Kayıt Ol

Zaman Tanrısı ve Onun Efsunlu Tuzağı

Çevrimdışı Thomasward

• **
  • 352
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Zaman Tanrısı ve Onun Efsunlu Tuzağı
« : 08 Eylül 2012, 21:17:31 »
                    Hikaye silinmiştir.

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
Ynt: Zaman Tanrısı ve Onun Efsunlu Tuzağı
« Yanıtla #1 : 09 Eylül 2012, 14:04:14 »
:D hayatımda gördüğün en hızlı ejderha ölüm sahnesiydi.Savaş iki cümleydi :D Biraz acele edilmiş galiba orkla dövüşürken hemen bitirmen kötü olmuş. yazarlık ölçülerinden biri, bir anı detaylandırmak ve biri de zamanı yavaşlatmaktır.Sen kesinlikle zamanı olduğundan daha hızlı aktarmışsın.Sonlara doğru geldikçe hemen sonuca uzalaşma isteği ve çevresel faktörler(atıyorum yarım saat sonra misafirliğe gitmek gibi) hikayeni bozmuş.Ama çocuk düşe kalka adam olur acemi yaza yaza yazar olur. Bir sonraki sefere daha güzellerini yazmanı dilerim.(Meraklanma gitgide daha kötü yazan birini görmedim. Elbet daha iyilerini de yazacaksın.)
Kumarı sadece oynatanlar kazanır sadece oynatanlar

Çevrimdışı Thomasward

• **
  • 352
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Zaman Tanrısı ve Onun Efsunlu Tuzağı
« Yanıtla #2 : 09 Eylül 2012, 17:16:36 »
Yorumun için çok sağol.Evet savaş sahnesinin hızlı geçtiğini bende fark ettim.Aslında biraz kısa kesmek istedim çünkü bu hikayeyi hem bizim tanıdıklarımız okumak istiyordu hemde genelde savaş kısımlarını ayrıntılı ve uzun yazdığımdan bunu sevmeyen okurları sıkmasını istemedim.

Ork olayına fazla dikkat çekmek istemedim çünkü eğer orklar buradaysa diğer yaratıklar nerede sorusu okurların gözüne çok batacaktı.Zaten beceremedim o olayı yüzüme gözüme bulaştırdım.Bir dahaki hikayeme  yaratıkların ölüm sahnelerini iniltilerine :D kadar anlatacağıma söz veriyorum ayrıca ilerdeki karakter sadist olacak.

Gerçekten çok teşekkürler yorumun için , sıkıcı hikayeme yorum yapan sayılı üyelerden birisin :D .