Kayıt Ol

Yıldız Savaşları'nı Okuyanlar Bakabilir mi ?

Çevrimdışı RedElf

• **
  • 116
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Yıldız Savaşları'nı Okuyanlar Bakabilir mi ?
« : 22 Mayıs 2014, 17:12:26 »
Star Wars okunmalı mı ? Bütün filmlerini izledim.Ve gerçekten iyi bir takipçisiyim.Ama nedense her gördüğümde Star Wars yerine başka bir kitap alıyorum.Bu kitapların film veya animasyonuyla bir bağlantısı var mı ? Okuyanlar beğendi mi ?

Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yıldız Savaşları'nı Okuyanlar Bakabilir mi ?
« Yanıtla #1 : 22 Mayıs 2014, 17:28:26 »
Türkçe'ye çevrilen kitapları çok az zaten ancak içlerinde bir efsane de var; Thrawn. Bu seriden başlarsan çok zevk almakla kalmayıp filmlerin bittiği yerden harika bir şekilde devam edersin. Thrawn üçlemesi çoğu Star Wars fanı için gelmiş geçmiş en iyi Star Wars kitabı kabul edilir. Öyle de bence. Bu üçlemeden sonra da Darth Bane okuyup sith tarihi hakkında bilgi alabilirsin.

Kronolojik olarak neler var merak ediyorsan şu konuya bakabilirsin. Kitaplar ve çizgi romanlar çevrildikçe düzenliyorum ama anca ayda yılda bir geliyorlar tabi.

Şöyle de Amiral Thrawn'ı gösterip kaçayım;

Spoiler: Göster
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı RedElf

• **
  • 116
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yıldız Savaşları'nı Okuyanlar Bakabilir mi ?
« Yanıtla #2 : 22 Mayıs 2014, 17:45:16 »
Türkçe'ye çevrilen kitapları çok az zaten ancak içlerinde bir efsane de var; Thrawn. Bu seriden başlarsan çok zevk almakla kalmayıp filmlerin bittiği yerden harika bir şekilde devam edersin. Thrawn üçlemesi çoğu Star Wars fanı için gelmiş geçmiş en iyi Star Wars kitabı kabul edilir. Öyle de bence. Bu üçlemeden sonra da Darth Bane okuyup sith tarihi hakkında bilgi alabilirsin.

Kronolojik olarak neler var merak ediyorsan şu konuya bakabilirsin. Kitaplar ve çizgi romanlar çevrildikçe düzenliyorum ama anca ayda yılda bir geliyorlar tabi.

Şöyle de Amiral Thrawn'ı gösterip kaçayım;

Spoiler: Göster

Yorumun için teşekkür ederim.Yazdıklarını göz önünde bulunduracağım.