Kayıt Ol

Ghost Whisperer

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Ghost Whisperer
« : 09 Şubat 2008, 01:27:23 »

Ghost Whisperer, dünyada tamamlayamadıkları işleri olduğu için boyutumuzu terk edememiş ruhları görüp onlarla iletişim kurma yeteneğine sahip olan Melinda Gordon'ın başından geçenleri anlatan bir CNBC-e dizisidir.

Melinda Gordon’ın çocukluğundan beri sahip olduğu bir yetisi var. O, bu dünyayı terk etmiş ruhlardan mesaj alabiliyor.

İki dünya arasında kalmak kolay iş değil. Ghost Whisperer’ın kahramanı Melinda Gordon ise bu durumu benimsemek mecburiyetinde kalmış. Çocukluğundan beri, bu dünyayı terk etmekte zorlanan, yardıma ihtiyacı olan ruhlardan mesaj alabildiğinin farkında. Bu ruhlar, Melinda’yı, mesajlarını yaşayanlara iletmek için bir kanal olarak kullanıyor. Mesajlardaki bilgiler bazen çok yoğun, bazen de dağınık oluyor, anlaşılması zorlaşıyor. Melinda yine de şikayetçi değil. Hem ölenlere, hem de hayatta kalanlara yardımcı olmayı başardığında bu olağanüstü yeteneğinin gerçek bir bağış olduğunu anlıyor. Onun görevi her iki dünyanın sakinleri arasında bağlantı sağlamak ve sona ermemiş işleri yüzünden öteki tarafa geçemeyen ruhlara elinden geldiğince yardım etmek. Bunun için de bazen bulmacanın parçalarını kendisinin bir araya getirmesi gerekiyor.

İkinci sezonda Melinda yeni bir arkadaş edinecek: Daha önce Practice ve Ally McBeal gibi dizilerde izlediğimiz Camryn Manleim’ın canlandırdığı Delia Banks. Dizinin yapım yönetmeni de olan ünlü medyum James Van Praagh’ın çalışmalarından esinlenerek yaratılan Ghost Whisperer’da Melinda rolünde Jennifer Love Hewitt’i izliyoruz.

Bu hafta sezon finali var sanırım. :uhe

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
Ynt: Ghost Whisperer
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2008, 16:58:50 »
birnci sezonunuda manyak gibi bağlandığım ikinci sezonunda sadece 1 bölümünü izlediğim ve neden bağlandım bu diziye zamanında bu kadar dediğim dizidir :P

ama en baştan izlesem sanırım yine aynı şekilde bağlanabilirim :P

too much sugar 
tb

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Şubat 2008, 23:21:03 »
Bilmem..Ben çok seviyorum doğrusu ;D

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı LuthienAda

• **
  • 145
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2008, 11:31:24 »
süpe bir dizide sorun bende ilk bölümlerini filan izledim ama sonra ne olduysa bir türlü izleyemedim  :'( :-\
Yanlızlık
                    Hayatın
                                      Bir
                                              Parçasıdır......

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Şubat 2008, 11:32:42 »
süper bi dizi yah ama 2.sezon finalini izleyemedim üfff sinir oldum ona işte
she's back!!

Çevrimdışı Spectre

• 632
  • Rom: 3
  • CatafaLque <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Şubat 2008, 11:38:10 »
Annemin diziLeri yüzünden 2. sezonunu birkaç böLümünü seyrettm üü.Ama bayıLıorm bu diziye.MeLinda ahh =)

Elımde yarına bırakacagım bırkac satır soz
Gozlerımden yuregımın tentesıne damlayan bırkac damla yas
Gıtmek dusundugumden de zormus bılıyorum
Ama elımden bırsey gelmezmıs bîcare gıdıyorum.
Ölecegımı bıle bıle o yola yuruyorum.. ~

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 19 Şubat 2008, 15:39:23 »
süper bi dizi yah ama 2.sezon finalini izleyemedim üfff sinir oldum ona işte
Bendeee :'( çok sinirlendim ya :hönk hemde iki kez izleme fırsatı yakalamışken :-\

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 26 Mayıs 2008, 16:04:28 »
Bir ara çok izlerdim bunu :D Bağımlısı gibi falandım. Sonra ihmale mi geldi ne olduysa (ki ihmale gelmesi doğaldır, tvyle falan aram yok, adam gibi bir dizi takip edemem sevsem de sevmesem de :D ) bir daha izlemedim :P

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 26 Mayıs 2008, 17:16:17 »
bir ara annemle oturur izlerdik bunu ama artık takip edemiyoruz, rastlarsak izliyoruz ancak... Çok güzle bir diziydi baya etkilediydi beni ruhlar karşıya geçemiyor falan...

