Kayıt Ol

İzmir Buluşması!

Çevrimdışı cemaziyel

• **
  • 100
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Ynt: İzmir Buluşması!
« Yanıtla #15 : 13 Şubat 2013, 18:56:57 »
şöyle oluyor. Mekana giriyoruz. Kulağında kulaklık olan bir arkadaş göreceğiz ilk başta. (Zaten önce o sizi görmüş olur.) "Buralarda sakallı bir arkadaşın masa ayırtmış olması lazım" diyoruz kendisine. O da "Pardon beyefendi/hanımefendi anlayamadım" diyor buradan içinizden "ah şakacı cemaziyel nasıl da kandırdı beni(en azından bu kadar hafif olmasını umuyorum)" diyorsunuz. sonra kayıprıhtımın masasını soruyorsunuz. Tabi mekan konusunda hala değiştirme şansımız var arkadaşlar.  Leman-Kültür'de garip hadiseler (15 dakikada bir garip bir şarkı eşliğinde doğum günü kutlanması, Birden kemancıların ortaya dalıp adamın birinin yüzükle diz çökmesi, vs.) olabiliyor. Ben herkesin rahat bulabileceği bir yer olsun diye burayı önerdim başlangıçta. Sahilde playbox cafe de olabilir. seçim çoğunluğun :)
Ne evvel ne de ahir...

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #16 : 13 Şubat 2013, 19:05:24 »
Leman Kültür'ün yerini bilmeyen var mı?
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 13 Şubat 2013, 20:05:14 »
şöyle oluyor. Mekana giriyoruz. Kulağında kulaklık olan bir arkadaş göreceğiz ilk başta. (Zaten önce o sizi görmüş olur.) "Buralarda sakallı bir arkadaşın masa ayırtmış olması lazım" diyoruz kendisine. O da "Pardon beyefendi/hanımefendi anlayamadım" diyor buradan içinizden "ah şakacı cemaziyel nasıl da kandırdı beni(en azından bu kadar hafif olmasını umuyorum)" diyorsunuz. sonra kayıprıhtımın masasını soruyorsunuz. Tabi mekan konusunda hala değiştirme şansımız var arkadaşlar.  Leman-Kültür'de garip hadiseler (15 dakikada bir garip bir şarkı eşliğinde doğum günü kutlanması, Birden kemancıların ortaya dalıp adamın birinin yüzükle diz çökmesi, vs.) olabiliyor. Ben herkesin rahat bulabileceği bir yer olsun diye burayı önerdim başlangıçta. Sahilde playbox cafe de olabilir. seçim çoğunluğun :)
Anladım teşekkür ederim :). Leman güzeldir ben oyumu Lemandan yana kullanıyorum
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 14 Şubat 2013, 22:16:17 »
Bizleri kıskandıracak buluşma fotoğraflarınızı bekliyoruz arkadaşlar.

Ben gelemeyeceğim ama bence de Leman Kültür olsun. Şimdiden iyi eğlenceler sizlere :)
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 16 Şubat 2013, 21:53:19 »
Uzun zamandır Rıhtım'a uğramasa da bir ara forumda ve seçkide boy gösteren animania'nın da aramıza katılacağını öğrendim az önce. Giskard ise şehir dışındaymış. O halde katılımcı listemiz - şimdilik - şöyle:

- cemaziyel
- mit
- Hurin
- ronin47
- sanem75
- BerkeB

Yarın saat 14:00'de görüşmek üzere :)
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 17 Şubat 2013, 12:06:18 »
Uzun zamandır Rıhtım'a uğramasa da bir ara forumda ve seçkide boy gösteren animania'nın da aramıza katılacağını öğrendim az önce. Giskard ise şehir dışındaymış. O halde katılımcı listemiz - şimdilik - şöyle:

- cemaziyel
- mit
- Hurin
- ronin47
- sanem75
- BerkeB

Yarın saat 14:00'de görüşmek üzere :)

Hesapta olmayan bir olay sebebiyle şu an şehir dışındayım. Buluşmaya katılamayacağım, kusura bakmayın.
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 17 Şubat 2013, 14:03:38 »
Ben elimde olmayan sebeplerden gelemiyorum :'( Ancak şimdi nete girebildim kusuruma bakmayın.
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).

