Kayıt Ol

Baby Daddy

Çevrimdışı Light

• **
  • 359
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Baby Daddy
« : 07 Mayıs 2014, 19:13:58 »

Konusu:Ben Wheeler ve Tucker Dobbs(Kısadır.) New York'ta yaşayan ev arkadaşlarıdır.Ben'in ağabeyi Danny Wheeler başarılı bir buz hokeyi oyuncusudur ve boyu 1.95 cm'dir.New York Rangers takımına transfer olur ve Tucker'ın evinde kalmaya başlar.Artık bir evde üç erkek yaşamaya başlarlar ama Danny eve ilk defa girdikten sonra zil çalınır, kapının önünde bir bebek vardır ve adı 'Emma'dır.Ben'in varlığından hiç haberi olmadığı gayrimeşru çocuğudur.Ben başta bebeği evlatlık vermeyi düşünse de bu sorumluluğu üstlenmeye karar verir.Üç erkek ve bir kız bebek ile aynı evde yaşamaya başlarlar.Ben bu sorumluluğu tek başına üstlenemeyeceği için arkadaşları ve annesi yardım ederler.Eski zamanlardan arkadaşları Riley Perrin nam-ı diğer 'FatPants' çok kilo vermiş ve incecik olmuştur.Riley Ben'e, Danny ise Riley'e aşıktır.Bonnie Wheeler(Ben ve Danny'nin annesi) diziye ayrı bir tat katar ve hikaye başlar.

Oyuncu Kadrosu;
Jean-Luc Bilodeau   -Ben Wheeler
Tucker Dobbs-Tahj Mowry   
Derek Theler-Danny Wheeler
Melissa Peterman-Bonnie Wheeler
Chelsea Kane-Riley Perrin
Buradaki tüm oyuncuların olduğu resimlerden biri;

Bir bölüm 20 dakikadır.Benim görüşüm çok komik bir dizidir.Stres atmak için birebirdir, gerek Tucker gerek Bonnie beni çok güldürürler.Tavsiye ederim..
Alıntı yapılan: W.S.
Yet do thy worst, old Time; despite thy wrong
My love shall in my verse ever live young.