Kayıt Ol

Hugh Jackman Wolverine’e Veda Edebilir

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
Hugh Jackman Wolverine’e Veda Edebilir
« : 09 Mayıs 2014, 18:38:04 »

Mart ayında Hugh Jackman, Wolverine’in yeniden çevriminin doğru olmayacağını belirtmiş ve hatta bu rol için Channing Tatum’u önermişti. SFX sitesi Hugh Jackman ile X-Men: Days of Future Past’a dair yaptığı röportajdaysa konu ister istemez buraya geldi; yani ünlü aktörün “Logan” olarak kariyerine.

Jackman Wolverine Serisi ile ilgili olarak hala bu karakter için heyecanlı olduğunu belirtirken, başka bir Wolverine filminin onun için bu roldeki son filmi olacağından %99.9 emin olduğunu sözlerine ekledi.

Gelecek filmin daha farklı bir alanda olmasından mutluluk duyacağını da söylerken, serinin henüz tamamlanmadığına da dikkat çekti.

Öte yandan Jackman, film serisinin devamı için oldukça ilginç ve bizi çok sevindiren bir çizgi romanın adını verdi.

Tabii ki İhtiyar Logan’la ilgileniyoruz, çünkü şu noktada kalan tek seçenek o,” diyor gülerek. Ve devam ediyor,

Alıntı
“Pek çok farklı senaryoyla ilgileniyoruz. Henüz hiçbiri diğerleri arasından sıyrılmadı. Bu sözlerimden hala üzerinde çalıştığımızı çıkarabilirsiniz.”

Ancak bu noktada, her ne kadar yönetmen James Mangold & Co’nun neler ortaya koyacağını merakla beklese de gelecek projeye imza atmış olmadığını belirtmek gerek. Belki de Jackman Wolverine ile olan birlikteliklerinde doyum noktasına ulaştı. Ya da belki, itiraf etmese de, o da bizim gibi Wolverine gibi bir karakterin suyunun çıkmasından rahatsızlık duyuyordur.

Biz yine de şunu belirtmeden geçemeyeceğiz: İhtiyar Logan son zamanlarda dilimize kazandırılmış en iyi çizgi romanlardan biriydi. Başarılı bir uyarlamayla beyaz perdede müthiş bir seyir zevki yaşatabilir.

Haber:
Hazal "Fırtınakıran" Çamur

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Hugh Jackman Wolverine’e Veda Edebilir
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2014, 21:33:48 »
İhtiyar Logan gerçekten de çok iyi bir çizgi-romandı ama koca, kıllı ve bodur Wolverine'imi ne hale getirdiklerini gördükçe yapmasınlar diyesim geliyor neredeyse. Hugh Jackman da bıktı herhalde Wolverine'i oynamaktan artık. İşin komik tarafı ilk X-Men filminde bu role burun kıvırmış, istememişti. Şimdiyse hayatının rolü oldu adamın.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Ekim 2016, 17:45:30 »
Söylentiler doğru çıktı! Son Wolverine filmi olan Logan'ın ilk fragmanı yayınlandı veeeee buram buram Old Man Logan kokuyor! O ne biçim atmosfer öyle??? Last Of Us esintisi de dikkatlerden kaçmıyor tabii. Uzun zamandan sonra ilk defa bir X-Men/Wolverine filmi için heyecanlıyım.

https://youtu.be/Div0iP65aZo
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2016, 20:18:11 »
Cidden! Aynı ekiple Last Of Us filmi çekilebilir.

Fragmandan sonra, filmin isminin neden Logan olduğunu anladım galiba: Gene Wolverine olarak çıksa, yanlış beklentiler yüzünden filmle alakasız eleştirilerin hedefi olurdu.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Ekim 2016, 20:21:14 »
Biraz da "Old Man Logan"a gönderme var tabii :) Ama ismini direkt bu şekilde koymayarak ustaca bir hamle atmışlar; birebir uyarlama olmayacağı belli. Böylece sıkı hayranların "Ama çizgi romanda bu yoktu!" mızmızlanmalarından da kurtulmuş olacaklar.
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 20 Ekim 2016, 20:38:49 »
Alıntı
"Ama çizgi romanda bu yoktu!"

Bunun ciddi ciddi rakip yapımcıların birbirlerini karalama kampanyaları olduğunu düşünmeye başlıyorum artık. Gına geldi.

Sıkı bir çizgiroman takipçisi olmadığım için şükrediyorum. Güzel güzel aslına sadık mı yerine, film iyi mi kötü mü ona odaklanabiliyorum :)

Çevrimdışı KingKiller

• 519
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 21 Ekim 2016, 16:20:37 »
Wolverine filmlerini neredeyse hepsini bir sıra olmadan izledim, çizgi romanlarını da hiç okuyamadım maalesef. Okuma ve izleme sırası varsa bilen bilgilendirebilir mi?
“Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım” ( Don Vito Carleone)