Çevrimdışı cemaziyel

• **
  • 100
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 17 Şubat 2013, 18:37:43 »
ronin47, sanem75 ve tabiki mit'e teşekkür ediyorum. keyifli bir muhabbet oldu. fotoğrafları yayınlanır yakında.
Ne evvel ne de ahir...

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 17 Şubat 2013, 18:41:22 »
Sadece 4 kişi miydiniz? Yine de bir yandan iyi olmuş. Daha samimi bir ortam oluşmuştur :).

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 17 Şubat 2013, 19:43:20 »
Ve yıllardan beri planlanan ama izdiham yaşanacağı korkusuyla ertelenip duran Kayıp Rıhtım İzmir Buluşması sonunda gerçekleşti! İzmirli üyeler yollara döküldü, Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde iğne atacak yer kalmadı. Hatta Leman-Kültür'e bile "Aman, destur!" dedirtti katılımcıların kalabalığı... Kimler yoktu ki buluşmaya gelenler arasında? Cemaziyel, mit, cemaziyel, ronin47, cemaziyel, sanem75, cemaziyel ve cemaziyel! Bir de mit... Bir de ronin47. Bir de bir de bir de sanem75. Ve de cemaziyel! (Unuttuğumuz bir isim varsa affola...)

Şaka bir yana, katılımın az ama samimiyetin bol olduğu bir buluşmaydı. Laf lafı, konu konuyu, kitap kitabı açarken bir de baktık ki hava kararmaya başlamış. "Gece çökmek üzere, pelerinlerimizi kuşanıp maskelerimizi takma vaktidir," diyerek ayrılmak zorunda kaldık biz de. Bu süre zarfında forumda oynatılabilecek FRP fikirleri havada uçuştu, Fransız ekolünden girip Amerikan çizgi-romanlarına dek maskeli-maskesiz bir sürü kahraman ve de çizer konuşuldu, Ömer Seyfettin mi yoksa Andersen Masalları mı daha da korkutucuydu diye tartışıldı (Ömer Seyfettin, Başını vermeyen şehit ve Falaka gibi akıllara zarar eserleriyle açık ara farkla kazandı bu arada), bol bol fantastik ve bilim-kurgu edebiyatı hakkında tartışıldı, yeniçerilerden bahsederken birdenbire Metallica ve türevlerine geçildi (nasıl oldu biz de anlamadık) ve son olarak da benim nescafe siparişimi bir türlü getirmek bilmeyen garsona masaca çemkirildi (İkinci Sprite vakası... Görünen o ki nerede ve ne sipariş ettiğimin bir önemi yok, her halükarda gelmiyor çünkü :) ) Gelmeyen arkadaşların da kulakları bir güzel çınlatıldı tabii u_u

Leman-Kültür de gayet güzel bir mekanmış bu arada, ilk defa gittim ve çok beğendim. Cemaziyel'e isabetli seçimi için bir kez daha teşekkür ederim. İşte olay foto... öhöm... işte buluşma fotoğrafları:

Spoiler: Göster

sanem75 - mit - ronin47 - cemaziyel

ronin47 - cemaziyel "Yemin ve Aşk" ile...

sanem75 - mit - ronin47

mit - ronin47 - cemaziyel

Katılan herkese çok çok teşekkür ediyorum tekrardan. Keyifli sohbetiniz için de ayrıca teşekkürler. Sizlerle tanışmak güzeldi.
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı sanem75

• *
  • 32
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 17 Şubat 2013, 21:59:40 »
ronin47, sanem75 ve tabiki mit'e teşekkür ediyorum. keyifli bir muhabbet oldu. fotoğrafları yayınlanır yakında.
ben de hepinize çok teşekkür ediyorum.Keşke gelemeyen arkadaşlar da aramızda olabilseydi.inşallah birdahaki buluşmada.Çok keyif aldım.Tekrar teşekkür ederim.

Çevrimdışı azizhayri

• 581
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 29 Mart 2013, 11:19:57 »
merhaba
Foruma düzenli girmemenin zararı. İzmire gelebilirdim halbuki... Neyse seneye inşallah...
"İnsanlığın en büyük trajedilerinden biri ahlakın din tarafından ele geçirilmesidir." Sir Arthur Charles Clark

Çevrimdışı Nightmare

• 627
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #27 : 29 Mart 2013, 14:55:16 »
Baya baya baya geç kalmışsın :)