Kayıt Ol

31. İstanbul Kitap Fuarı 2012

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: 31. İstanbul Kitap Fuarı 2012
« Yanıtla #225 : 27 Kasım 2012, 14:04:32 »
Hakan seni tebrik ederim. O ilk resimdeki kitapları tutuşunla utandırdın hepimizi. Keşke hepimiz yapsaydık o.O?!

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #226 : 27 Kasım 2012, 14:22:30 »
Resim 3 - Koyubeyaz'ın paha biçilmez bakışı...
Resim 3- Ayrıca Onur'un fotoğrafı çekene kinlenmiş gibi bakması...

Ayrıca fotoğrafların genelinde sabit durma başarısı göstermişim :) Çizgimi hiç bozmamışım...

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #227 : 27 Kasım 2012, 15:26:39 »
Fotoğrafları görünce yine moralim bozuldu. Oradaydım fakat orada olduğuma dair bir kanıt yok. Bu çok kötü.

Çevrimdışı Seveal

• *
  • 5
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #228 : 27 Kasım 2012, 16:08:44 »
Oohhh.. Sonunda uçak-otobüs-vapur-servis-vapur-tren-otobüs-uçak çilesi bitti, evime kavuştum ve bütün kemiklerimi dinlendirdim de foruma fuarla ilgili izlenimleri okumak için girebildim (supradyn sen çok yaşa :) ).
Hayır görenler bu kadın neden bulduğu her fırsatta uyuyor demiştir mutlaka, fekat gerçekten çok yorucu bir haftasonu idi. Yoksa sağda solda uyumak gibi alışkanlıklarım yok :)
Değdi mi, değdi o ayrı..
Bu arada websense sağolsun resimleri şu anda göremesemde, fotoğrafta beni görenler bu accountun Malkavian'ın fake hesabı olmadığını anlamışlardır. :)
Fuara gelince;
İhsan'ı kandırmak için hevesle giriştiğimiz çaba, gerek benim yetersiz oyunculuğum gerekse kendisinin peygamber sabrı yüzünde bir neticeye varamadı. Etrafta ben diyeyim milyarlar siz deyin trilyorlarca insan olmasa belki pek çok kitapla daha dönebilirdik, ama orda durduk!! :)
Ama asıl önemlisi;
Ben hepinizi bol bol dinliyorum evde ama siz beni bilmezsiniz haliyle. :) O sebeple öncelikle adını bildiğim fakat malesef nicklerine aşina olmadığım orada bulunan ve bana da sanki hergün görüşüyormuşuz gibi sıcacık davranan herkese teşekkür ederim.
Ayrıca Ankara'ya yolu düşen herkesi de mutlaka bekliyoruz ona göre.. :)

Not: Kız kıza ne kaynattığımızı merak edenler varsa, merak etmeye devam edebilirler.. :uhe

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #229 : 27 Kasım 2012, 16:51:01 »
Fotoğraflar gayet güzel çıkmış. O neşemiz ekrana yansıyor adeta. Ama ilk fotoğraftan üçünsüne doğru giderken suratlarda oluşan değişimi (Bkz. Hakan foto 1 ve 2, Onur foto 1-2-3, HighLord foto 2-3) görmek de ayrıca güldürdü beni :P

Sevil'in beni kandırma numarasının işe yaramamasının en temel nedeni onun da iddia ettiği gibi kötü oyunculuğu değil (ki ben onu cidden müşteri sandım, öyle de başarılıydı) benim o muameleye gün içinde onlarca kez maruz kalmamdı :)

Ümit abi'ye bu güzel fotoğraflar için çok teşekkürler.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #230 : 27 Kasım 2012, 17:10:14 »
Of ya, gelemediğime pişman oldum valla. Ama doğumgünü şenliklerine de gelirsiniz değil mi Buğra? Kandırma oyunu nasıl bir şeydi, onu merak ediyorum en çok :)

Çevrimdışı Chiyo

• **
  • 154
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #231 : 27 Kasım 2012, 17:42:18 »
Forumdan bu kadar süre kopukken son anda olaya dahil olabilen bir  kişi olarak diyorum ki kesinlikle çok güzel bir fuardı. Forum üyelerinden sadece mit ile tanışabilme fırsatına eriştim ve hala daha kitabını imzalarken yazdığı cümlelere içimden koca bir "Amin!" diyorum. Gönül isterdi ki diğer bütün üyeler ile de tanışabileyim ama mit ile karşılaşmam bile tamamen tesadüfi oldu. Alık balık bir üslupla kendisine "Bakar mısınız? (Yitik Öyküler kitabını göstererek) Bu kitabın yazarının bugün imza saati var mı?" diye sorup da yazarın kendisiyle şans eseri karşılaşmak herkese nasip olmaz sanırım :)

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #232 : 27 Kasım 2012, 18:13:49 »
Of ya, gelemediğime pişman oldum valla. Ama doğumgünü şenliklerine de gelirsiniz değil mi Buğra? Kandırma oyunu nasıl bir şeydi, onu merak ediyorum en çok :)

Valla bu yolculuk bize bir iki ay yeter de artar :) Şaka da şöyle vuku buldu;

Sevil: Merhaba, Ben 7 yalındaki kuzenime kitap bakıyorum bunu okuyabilir değil mi? (İhsan'ın kitabını göstererek)

İhsan: Yok okuyamaz bu 13 yaş üzeri.

Bu şakanın da gösterdiği gibi İhsan kitap filan satamaz. Versene eline hem 1. hem ikinci kitabını hemen 'Tabiii okur. Hem de bayıla bayıla' desene abi :)