Kayıt Ol

31. İstanbul Kitap Fuarı 2012

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
Ynt: 31. İstanbul Kitap Fuarı 2012
« Yanıtla #90 : 01 Kasım 2012, 07:14:30 »
Hem de 2 :)))) Oyyyyy :))))

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 01 Kasım 2012, 17:24:08 »
İhsan abiyi geçen sene kaçırdım[*]kimyacıya sevgilerle[/*], bu sefer hayatta kaçırmam. İlk pazar gelemeyeceğim yalnız, 25 Kasım'da ise orada olacağım. Kesin.

O kitap imzalanacak İhsan abi!
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 01 Kasım 2012, 17:57:40 »
İkisini birden alana İhsan Abi Özel Set indirimi var diyolar doğru mu? :D
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #93 : 02 Kasım 2012, 05:07:05 »
İkisini birden alana yazar bedava diyen bile var :) İlk kitabı getiren olursa imzalarım tabi ki. Problem yok. Ama dediğim gibi, cumartesi yarım gün oradayım. Sonra "Vay efendim, geldik yoktun!" diyerek beni linç etmeye kalkmayın :)
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 02 Kasım 2012, 09:25:51 »
Yarım günden daha önemlisi, günün hangi yarısında orada olacağın :)

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 02 Kasım 2012, 18:30:48 »
Yayıncılıklar son 15 gün kaldı diye hazırlık telaşına düşmeye başladı :D. Bununla beraber size şok bir haberim de var. Altın Kitaplar Yayıncılık Facebook sayfasında Tüyap kitap fuarına geleceklere özel teklif yaptı! 20 TL üzeri alışverişlerinde yüzde 40 indirim yapacak. Lakin 2000 kişiye yapılacak bu. İsteyenler Facebooktan ekleyip teklifi kabul etsin.

Ayrıca Forum yöneticilerinden bir ricam var. Tüyaptaki indirimi arttırmak için topluca bir tur sıralaması düzenleyelim ve her standa hep beraber gidelim benim kanaatim İthaki ile başlayıp Laika ya gitmektir. Listeyi bu şekilde uzatırsak hem cebimiz yanmaz hem de her dakikayı beraber geçrmiş oluruz. Eğer gezi listesi şimdiden yapılırsa diğer üyeler de öneride bulunabilir :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : 02 Kasım 2012, 18:59:48 »
Ayrıca Forum yöneticilerinden bir ricam var. Tüyaptaki indirimi arttırmak için topluca bir tur sıralaması düzenleyelim ve her standa hep beraber gidelim benim kanaatim İthaki ile başlayıp Laika ya gitmektir. Listeyi bu şekilde uzatırsak hem cebimiz yanmaz hem de her dakikayı beraber geçrmiş oluruz. Eğer gezi listesi şimdiden yapılırsa diğer üyeler de öneride bulunabilir :)

Zaten tüm stantlara beraber gidiyoruz. Sıralama ise doğaçlama oluyor.
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 02 Kasım 2012, 19:24:39 »
Daha önce hiç katılmadığımın acemiliğine ve ilk defa katılmanın heyecanına verin lütfen :D

Ama yinede gidilecekler listesi oluşturursak hiç bir yeri atlamama şansımız artar :D
Kara Dalamar

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #98 : 02 Kasım 2012, 20:52:43 »
Bir yeri atlama şansımız yok. Rıhtım ekibi düzenlidir Şahin, bizden bir şey kaçmaz :). Her sene bahsettiğin yayınevlerinde 1 saat durup hem alışveriş yapıyor hem de muhabbet ediyoruz. Bunun yanı sıra İşbankası, Yapı Kredi gibi yayınları dahi gezerek sadece fantastikle sınırlı kalmıyoruz. İletişim de her sene gidip, yapmadığı indirimler için bir güzel kızdığımı bir başka stand :).

Kısacası hiçbir sorun yok. Sözsüz bir anlaşmamız var. Herhangi bir karışıklık olması mümkün değil. Atladığımız yayınevi de bugüne kadar hiç olmadı. Tüm fuarı turluyoruz ciddi ciddi. Test kitaplarını bile görüyoruz her sene :D. (Sonra da arkamıza bakmadan kaçıyoruz)

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #99 : 02 Kasım 2012, 20:58:45 »
İlerde Kayıp Rıhtıma sponsor yayınevleri çıkarsa hiç şaşmayacağım! Bu kadar kompleks bir portalı tıkırında götürmek zaten zor bir iş siz bir de gezi düzenliyor ve bunu kimsenin yapamayacağı bir düzende yapıyorsunuz :O Başta Hakan Abi ve Hazal Abla ve İhsan Abi ve... (Sayamadığım diğer yönetici ve manevi olarak bu mertebede olan diğer kişilere) olmak üzere tüm forum üyelerine hayranım :D . Test kitabı bakmıyorsunuz değil mi Hazal Abla bana bu bir şakaydı de!!!! :D
Kara Dalamar

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #100 : 02 Kasım 2012, 21:00:27 »
Yok yok bakmıyoruz. Çığlık atarak kaçıyoruz görünce :D. Ama oralara kadar geziyoruz.

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #101 : 02 Kasım 2012, 23:04:38 »
Test kitabı bakmak için fuara giden var mıdır ki? Umarım yoktur. Eğer varsa da onun faniliğinden şüphe ederim ben.

Çevrimdışı Gilderoy

• 416
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
    • Kuyutorman
« Yanıtla #102 : 02 Kasım 2012, 23:54:37 »
Umarım bir gün yolum İstanbul'a düşer de sizlerle birlikte fuarı gezme şansı yakalarım. Ve Denaro Forbin, evet, vakti zamanında yaşadığım şehirdeki kitap fuarına sırf test kitabı almak için gitmişliğim vardı ama romanlara da bakmıştım tabii ki :D
to see world in a grain of sand
and a heaven in a wild flower
hold infinity in the palm of your hand
and eternity in an hour
-William Blake

Çevrimdışı Elijah

• 627
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 03 Kasım 2012, 00:20:46 »
Test kitabı deyip geçmeyin, koca bir salon yanlış hatırlamıyorsam sadece test kitapları ve o tip zımbırtılarla doluydu. Geçen yıl sınıf arkadaşlarımla gittiğimde kuruş hesabına kadar çirkefleşerek müthiş bir indirimle ayrıldık o salondan. Sırf o zevk için tekrar gidebilirim oraya. Yani evet, faniliğimden ben de şüphe ediyorum.
Planemo Syndrome