Kayıt Ol

Seviyorum...

Çevrimdışı Neases

• 944
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
Seviyorum...
« : 15 Şubat 2008, 15:53:29 »
Uzun bir süre olmasada 4 gün benim bunalımlara girip girip çıkmam için haddince baya fazla bir zaman.

Çoğalarka seviyorum seni,giderek daha çok.. Herşeyi yeniden öğrenir gibi, öğrendiklerimi biriktirir gibi, çoğala çoğala.. Uzaklığında da yakınlığında da, her zamanda ve her mekanda..
Geceleri kısaltıp gündüz oluyorsun, gündüzleri bitiriğp yıldız oluyorsun.Daha çok seviyorum seni, yaramın kanamasını kesen bir ilaç gibi..
Bir kıvılcımdan bir yangına dönüşür gibi, büyüyerek ve daha çok... Her an daha çok ..
Seni sevmenin nöbetini tutuyorum, yüreğim ellerinde.. Karda kışta deli yağmurda... Parlaklığı giderek artan çiçek gibi, sevdikçe artıyor benim parlaklığımda..
Sevdikçe çoğaltıyorumseni, çoğaldıkça daha çok seviyorum... Gülüyorsun, gülüşüne daha da hayran oluyorum... Sevdan hep bir an öncesinden daha büyük... Aşkım daha kararlı, bulmuşken seni kaybetmemek adına... Seni seviyorum, yaşama sevincim çoğalıyor, içimdeki kuşlar çoğalıyor; kanat çırpışlarını dinle... Hepsi senin aşkına uçuyor...
Görmesekte birbirimizi ne gam ! Varsın işte, oradasın. Onca aşk öğretemedi, ama şimdi yalnızken öğreniyorum seni sevmeyi.. Kaç acının sınavından geçtim ve basardım sonunda. Bir tek acıyı azaltıyorum içimde, seni çoğaltıyorum... Çoğalttıkca acı yokoluyor. Şimdi yıldızları daha büyük gecelerin, daha çok.. Korkma, ne kadar çoğalırsan çoğal yüreğim aşkını tasırmayacak kadar büyük.. Sana dair ne varsa hepsini taşıyacak kadar güçlü...
Eğer döneceksen sabredecek kadar da asil...

Çevrimdışı nymph

• 412
  • Rom: 1
  • <3 Murtagh <3
    • Profili Görüntüle
Ynt: Seviyorum...
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2008, 16:08:28 »
yaa ağlamayacağım diye söz veriyorum ama öyle güzel bir yazı ki duramadım yine sözümde  :-\ çok güzelmiş ya canım  :hug ama tabi Anlayana...!!!
kimse yaLnız kaLmak isteMez
beLki beNde sırf bu yüzdeN iNnmak istedim saNa
kimse Mutsuz oLmak istemez
biLmem ki sen sebebtiN çok yaLan söyLedin baNa..
[/u]

Çevrimdışı Neases

• 944
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #2 : 15 Şubat 2008, 16:19:13 »
Bu yazı benim değil ama

''Sen git aşkın adı kalsın'' diye bir kitapdan alıntı ama ben düzenledim sadece beğendiğim yerlerini

Çevrimdışı SeD

• 877
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2008, 17:35:48 »
Eğer döneceksen sabredecek kadar da asil...
bu söz harikaymış... çok harikaymiş hakkaten ... şu anda bunlara ihtiyacım var...hem de çok.... :S :'(