Kayıt Ol

Üyelerimize soruyoruz: "Sizce Kayıp Rıhtım?"

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Üyelerimize soruyoruz: "Sizce Kayıp Rıhtım?"
« : 29 Kasım 2012, 18:17:03 »
Selamlar,

Çoğunuzun bildiği ya da çoğunuzun bilmediği gibi önümüzdeki ocak ayı itibarıyla biricik ve pek sevimli, mini mini, gıdısı alınacak sitemiz beşinci yaşına giriyor! Elbette bizler de boş durmuyor ve "BEŞİNCİ YIL" için güzel projeler hazırlıyoruz. (Hazırlıyoruz değil mi Hazal?)

Bu kapsamda bu yıl bir değişiklik yapıp forum üyelerimizi de işin içine katalım dedik. Sizlerden istediğimiz şu sorunun cevabı: "Sizce Kayıp Rıhtım?"

Yani Kayıp Rıhtım genel anlamda sizler için ne ifade ediyor, burada ne buluyorsunuz (elbette sadece çok fazla emek veren üyelerimize özel olarak sunduğumuz Twilight röportajları ve seriye ait birbirinden özel hediyeler haricinde), neden Rıhtım'ı tercih ediyorsunuz tarzı soruların cevabını istiyoruz.

Fakat bu soruyu cevaplandıracak üyelerimizin özellikle dikkat etmesini istediğimiz iki husus var:

İlki, soru cevaplarını kayiprihtim@gmail.com adresine "Neden mi Kayıp Rıhtım?" başlığıyla göndermeniz. Eğer o yöntem çok zor geliyorsa ben yahut Fırtınakıran'a özel mesaj yoluyla da gönderebilirsiniz. Cevabınızın sonuna gerçek adınızı da ekleyebilirsiniz. Mail yoluyla cevapları yollayacak üyelerimiz forum nicklerini de yazmalılar.

İkincisi de vereceğiniz cevapların kısa bir paragraf olmasına özen göstermeniz. Zira gelecek birçok cevabı düşünürseniz, okurların da fazla sıkılmaması maksatlı cevaplarınızı kısa tutmanız büyük önem arz etmektedir.

Cevaplarınızı bu başlık altına yazmıyorsunuz. Yoksa süpürüz olmaz, değil mi? Fakat özellikle soru sormak isteyen olursa buraya yazabilirler.

Haydi kaleminize kuvvet. Her biri birbirinden süper üyelerimizden, en süper cevapları bekliyoruz.

Ha bu arada, benim için girdiğinizi söylemenize gerek yok. Yani orası Allah'ın emri zaten. Ben de sizleri seviyorum <3
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Üyelerimize soruyoruz: "Sizce Kayıp Rıhtım?"
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2012, 22:40:42 »
İçinizden 1 cümle yazmak geliyorsa öyle de yazın tabiiki u_u. Kısa bir paragraf demişiz ama, paragraf olmuyorsa kendinizi katılmaktan mahrum etmeyin sakın :).

Spoiler: Göster
Daha hiç mesaj gelmemiş, çok kırıldım :P

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Kasım 2012, 22:44:40 »
Ama bu haksızlık! Son gönderme günü büyük ihtimal Aralık sonu olur, üstüne bir de sadece bir paragraf!!! Demin oturdum bir şeyler karaladım ilk sayfa bittiğinde sadece 1 paragraf olacağını hatırladım. Benden Rıhtımı 1 paragrafta anlatabilmemi nasıl beklersiniz? :(

:D
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #3 : 05 Aralık 2012, 18:29:28 »
Yani Kayıp Rıhtım genel anlamda sizler için ne ifade ediyor, burada ne buluyorsunuz (elbette sadece çok fazla emek veren üyelerimize özel olarak sunduğumuz Twilight röportajları ve seriye ait birbirinden özel hediyeler haricinde), neden Rıhtım'ı tercih ediyorsunuz tarzı soruların cevabını istiyoruz.

Ha bu arada, benim için girdiğinizi söylemenize gerek yok. Yani orası Allah'ın emri zaten. Ben de sizleri seviyorum <3

Hakan sen beni gülmekten öldüreceksin :D
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Aralık 2012, 20:34:29 »
Üyelerimizin Kayıp Rıhtım tanımlamasına dair mesajları gelmeye devam ediyor :). Gönderen herkese şimdiden teşekkürler. Göndermeyi düşünenler için ise bir kez daha soruyoruz: "Sizce Kayıp Rıhtım?"