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 26 Mayıs 2008, 21:04:46 »
Ben yakalayabildiim her bölümü izliyorum... :D
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #10 : 30 Mayıs 2008, 16:29:07 »
Birkaç bölümünü izledim, sağlam bir dizi. :)

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 15 Haziran 2008, 23:49:43 »
Beni ağlatabilen dizilerden biridir. ;D 2.sezon finalini izledim,şu an tekrarları veriliyor cnbc'de hala.3.sezon ne zaman başlıcak bilmiyorum.
Yapımcısı,aynı zaman da başrol oyuncusu olan Jennifer Love Hewitt.Dizi de senaryo yazılırken bir medyuma danışılıyormuş sanırım.
Vikipedia'dan bilgiler;

Ghost Whisperer, dünyada tamamlayamadıkları işleri olduğu için boyutumuzu terk edememiş ruhları görüp onlarla iletişim kurma yeteneğine sahip olan Melinda Gordon'ın başından geçenleri anlatan bir CNBC-e dizisidir.

Melinda babaannesi sayesinde çok küçük bir yaşta yeteneğini keşfetmiş ve babaannesinin dünyevi ruhlara yardım etme özelliğini almıştır.Bu ruhlar genellikle dünyada yarım bıraktığı bir işi olan ve öldüğünün farkına vaamayacak kadar erken ölmüş ruhlardır.Çoğu zararsızdır ve Melinda'dan yardım isteyenler genellikle aileleri için yyardım ister.Melinda'nın gizli gücünü yakın arkadaşı ve iş ortağı ile eşi ve ruhların aileleri dışında kimse bilmemektedir.Melinda rolünü Jennifer Lowe Hewitt oynamaktadır.

Melinda, Jim Clancy adlı bir sağlık görevlisiyle evlenir ve en iyi arkadaşı Andrea Moreno ile "Same As It Never Was" (Hiçbir zaman olmadığının aynısı) adlı bir antika dükkanı açar. Fakat yeni taşındığı bu şehirde de onu bekleyen bir çok "dünyevî ruh" vardır... Fakat Andrea bir trafik kazasında hayatını kaybedince herşey değişir.Delia Melinda ile çalışmaya başlar artık hiçbirşey aynı değidir

Bir kaç resim;

Çevrimdışı Spectre

• 632
  • CatafaLque <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 15 Haziran 2008, 23:55:18 »
MeLanKo ağlıyorum dedin de bir bölümü geldi aklıma GW'ın.Hayatımda hiç birşeyi izlerken o kadar ağlamamıştım ya.Küçük bir kız çocuğu vardı böyle sarı saçlı felan.Abisi yanlışlıkla havuzda ölmesine neden olmuştu. Hayla dizinin sonunda o kızın ailesiyle konuşmasını ve ışığa yürümesini düşündükçe tüylerim diken diken oluor =)

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 16 Haziran 2008, 01:19:27 »
Hatırlıyorum o bölümü,beni de çok etkilemişti cidden.Çok etkilediğini hatırladığım başka bi bölümünde ise,yirmili yaşlarında bir çocuk vardı.Hayata sürekli farklı kişiler olarak geliyordu.Hatta ablasının tişört dükkanı vardı,ablası 'bu benim hayalim değildi,onun hayaliydi' diyordu.Sonuçta o bölümde Melinda'nın hamile olduğunu ve sonradan da o bebeğin,bahsettiğim çocuğun hayata yeniden gelmek için seçtiği yol olduğunu öğrendik.Karıştırdım farkındayım ama izlediysen mutlaka hatırlarsın.O konuştukları sahne,Melinda ve o çocuğun,Melinda'nın ağlaması...Baya hüzünlü bi sahneydi :)

Çevrimdışı Spectre

• 632
  • CatafaLque <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 16 Haziran 2008, 09:25:47 »
Hatırlıyorum o bölümü,beni de çok etkilemişti cidden.Çok etkilediğini hatırladığım başka bi bölümünde ise,yirmili yaşlarında bir çocuk vardı.Hayata sürekli farklı kişiler olarak geliyordu.Hatta ablasının tişört dükkanı vardı,ablası 'bu benim hayalim değildi,onun hayaliydi' diyordu.Sonuçta o bölümde Melinda'nın hamile olduğunu ve sonradan da o bebeğin,bahsettiğim çocuğun hayata yeniden gelmek için seçtiği yol olduğunu öğrendik.Karıştırdım farkındayım ama izlediysen mutlaka hatırlarsın.O konuştukları sahne,Melinda ve o çocuğun,Melinda'nın ağlaması...Baya hüzünlü bi sahneydi :)

Ah evet Melinda'nın bebeği.Hatırlıyorum o bölümü sürekli başka biri olarak geliyordu artık o olayın son bulması için Melinda'nın bebeğinin ruhunda gelicekti .Çok hüzünlüydü ya. (: