Kayıt Ol

(DENİZ YARATIĞI GELDİ YENİ!) Yaratıklar ve Fantastik Karakterler

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
Bu konuda sadece fantastik yaratık çizimlerimi ve savaşçı v.b gibi çizimlerimi paylaşacağım.

Yılan Çocuk ile başlayalım. Bu eskiz tarzı oldu biraz, yani detaydan çok tasarım ön planda. Detay sonradan eklenebilir ve hatalar düzeltilebilir. Asıl amaç karakteri tasarlamaktı.
Spoiler: Göster

Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Chiyo

• **
  • 154
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Fishman çiziminiz gerçekten hoş. Belki siyah beyaz olan çizimleri daha çok sevdiğimden "yılan çocuk"a nazaran daha dikkat çekici geldi bana. Acaba deviantart linki paylaşmak yerine, ilk çizimde yaptığınız gibi gizli sekmesiyle konu içinde paylaşsanız görsele kolay ulaşma ve çizimleriniz hakkında genel bir izlenime ulaşmamız açısından daha mı iyi olurdu? Sadece bir öneri.

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
Fishman çiziminiz gerçekten hoş. Belki siyah beyaz olan çizimleri daha çok sevdiğimden "yılan çocuk"a nazaran daha dikkat çekici geldi bana. Acaba deviantart linki paylaşmak yerine, ilk çizimde yaptığınız gibi gizli sekmesiyle konu içinde paylaşsanız görsele kolay ulaşma ve çizimleriniz hakkında genel bir izlenime ulaşmamız açısından daha mı iyi olurdu? Sadece bir öneri.
Yorumun için teşekkürler :). Yılan çocuk çok baştan savma oldu ondandır o :D.

Bundan sonrakileri photobucket e upload etmeye çalışırım, tavsiyen için teşekkürler.

Çevrimdışı milena

• *
  • 42
  • Rom: 0
  • kafka'nın milenası
    • Profili Görüntüle
Yılan çocuk yılan kız çocuk gibi olmuş bence hani deniz kızları olur ya onların yılan versiyonu :D ikisi de gayet başarılı , Chiyonun aksine ben yılan çocuğu daha hoş daha başarılı buldum :D
yağmura aşık.

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
Yılan çocuk yılan kız çocuk gibi olmuş bence hani deniz kızları olur ya onların yılan versiyonu :D ikisi de gayet başarılı , Chiyonun aksine ben yılan çocuğu daha hoş daha başarılı buldum :D
Bak Chiyo duy bunları duy  ;D.

Yorumun için teşekkür ederim Milena. :)

Çevrimdışı Chiyo

• **
  • 154
    • Profili Görüntüle
"Diğeri daha dikkat çekici." demek ile "Beğenmedim." demek arasında fark vardır arkadaşlar.

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
Aman Chiyo (telaffızı çiyuuuğğğ diye mi ıslık gibi böyle?) açıklama yapmana gerek yok canım :). Biz şakasına söyledik. Takıldık birazcık.

Çevrimdışı milena

• *
  • 42
  • kafka'nın milenası
    • Profili Görüntüle
Valla benim kabahatim yok ortada bir kabahat varsa BerkeB'in :O :D
yağmura aşık.

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
Tabi tabi tabi :D Milena sütten çıkmış ak kaşıkçık, içi dolu sevimcik, gülücük, şirincik bi'şey :/

Şaka bir yana aslında kimsede kabahat yok :). Chiyo da öyle birşey ima etmedi zaten. Hani olurda yanlış anlaşılma olur diye ufak bir açıklama yaptığını düşünüyorum sadece.

Çevrimdışı milena

• *
  • 42
  • kafka'nın milenası
    • Profili Görüntüle
Tabi tabi tabi :D Milena sütten çıkmış ak kaşıkçık, içi dolu sevimcik, gülücük, şirincik bi'şey
Nasıl da tanımışsın :D
yağmura aşık.

Çevrimdışı Chiyo

• **
  • 154
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Şaka bir yana aslında kimsede kabahat yok :). Chiyo da öyle birşey ima etmedi zaten. Hani olurda yanlış anlaşılma olur diye ufak bir açıklama yaptığını düşünüyorum sadece.

Aynen öyle Milena :).