Kayıt Ol

İlknokta'da 5. Kış Kitap Günleri!

Çevrimdışı estelturin

• **
  • 143
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
İlknokta'da 5. Kış Kitap Günleri!
« : 22 Ocak 2013, 15:24:27 »

Özellikle fantastik ve bilimkurgu türündeki kitaplara yaptıkları indirimlerle adından söz ettiren online kitap alışveriş sitesi ilknokta.com'da Beşinci Kış Kitap Günleri başladı!

%25'ten %50'lere varan indirimlerin sizi beklediği kış kitap günlerine onlarca yayınevi katılım gösteriyor. İmzalı kitapların da satıldığı sitede ayrıca setlere özel indirimler bulunuyor.

21 Şubat 2013 tarihine kadar sürecek Beşinci Kış Kitap Günleri'ni kaçırmamanızı öneriyoruz.Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Kitaplar tükenmeden hücum etmekte fayda var. ;D İyi alışverişler.

Spoiler: Göster
Kampanyadan önce alınmış pahalı kitaplar için de tüm arkadaşlara geçmiş olsun.Bende bu dertten muzdaribim  :-[
İnsan için önüne çıkan bütün yollar yürünebilir yollar ise, o insan artık kaybolmuştur.

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Rom: 16
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
Ynt: İlknokta'da 5. Kış Kitap Günleri!
« Yanıtla #1 : 22 Ocak 2013, 15:30:42 »
Edgar Allan Poe'nun kitaplarındaki indirim de -özellikle bütün hikayelerinin olduğu kitaptaki %50 indirim- bu kampanyaya dahilse, en kısa zamanda alıyorum. Kafama koydum.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: İlknokta'da 5. Kış Kitap Günleri!
« Yanıtla #2 : 22 Ocak 2013, 17:40:53 »
Gerçekten iddialı indirimler başlattılar. (Cidden İlknoktayı ve ortağı İthakiyi tebrik ediyorum :) ) Size tavsiyem alacağınız kitap sayısını arttırın ve fiyatı 75 tlyi aştırtın hem indirimli olduğundan 75 tlye daha çok kitap alabilirsiniz hem de kargoyu ücretsiz yaptırtmış olursunuz :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar