Kayıt Ol

Neverwinter oynayanları görelim.

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
Neverwinter oynayanları görelim.
« : 03 Mayıs 2013, 22:41:03 »
 Hepinizin malumudur ki 30 nisanda D&D en yeni bilgisayar oyununu Neverwinter MMORPG'yi çıkardı. Bakalım bizim kayıp rıhtım ailesinde bu oyunu oynayanlar kimler?

Ben Beholder server'ında oynuyorum. BIGKILLER@Okurgezer oynayan arkadaşlarım ekleyin beraber parti kurup dungeonlar yıkalım. Benim karakter great sword fighter, Tiefling'dir.

Bilgi almak isteyenler için resmi sitesi: http://nw.perfectworld.com/ Haydi kitaplardan ve oyunlardan tanıdığımız Kışgörmez'i; Valindra ve zombilerinden, Ashmedeous ve müritlerinden, fareadam ve Nasher asilerinden temizleyelim.
Kumarı sadece oynatanlar kazanır sadece oynatanlar

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Neverwinter oynayanları görelim.
« Yanıtla #1 : 03 Mayıs 2013, 22:47:57 »
Selam General Grisnakh. Ben başlamayı düşünüyorum; ama MMO olmasından da korkuyorum bir yandan. Bağımlılık yapar bir şey olur da gözüm Neverwinter'dan başka şey görmez olursa okul bitmeden, kötü olur. Büyük ihtimalle yaza kadar bekleyip sonra başlayacağım. Gelirsem %95 ihtimalle cüce fighter olarak başlarım ilk karakterime diye tahmin ediyorum.

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Mayıs 2013, 22:53:22 »
Peki bekliyorum, başladığında haber ver. Yazın oyun Türkçe'ye çevirelecek diye bir yazı gördüm. http://frpnet.net/haberler/neverwinter-online-turkce-oluyor buyur sen de bir incele. O zamana kadar FRPNET'in kuracağı klana girmiş olurum seni de alırız. Beraber Neverwinterlarız artık.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Mayıs 2013, 23:01:38 »
D&D Online'da drow, half-elf ve half-orc ırkları ek ücretle açılabiliyordu. Şimdi baktım da (half-orc  yok tabii) şu anki durum için geri kalan 2 ırka dair fiyat biçilmemiş. Mi acaba? Öyle, değil mi? Eğer öyleyse bir drow karakter açabileceğim sonunda.

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Mayıs 2013, 23:05:21 »
Hevesinizi kırmak istemem ama oyunda karakter açarken izin verdiği ırklar arasında drow yok. Elf bir bütün olarak var. Ve çok yüksek bir meblağ ile satın alınan Founder paketlerinde ama drow ranger var. Aynen Drizzt gibi olabiliyorsunuz parayı basarsanız. Panter yoldaş, büyülü bir binek ve daha bir çok eşya ve yetenek ile. Ama half-orc ve half-elf'i ücretsiz seçebilirsiniz.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Mayıs 2013, 23:08:29 »
-_-'

Bir kez daha D&D Online beni bu konuda yıktı. O zaman half-elf ya da human açarım. Oyun çok güzele benziyor, bir deneyeceğim. Teşekkürler bilgilendirme için :).

Çevrimdışı Gilderoy

• 416
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
    • Kuyutorman
« Yanıtla #6 : 18 Haziran 2013, 23:48:54 »
Oyun 2 gün sonra Open Beta'dan çıkıyormuş, haberiniz olsun :) Ayrıca Türkçe'ye çeviriyorlar fakat Türk server olmayacakmış. Bunun doğruluğu ne kadardır bilemiyorum.

to see world in a grain of sand
and a heaven in a wild flower
hold infinity in the palm of your hand
and eternity in an hour
-William Blake

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 19 Haziran 2013, 08:23:09 »
-_-'

Bir kez daha D&D Online beni bu konuda yıktı. O zaman half-elf ya da human açarım. Oyun çok güzele benziyor, bir deneyeceğim. Teşekkürler bilgilendirme için :).

Hazal Abla oyun yarın çıkıyor. Oyunda süpriz bir ırk daha olacak. Drow olması muhtemel :D
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Gilderoy

• 416
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
    • Kuyutorman
« Yanıtla #8 : 19 Haziran 2013, 11:43:46 »
-_-'

Hazal Abla oyun yarın çıkıyor. Oyunda süpriz bir ırk daha olacak. Drow olması muhtemel :D

Evet herkes o sürpriz ırkın drow olacağını düşünüyor :) Ayrıca oyuna yeni bir meslek daha ekleniyormuş: Simya. İlginç kombinasyonlarla iksir falan yapılabilecekmiş böylece.
to see world in a grain of sand
and a heaven in a wild flower
hold infinity in the palm of your hand
and eternity in an hour
-William Blake

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 21 Haziran 2013, 10:07:39 »
Oyuna bugün başladım. Harika :) Hiç sıkılmadım oynarken. Tavsiye ederim :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Thomasward

• **
  • 352
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 25 Temmuz 2013, 16:21:24 »
Oyun harika görsellere sahip bir kaç yapımcı  tarafından inceleme videosu izledim. level dergisinde de çok övülüyordu ancak teknik arızalardan dolayı maalesef oynayamayacağım.