Kayıt Ol

Kayıp Rıhtım 5. Yıl Buluşması

Çevrimdışı Eco

• **
  • 143
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kayıp Rıhtım 5. Yıl Buluşması
« Yanıtla #90 : 25 Aralık 2012, 12:19:06 »
Ben dedim, ejderha çok güzel dedim, kesmeyin kıymayın dedim. Hazal, Hakan, Hurin, ve bütün üyeler böyle kan ve vahşet kokan kocaman gözlerle bana döndüler, hain Kostok kahkahası attılar "yiyecez olm tabi ki nihahahaha" dediler. Kurtaramadım ejderhayı.

http://www.youtube.com/watch?v=6xiZoG3mRCk

Savunma yapmak istiyorum. Şöyle ki, tanık olduğum vahşetten ötürü şoka girdim, o yüzden bir tepki gösteremedim. Tek yapabildiğim "Nasıl bir yere geldim ben?!" diyebilmek oldu.

Şaka bir yana iyi ki gelmişim. Çok güzel ve sevecen insanlarla tanıştım. Bu buluşmaya geldiğim için bu kadar mutlu olabileceğimi düşünmemiştim. 

Rabbul samae, fecal rajae
Fe aynaha aral hayati
Ati elaica men hazal caouni
Arjouca rabbi, labbi nadae

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kayıp Rıhtım 5. Yıl Buluşması
« Yanıtla #91 : 25 Aralık 2012, 15:44:05 »
Pazar günümü daha verimli bir şekilde geçiremezdim. Oradaki herkes çoğunluğu ile pek bi muhabbetşm olmasa hatta bazılarını ilk kez görüyor olsam da orada bana çok yakın geldiler. Sanki kurban bayramı için köye gitmişinde köyün en büyük evinde-dedemin evinde sadece bayramdan bayrama açılır- benim bütün akrabalarımla buluşmuş gibiydim. Oradaki herkes cana yakındı. Şüphesiz ben başka bir ortamda-benden yaşça büyükler var ve çoğunu sadece cismen tanıyorum- bu kadar rahat konuşamazdım :D. Ne tüyap ne sahaf festivali bu hepsinden çok daha güzeldi çünkü amacımız muhabbetti ve birbirimizi dinlemekti. Yönetime ve bu işi organize eden herkese teşekkürler.
Kumarı sadece oynatanlar kazanır sadece oynatanlar