Kayıt Ol

31. İstanbul Kitap Fuarı 2012

Çevrimdışı HighLord

• **
  • 244
  • Rom: 5
  • Dragonborn
    • Profili Görüntüle
    • Kotalılar Vakfı
Ynt: 31. İstanbul Kitap Fuarı 2012
« Yanıtla #120 : 11 Kasım 2012, 22:04:36 »
Ben de geliş tarihlerimi 24 ve 25 Kasım olarak değiştirdim. :)

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #121 : 12 Kasım 2012, 17:43:38 »
25 Kasım'da öğleden sonra fuarda olurum bir aksilik çıkmazsa.
Kumarı sadece oynatanlar kazanır sadece oynatanlar

Çevrimdışı raskolnigar

• *
  • 2
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #122 : 12 Kasım 2012, 18:06:31 »
kadıköy'den servis olsaydı da metrobüsün çilesini çekmeseydik keşke. dönüşü o kadar kitapla çok zor olacak.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #123 : 12 Kasım 2012, 18:14:18 »
Arkadaşlar ulaşım için metrobüsü tavsiye edeceklerin bilgilerine.
Metrobüs farklı hatlarla seyehat ediyor kendinize uygun olanı tercih ederseniz kolay kolay oturarak seyahat edersiniz :)

1-Söğütlüçeşme/Zincirlikuyu
2-Zincirlikuyu/Avcılar
3-Söğütlüçeşme/Cevizlibağ
4-Zincirlikuyu/Cevizlibağ
5-Cevizlibağ/Tüyap (Her zaman olmuyor ama sabahları olur büyük ihtimal)
6-Avcılar/Tüyap

Şahsen ben Cevizilbağdan iki durak ilerde oturmama rağmen önce geri iki durak gidip cevizlibağ da boş metrobüse bineceğim (ohhh rahat rahat oturacağım :D ) oradan Tüyap'a gideceğim :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 12 Kasım 2012, 20:00:32 »
İETT'nin sayfasına baktım şimdi, Tüyap durağını göremedim metrobüste. Cevizlibağ-Tüyap aracının numarasını biliyorsan yazabilir misin?

Çevrimdışı Buzmavisi

• **
  • 136
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #125 : 12 Kasım 2012, 20:58:41 »
Kısaca anlatayım ulaşımı zira ben Beylikdüzü'nde oturuyorum. Tüyap iki durak ilerde bana. Metrobüs'e her nereden binerseniz binip Avcılar'a gelin. Avcılar'dan Avcılar-Beylikdüzü'ne binin, son durak Tüyap'tır veya Cevizlibağ'dan Cevizlibağ-Beylikdüzü'ne binin, yine son durak Tüyap'tır. Yalnız Cevizlibağ-Beylikdüzü metrobüsü pek sık kalkmıyor, o yüzden en sağlamı önce Avcılar'a gelip Avcılar-Beylikdüzü yapmak. Zaten on dakika falan sürüyor, metrobüs kalabalık olsa bile pek sıkıntılı olmaz. Kısa sürüyor.
Yepyeni bir fantastik serüvene hazır mısınız?
Anatolya Efsaneleri İlk iki bölüm pdf:http://www.mediafire.com/?uadhvz1vcgmqkct

Yeni Töre'nin ikinci yasası:
Umutlar, inançlar ve dilekler içlerinde bir parça mantık barındırmıyorlarsa hayatları kolayca mahveden boş yalanlara dönüşürler.

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #126 : 12 Kasım 2012, 21:33:33 »
Teşekkürler Serhan Bey. İETT'nin sayfasında inanılmaz komiklikler var. Avcılar-Beylikdüzü aracını sisteme girmemişler, 34G Avcılar Söğütlüçeşme diyor, fakat hareket saatlerine bakınca aracı Söğütlüçeşme-Tüyap olarak gördüğümüz gibi hareket saatleri de inanılmaz abuk. Neyse, bu Pazar kendimi kobay olarak atayacağım sanırım.

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #127 : 16 Kasım 2012, 10:59:57 »
Büyük bir aksilik (İşte ne olabilir... Meteor yağmuru, Maya takviminde kıyametin öne çekilmesi, Boğaz Köprüsü'nü görünce 'Dur bi, atlarsam ne olur acaba?' merakı falan filan. :P) ile karşılaşmazsam 2. Pazar günü için ben de gelmeyi düşünüyorum.  :D
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #128 : 16 Kasım 2012, 15:25:58 »
Arkadaşlar yarın fuar başlıyor, yarın gidecekler fuarla ilgili bir yazı yazıp bizim heyecanımızı arttırırlarsa süper olur :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #129 : 16 Kasım 2012, 18:12:50 »
Bütün gazetelerin fuar özel kitap eklerini topladım. Star'ın kaldı, o da yarın zaten. Etkinlik programları işime yarayacak.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #130 : 16 Kasım 2012, 18:17:37 »
Star'ınki zaten en özeli :) Yanlış hatırlamıyorsam Hazal Abla bir süpriz yaparak Star'ın Ekinde Bitmemiş Öyküler incelemesi yayınlayacaktı? :D

Not: Bu arada 2. Cumartesi size belki yarım günde olsa katılırım diyordum ama fantastiğe başlamak isteyen isteyene kendim gezi düzenliyorum şimdiden 4 kişiyiz :D

Edit: İhsan Abi arkadaşlarımı fantastik edebiyata senin 2 eserinle sokmayı planlıyorum imzalarsın onları da değil mi :D Ciddiyim İhsan Abi fantastik kurguya senin eserlerinle başlatmam uygun hatta süper olur değil mi? :D

Edit 2 : 2. Pazar kaçta buluşuyoruz nerede buluşuyoruz ?
Ben 2. Pazar saat 11.00 dan 16.00 a kadar (en az) oradayım da nerde kaçta olmalıyım bilmiyorum :(
Kara Dalamar

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #131 : 16 Kasım 2012, 18:23:01 »
Star'ınki zaten en özeli :) Yanlış hatırlamıyorsam Hazal Abla bir süpriz yaparak Star'ın Ekinde Bitmemiş Öyküler incelemesi yayınlayacaktı? :D

Star kitap ekinde Hazal ablanın Bitmemiş Öyküler incelemesi vardı evet. Umarım kısaltmadan aynen yayımlarlar.

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #132 : 16 Kasım 2012, 19:51:03 »
Ben şahsen 2. Cumartesi saat 12'den sonra orada olacağım, Hamit Çağlar Özdağ'ın imza günü için. Saat 14'ten sonra da İhsan ile Kayra'ya uğrayacağım. Sonrasında da paneller var malum :) Pazar için en doğru saati sanıyorum Çarşamba günü civarında verebiliriz. Ne dersiniz?

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #133 : 16 Kasım 2012, 20:00:34 »
Benim için sorun yok :) Bu arada Cumartesi İhsan Abi'nin standında saat kaçla kaç arası bulunacağınızı söyleyebilir misin Yosun Abla ? Size katılamayacağım belki ama İhsan Abi'nin standında sizle olmayı isterim :)
Kara Dalamar

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #134 : 16 Kasım 2012, 20:10:15 »
Saat 2 deyince İhsan'ın yanına damlayacağım :)