Kayıt Ol

Yaylı Bacak Jack - Mark Hodder

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yaylı Bacak Jack - Mark Hodder
« Yanıtla #15 : 10 Nisan 2015, 17:49:40 »
Meraklısına. 6:45 diye burun kıvırmayıp seriyi okumak isteyenler için güzel haber. 2.si yoldaymış.
Kapak görseli şahane, zaten bu kez orjinal kapağı kullanmışlar. Ama işte... :P
Spoiler: Göster

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 10 Nisan 2015, 17:54:55 »
Yayınevi kötü olmasa aslında baş köşelik bir seri ama işte... Çok feci ikilemdeyim...

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #17 : 10 Nisan 2015, 17:56:04 »
Meraklısına. 6:45 diye burun kıvırmayıp seriyi okumak isteyenler için güzel haber. 2.si yoldaymış.
Kapak görseli şahane, zaten bu kez orjinal kapağı kullanmışlar. Ama işte... :P
Spoiler: Göster

Vauv! Harikaymış kapak. Epeydir okumak istiyorum zaten, sanırım alacağım bu seriyi. :D

Çevrimdışı TheWalkingIdeas

• **
  • 348
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 10 Nisan 2015, 18:08:21 »
Vöv! 6:45 ve bu kapak ha! Kapak harbiden çok iyiymiş. İlk kitabı da her seferinde okumamızı söylüyor Hazal abla.
"Sahtekârlığın evrensel düzeyde egemen olduğu dönemlerde, gerçeği söylemek devrimci bir eylemdir."

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 10 Nisan 2015, 18:18:54 »
Okumamanızı söylüyorum. Okumanızı değil ^^. Okura saygısı olmayan bir yayınevi sonuçta. Tercih elbette sizlerin :).

Çevrimdışı Ugur

• 459
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 10 Nisan 2015, 18:23:18 »
İkinci kitap düzgün olursa onun hatrına belki ilk kitap okunabilir . Onun içinde bunun çıkışını beklemek gerek :)

Çevrimdışı Okur

• **
  • 73
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 21 Kasım 2015, 18:55:19 »
6.45'e sinir olmam 2002 yılında Güç Yüzükleri Dair'i berbat bir kağıt kalitesi ile bastıkları halde 17 lira idi sanırım ya da 20 lira gibi bir şey gibi fahiş bir fiyata sattığını görmem ile başlar. Oldukça uzun zaman direndim o parayı vermemek için, belki başka bir yayın evinden çıkar demiştim ama nafile, pes ettik sonunda. Birkaç Philip K. Dick kitabı alıp okudum, iyice soğudum bu yayınevinden. Benim anlamadığım bu kadar kötü geri bildirime rağmen bu adamlar neden hala bu kadar kötü iş çıkarıyorlar ve neden hala varlar piyasada? Ülke de öyle bir ülke ki bir yayınevinden çıktıysa bir kitap mahkumuz o yayınevine maalesef. 6.45 de tamam anladık çok iyi iş çıkaramıyorsunuz ama bu kadar da kötü olmasın.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #22 : 21 Kasım 2015, 19:07:51 »
6.45 e sinir olmam 2002 yılında Güç Yüzükleri Dair i berbat bir kağıt kalitesi ile bastıkları halde 17 lira idi sanırım ya da 20 lira gibi bir şey gibi fahiş bir fiyata sattığını görmem ile başlar. Oldukça uzun zaman direndim o parayı vermemek için belki başka bir yayın evinden çıkar demiştim ama nafile, pes ettik sonunda. bir kaç Philip K. Dick kitabı alıp okudum iyice soğudum bu yayınevinden. Bneim anlamadığım bu kadr kötü geri bildirime rağmen bu adamlar neden hala bu kadar kötü iş çıkarıyorlar ve neden hala varlar piyasada? Ülke de öyle bir ülke ki bir yayın evinden çıktıysa bir kitap mahkumuz o yayın evine maalesef. 6.45 de tamam anladık çok iyi iş çıkaramıyorsunuz ama bu kadar da kötü olmasın.

Sevgili Okur. Lütfen Türkçe yazım kurallarına dikkat edelim. 6:45 hakkında söylediklerinize sonuna kadar katlıyorum, noktasına virgülüne kadar haklısınız ama foruma attığınız mesajlarda imla kurallarına gereken özeni göstermeyerek siz de bize benzer bir işkence yapmış oluyorsunuz :)

Mesajınızı okurken ne dediğinizi anlayabilmek için bir hayli cebelleşmem gerekti. 6:45'ten çektiklerinizi düşünerek bize acımanızı ve güzel Türkçemize gereken özeni göstermenizi umuyorum. Anlayışınız için teşekkürler, iyi forumlar.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.