Kayıt Ol

4 IRK SERİSİ - Sirrami (Yeni)

Çevrimdışı Abraham

• *
  • 2
  • Rom: 0
  • Fantastik Edebiyat ''Aşk'' tır
    • Profili Görüntüle
4 IRK SERİSİ - Sirrami (Yeni)
« : 26 Mayıs 2013, 15:44:15 »
4 IRK SERİSİ - SİRRAMİ (Yeni Kitap)

Ölüm tüm sessizliğini gözlerimin içine fısıldıyor; ortada mat bir görüntü, ağzımda demirimsi bir tat ve soluksuz bir an!
Ölümü hissediyorum, damarlarımdan beynime akıyor usulca. Sessiz çığlıklar atıyorum ama susuyorum.
Sadece ve sadece "Kan Kokusu alıyorum!

Kitap, 17 yaşındaki imparatorluk soyundan gelen Prensin hayatını konu alır. Prens, meskenin düzeninden bihaberdir.
Yaşadığı karanlık dünyada farklı ırklar ve yasaklanmış güçler bulunmaktadır.
Büyük bir savaş kahramanı olan babasının izni ile meskeni keşfetmek için yola çıkar ve olaylar burada başlar...

Olaylar, mistik çağda insanların hüküm sürdüğü adalardan,
karanlığın ele geçirdiği uğraksız topraklara kadar sürmektedir.
Asırlardır sırlarla yaşayan Kraliyet Ailesi, büyülü diyarlarda doğaüstü güçlerini kullanarak meskenin sırrını korumaktadır.
Meskenin kapısını aralayacak olan bu sır, karanlık güçler tarafından keşfedilir ve amansız bir mücadele başlar.
Prens, dostlarıyla birlikte heyecan dolu maceraların içine sürüklenir.

Teaser Video

https://www.facebook.com/4IrkSerisi

http://www.youtube.com/watch?v=gnQ6EpRbB6A

İnceleme: Kitap son derece özenle yazılmış ve resimlerle katkı sağlanmış. Bana göre sürükleyici ve tavsiye
edebileceğim bir eser. Yeni çıkmasına rağmen epey ilgi gördüğü söyleniyor. Dün de facebook sayfasını buldum.
Emek verildiğini görünce aldım ve kitabı okudum. Sizi son derece şaşırtacağına inanıyorum. Seri olması da ayrı bir ilgimi çekti. Herkese iyi günler dilerim.

Bu arada benim ilk paylaşımım. Sürç-i lisan ettiysek affola.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: 4 IRK SERİSİ - Sirrami (Yeni)
« Yanıtla #1 : 26 Mayıs 2013, 17:02:05 »
Sanırım kendi kitabınız (Yazar Mehmet Emin Sevinç - hesabınızın bağlı olduğu email: emin4efer@....com)  Hayırlı olsun, umarım okuru bol olur. Yine de böyle bir tanıtım yolu seçmemiş olmanızı dilerdim. "Arkadaşlar, ben yazdım. Konusu şudur," diyen çok yazar arkadaşımız var forumda. Kötü tepki aldıklarını da hiç görmedim. Hem de daha samimi oluyor. Tekrardan tebrikler.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Fiddler

• 565
  • Rom: 32
  • Bazen Herkes Duysun Diye..
    • Profili Görüntüle
    • A. Orçun CAN
« Yanıtla #2 : 26 Mayıs 2013, 17:25:49 »
Yayınevi nedir, Mehmet Emin Sevinç kimdir, baskı bilgileri (kaç sayfa, kaç tl vs.) gibi daha çok bilgi istiyoruz. Ben de sizin aynı zamanda kitabın yazarı olduğunuzu varsayarak diyorum ki; eminim çok büyük emek harcadınız yazmak için, duyurmaya çalışmanız da çok normal; ama benzer bir emeği tanıtırken de harcamalısınız. Daha dolu künye bilgileri, kapak resmi, bir şeyler bekliyor insan..
Saatleri Ayarlama Enstitüsü okuyalım..

Çevrimdışı Abraham

• *
  • 2
  • Rom: 0
  • Fantastik Edebiyat ''Aşk'' tır
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Mayıs 2013, 02:03:14 »
Kitap Warcraft platformunda tanıştığım bir arkadaşın. Kendisi reklam yapmaktan biraz çekiniyor. Biz de arkadaşları olarak elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz. Yayınevi ikinciadamyayınları. Mehmet 1989 Ankara doğumlu.Baskı 500 adet 230 sayfa kitap ve 12.5 tl fiyatı var. Umarım sizlerde yardımcı olursunuz ve uzun soluklu yazdığı kitabın karşılığını alır. Teşekkür ederiz