Kayıt Ol

Ham Maddeler: Salvador Dali

Çevrimdışı zçaiqü

• **
  • 76
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ham Maddeler: Salvador Dali
« : 01 Kasım 2013, 21:59:57 »

Şu 1: Son zamanlarda kanallarda sektirilen dizilere hiç dikkat ettiniz mi bilmiyorum. Çok dizi izleyen biri değilim (arada alakasız cenerikler dönüyor beynimde) ama sizin için genel zihniyeti de özetleyen derin ve sistematik bir araştırma yaptım. Şu isimler dikkatimi çekti: Bir Aşk Hikayesi, A.Ş.K, Gurbette Aşk, Yer Gök Aşk, Aşk-ı Memnu, Aşk Bir Hayal, Aşk ve Ceza, Büyük Aşk… Tabiki sadece adında aşk geçen filmleri yazdım buraya yoksa zaten neredeyse hepsinin konusu aşk. Şimdi buradan şöyle bi’ yere gelecem: http://tinyurl.com/q627yqw

Şu 2: Otobüste 3-4 yaşlarında çok güzel bir kız çocuğu gördüm yaklaşık 3 hafta önce. Annesinin kucağında yüzü arkaya yani bana dönüktü. Yolculuk boyunca hiç gülmedi gülümsemedi bile hatta ifadesi de değişmedi hiç. Hala aklmdan çıkmayan o donuk bakış. Sanki ruhu 80 yaşında gibiydi. Her şeyi anlamıştı sanki. Bomboş bakıyordu çünkü.

Şu 3: Zorlanınca zorlanıyorum.

Şu 4: ‘’Yaşam, yaşayan insanın kendinden kaçmasıdır; çünkü onun ‘’en-kendi-olduğu’’ ölümdür – yaşamı da, bunun bir değillemesi yalnızca…’’

Şu da 5: Ham Maddeler ciddiye biniyor, eteğinden çekiyorum.

H. Barış Beledin
ruveranva.tumblr.com