Çevrimdışı dekadans

• **
  • 261
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Aralık 2012, 11:30:04 »
Bu olayı öğrendiğim iyi oldu. İçimde ne varsa döktüm :D
Zaman Çarkı döner, Çağlar gelir ve geçer, efsaneleşen anılar bırakır. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur. Bir Çağ’da, kimilerine göre Üçüncü Çağ’da, henüz gelmemiş, çoktan geçip gitmiş bir Çağ’da, Puslu Dağlar’da bir rüzgar yükseldi. Rüzgar başlangıç değildi. Zaman Çarkı dönerken ne başlangıçlar, ne de bitişler vardır…

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Üyelerimize soruyoruz: "Sizce Kayıp Rıhtım?" - Son Katılım Tarihi
« Yanıtla #6 : 21 Aralık 2012, 19:48:33 »
Konudaki ilk mesajda zaten söylemiştik, bir daha söyleyelim: Sizce Kayıp Rıhtım?

Bunca zamandır bizlerle olan üyelerimize 5.yıl etkinlikleri kapsamında da projelerimiz arasında yer alma şansı tanıyoruz.

İlk mesaj her şeyi detaylıca anlatıyordu diye son kez dedikten sonra, bu siteyle ilgili düşüncelerini birkaç cümle ya da dilerse içinden geldiği gibi yazmak isteyecekler için son katılım 31 Aralık 2012 diye belirtelim.

Bana ya da magicalbronze'a bu yazdığınız kısa tanımları/duyguları özel mesajla iletebilirsiniz.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 27 Aralık 2012, 21:14:20 »
Konudaki ilk mesajda zaten söylemiştik, bir daha söyleyelim: Sizce Kayıp Rıhtım?

Bunca zamandır bizlerle olan üyelerimize 5.yıl etkinlikleri kapsamında da projelerimiz arasında yer alma şansı tanıyoruz.

İlk mesaj her şeyi detaylıca anlatıyordu diye son kez dedikten sonra, bu siteyle ilgili düşüncelerini birkaç cümle ya da dilerse içinden geldiği gibi yazmak isteyecekler için son katılım 31 Aralık 2012 diye belirtelim.

Bana ya da magicalbronze'a bu yazdığınız kısa tanımları/duyguları özel mesajla iletebilirsiniz.

Son 4 gün arkadaşlar :).

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 30 Aralık 2012, 12:20:59 »
Yarın bu projemiz için alımlar da son bulacak arkadaşlar :). Hala Rıhtım'ın sizin için ne ifade ettiğini yazmadıysanız geç değil.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #9 : 30 Aralık 2012, 14:07:09 »
Ben de yazdım. Haydi arkadaşlar, iki satır da olsa sizler de bir şeyler karalayın. Sadece üç-beş kişinin katıldığı sönük bir organizasyon olmasın bu lütfen. Sonuçta her gün uğradığımız, keyifle muhabbet ettiğimiz kaç yer var adına internet denilen şu engin denizde? Ha gayret! Bir cümleniz yeter...
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 31 Aralık 2012, 17:42:39 »
Sindrella misali, gece yarısı son buluyor bu projemiz. Yeni yıla girerken bir kapanış yapıyoruz böylece :).

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 31 Aralık 2012, 17:44:00 »
Hazal Abla şimdi geçebildim bilgisayara. Kaleme kuvvet yazıp atıyorum :D

Not: Uyarıyı görmeden 'şimdi mi söylenir abla' dediğim için çok özür dilerim :(
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 31 Aralık 2012, 17:49:12 »
Hazal Abla şimdi geçebildim bilgisayara. Kaleme kuvvet yazıp atıyorum :D

Not: Uyarıyı görmeden 'şimdi mi söylenir abla' dediğim için çok özür dilerim :(

Ay aşkolsun :D. Böyle ufak şakalaşmalar için özür dilemeyelim ^^.

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 31 Aralık 2012, 17:57:50 »
Ben katılabilir miyim ?  :)
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351