Kayıt Ol

Melekler ve Şeytanlar - Angelfall

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Melekler ve Şeytanlar - Angelfall
« Yanıtla #15 : 05 Eylül 2013, 17:58:28 »
Senaryo önerilerini topluyorum bakın, sonra oyuncular bana kızınca size yönlendirilecek hepsi hkasjdasf.
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 05 Eylül 2013, 20:14:07 »
Şimdi girebildim Şahin olmasa aklımdan çıkmışı, zombi gibi yaşamaya başlamıştım da :) Ben pek good biri değilimdir seçenekler arasında kendime uygun birini bulamadım ama Fortitudo olmaya karar verdim. Artık cesur olacağız 
Kumarı sadece oynatanlar kazanır sadece oynatanlar

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 06 Eylül 2013, 00:03:33 »
İlk tecrübem olmasının verdiği yeteneksizlikten dolayı: DM den, İzleyiciden ve diğer oyuncu arkadaşlardan özür diliyorum. Ama ben çok eğlendim :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Catrouble

• **
  • 267
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 06 Eylül 2013, 09:54:19 »
Oyundan önce paylaşılan videonun (Türk'ün FRP'yle İmtihanı mıydı neydi?) oyuncular üzerinde çok etkisi oldu bence  ;D

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 06 Eylül 2013, 19:16:40 »
İlk tecrübem olmasının verdiği yeteneksizlikten dolayı: DM den, İzleyiciden ve diğer oyuncu arkadaşlardan özür diliyorum. Ama ben çok eğlendim :)

Şahin, döverim seni :P. Ya ablacım neden her şeyden özür diliyorsun :D! Yapma şunu yahu, boşu boşuna özür dileme. Hem ben DM'den duydum güzel oynamış ve karakterin hakkını vermişsin. Çok merak ediyordun diye özellikle seni sordum :).

Yapma şunu u_u.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 06 Eylül 2013, 19:29:23 »
Tamam Abla geri aldım :D .

İyi mi oynamışım, yaşasın! Zaten ben Frp'yi çok sevdim. Yazdığım her öyküde diyalog sorunu yaşayan ben belki de bu yolla bu sorunun üstesinden gelirim :) .

Ayrıca Tarık Abi çok teşekkürler. İlk oyunumda beni öldürmeyerek beni ne kadar mutlu ettin anlatamam :D
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 06 Eylül 2013, 20:30:16 »
Hazal'a müthiş katılıyorum, kusura bakmayın kötü oynadım demeyin vallahi diğer oyunda yıldırım düşer kafanıza. :P

Ayrıca ben teşekkür ederim. Gayet güzel ve zevkli bir oyundu, sizin de eğlendiğinizi görmek çok mutluluk verici. :) Daha nice güzel oyunlara. ^^

Çevrimdışı Shinigami

• **
  • 166
  • Rom: 2
  • There is nothing about me
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 06 Eylül 2013, 22:47:35 »
Sonraki oyun tarihini sabırsızlıkla beklemekteyim. :D Daha önce bir defa Frp oynamıştım o da birkaç yıl önceydi. Yani ilk defa oynayacaklardan farkım yok pek, o yüzden ilk oyunu olanların güzel oyun çıkardığını görmek cesaretlendirdi. Çünkü oyunu batırmak en korktuğum şey. :D

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 06 Eylül 2013, 23:12:00 »
İkinci oyunun da konusunu bir iki gün içinde açabilmeyi umuyorum. :) Ayrıca şu garip korkuyu üzerinizden atın bence, oyunu batırabilecek tek kişi benim burada jaskhgdasf.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 06 Eylül 2013, 23:17:15 »
İkinci oyunun da konusunu bir iki gün içinde açabilmeyi umuyorum. :) Ayrıca şu garip korkuyu üzerinizden atın bence, oyunu batırabilecek tek kişi benim burada jaskhgdasf.

1) Frp bende bağımlılık yaptı eğer 2. oyun tek oturumluk olacaksa buna katılmama rağmen ona da katılabilir miyim?

2) Angelfall'un 2. oturumu tahminen ne zaman olacak? Ya da bu bir deneme olduğu için bu kadar ile bitti mi? Eğer bittiyse benim için fark etmez yeni oyuna da katılabilirim :)
Kara Dalamar

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 06 Eylül 2013, 23:23:25 »
Biter mi hiç ben daha  gluttony ile dövüşeceğim.
Kumarı sadece oynatanlar kazanır sadece oynatanlar

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 06 Eylül 2013, 23:35:07 »
Biter mi hiç ben daha  gluttony ile dövüşeceğim.
Di mi asgdhasf.

Oyunun devamı ne zaman olur bilinmez, vaktim olduğunda olacak inşallah bir aksilik çıkmazsa. :) O da bayağı belirsiz bir tarih fark ettiğiniz üzere jahdf. Diğer oyuna katılma konusunda da, öncelik bu oyunda oynamamış olanlar olacak maalesef, eğer yeterli oyuncu (ki o 3 oluyor) sağlanamazsa tabi ki oynayabilirsiniz tabi. ^^

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 06 Eylül 2013, 23:48:11 »
Oooo sıra yeni gruba gelmiş. Bakalım bir sonraki oyunda senaryoya yeni giriş yapacak ekipte neler olacak :). Karakter seçimlerini özellikle bekliyorum.

(Oyuncu eksiği olursa beni al Tarık. Sabır karakteriyle o dediğim şeyi yapacağım askdlşfjsdf. Oyunun sonunda godlike olabilirim, efsane olur kaşsldjfdf)

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 07 Eylül 2013, 19:28:17 »
Önceki oyunda Muratcan yardımcı melek rolünü üstlendi sağ olsun, bu oyunda da sen olursun işte. kasjhsf

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 09 Eylül 2013, 22:25:34 »
Bu cuma herkes müsaitse son oturumu yapabilir miyiz?
Not: 16 Eylül Pazartesiden önceki her gün benim için uygundur :)
Kara Dalamar