Kayıt Ol

NES 6.0 - RP Dışı Başlığı

Çevrimdışı muaet

• **
  • 215
  • Rom: 12
  • Carai an Ellisande!
    • Profili Görüntüle
Ynt: NES 6.0 - RP Dışı Başlığı
« Yanıtla #15 : 12 Temmuz 2014, 02:14:53 »
Bana da her gün uygun.
“My father used to say that there are two kinds of people in the world,” Kaladin whispered, voice raspy. “He said there are those who take lives. And there are those who save lives. I used to think he was wrong. I thought there was a third group. People who killed in order to save.” He shook his head. “I was a fool. There is a third group, a big one, but it isn’t what I thought. The people who exist to be saved or to be killed…The victims. That’s all I am.”

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
Ynt: NES 6.0 - RP Dışı Başlığı
« Yanıtla #16 : 21 Temmuz 2014, 13:34:51 »

Hope Failed

Sanırım bizim ferepe ekolünün üstünde bir lanet var. Kaç yıldır oyun oynuyor ve oynatıyorum, bir tane oyunu bitirmek kısmet olmadı. Bu oyun da yarım kalanlar tireninde bir vagona biniyor maalesef. Talihsiz olaylar sonucunda bir oyuncumuzu oyuna başlayamadan kaybettik. Sağlığınıza dikkat edin arkadaşlar. Şu an yanımda bir akut pankreatit, bir muhtemel karaciğer kanseri, üç adet ameliyat geçirmiş bir bacak ve bir tane de uterus myomu var. Oyuna devam edecek gücü bulamıyorum kendimde. Oyunculardan ve varsa takip edenlerden özür diliyorum.

Bir başka oyunda görüşür müyüz bilmiyorum. Üç sene sonra tekrar gaza gelirsek neden olmasın.

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.