Kayıt Ol

Lotr-Karakule-Sonra ?

Çevrimdışı Walternatif

• *
  • 2
  • Rom: 0
  • Homo Homini Lupus..
    • Profili Görüntüle
Lotr-Karakule-Sonra ?
« : 13 Mart 2013, 19:06:50 »
Arkadaşlar Tolkien'in neredeyse tüm kitaplarını okudum.Geçenlerde de kara kule serinisi bitirdim.Bundan sonrasında ejderha mızrağı veya unutulmuş diyarlar ı okumaya başlayacağım ama karar veremiyorum.İki kitaptanda en sevdiğiniz serileri yazarsanız o şekilde alıp ikisinide okuyabilirim..

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
Ynt: Lotr-Karakule-Sonra ?
« Yanıtla #1 : 13 Mart 2013, 19:10:07 »
Unutulmuş Diyarlar'a başla derim. Öncelik bizimdir değil mi? Başla Anayurt'la, bırak Charon'un Pençesiyle.
Kumarı sadece oynatanlar kazanır sadece oynatanlar

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Mart 2013, 19:23:51 »
Ejderha Mızrağı Unutulmuş Diyarlardan çok daha detaylı ve harikadır. Tabi yapı olarak birbirleri ile benzerdirler. İkisinde de Tarih anlatılır.

Tarih ile kast ettiğim: Yazarın kendi yarattığı Dünya'nın tarihi. Savaşlar, yıkımlar, katliamlar, tanrılar vs.

Unutulmuş Diyarlar Ejderha Mızrağından daha hafiftir. Önce ona başla derim. Sonra Ejderha Mızrağına geçersin :)

Edit: Aynı zamanda Unutulmuş Diyarlar daha akıcıdır. Daha kolay alışmanı sağlar :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Walternatif

• *
  • 2
  • Rom: 0
  • Homo Homini Lupus..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Mart 2013, 22:00:42 »
Kara elf serisini sipariş verdim.Başlayacağım yakında sağolun yardımınız için..

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Nisan 2013, 22:03:15 »
Doğru bir seçim yaptın. Unutulmuş Diyarlar, elfli orklu kılıçlı kalkanlı savaşlı büyülü fantastik seriler içinde bir numaradır. RA Salvatore'un anlatımı da çok güzeldir. Kötü kitpaları bile kendini okutturuyor iyi kitapları ne ara bitti anlayamıyorsunuz :)
Kumarı sadece oynatanlar kazanır sadece oynatanlar