Kayıt Ol

Yıldızsız Gece

Çevrimdışı Kote

• **
  • 107
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Yıldızsız Gece
« : 04 Haziran 2013, 16:41:42 »
Unutulmuş diyarlarda anayurttan başlayıp mirasa kadar geldim.Entreriden gına geldi artık .Eğer yıldızsız gecede yine Entreri varsa hiç almayacağım kitabı.Okumuş olan varmı?

Çevrimdışı E0nwe

• **
  • 92
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yıldızsız Gece
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2013, 20:34:49 »
Geçen gün bitirdim, şimdi ise karanlığın kuşatmasını okuyorum. Evet, kitapta Artemis Entreri mevcut. Ayrıca Entreri konusunda haklısın, biraz tadında bırakmaları gerekiyordu o olayı. Zira Entreri'yi severim, ilk çıktığı zaman severek okumuştum fakat sonradan her işe dahil oluşu biraz kabak tadı vermeye başladı. Alıp almama kararını sana bırakıyorum, benim elimde 25 küsüre yakın kitabı var, aralarından sadece 5-6 tanesi benim, hazır elimde varken okumak istiyorum fakat senin gibi tek tek almış olsaydım bırakabilirdim seriyi.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2013, 21:33:39 »
Arkadaşlar, Entreri asıl konu olmaktan serinin devamında çıkacaktır fakat var olmaya devam edecektir.
Yani olay buradan sonra Entreri olmayacaktır. Büyük ihtimal Drizzt'le Entrerinin bu kadar çok karşılaşması size tüm seri iki adamın mücadelesini anlatıyormuş gibi hissettirmiş olabilir. İleride bu görüşünüzün değişeceğini düşünüyorum. :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Kote

• **
  • 107
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 05 Haziran 2013, 15:59:17 »
Evet sanki bütün seri Entreri ile Drittz'in arasında geçiyor gibi geldi.Bide satın alıyorum kitapları dolayısıyla ekonomik yük biniyor.İstanbulda oturuyorum.Eğer seriyi 2. el satan varsa devam ederim yoksa şuan ejderha mızrağı yada gediksavaşlarına başlamayı düşünüyorum.Hangisine başlayacağım hakkında önerilerinizide dinlerim

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Haziran 2013, 00:05:15 »
9. Kitap Karanlığın Kuşatması'ndan sonra Entreri-Drizzt ilişkileri sönükleşiyor. Var mı derseniz var hatta Entreri'nin hayatını bize anlatan ayrı bir seri bile yazıyor üstat.

Bırakma işine gelince bana saçma geldi. Sıkıldıysan biraz mola ver sonra gene başlarsın ama Yıldızsız Gece, Karanlığın Kuşatması heyecanlı bölümlerdir ben okumaya devam etmeni öneririm. 
Kumarı sadece oynatanlar kazanır sadece oynatanlar

Çevrimdışı Heeshedz

• *
  • 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 04 Ekim 2015, 15:01:25 »
aynen bir yerden sonra entreri kayboluyor ki sıkılan akradaşın aksine ben kaybolunca özledim onu.
entrerinin hayatını anlatan kitap acaba ?artemis entrerinin yolu mu ben 20 ci kitapta filanım merak ettim :D