hazırladığı ve editörlüğünü Asena Meriç'in üstlendiği kitabın tanıtım ve künye bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.
Spoiler: Göster

Çevrimdışı Buzmavisi

• **
  • 136
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 08 Eylül 2012, 20:32:22 »
Çok başarılar dilerim. Umarım satışlarınız bol olur.
Yepyeni bir fantastik serüvene hazır mısınız?
Anatolya Efsaneleri İlk iki bölüm pdf:http://www.mediafire.com/?uadhvz1vcgmqkct

Yeni Töre'nin ikinci yasası:
Umutlar, inançlar ve dilekler içlerinde bir parça mantık barındırmıyorlarsa hayatları kolayca mahveden boş yalanlara dönüşürler.