Kayıt Ol

The Witcher 3: Wild Hunt

Çevrimdışı FringillaVigo

• *
  • 13
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: The Witcher 3: Wild Hunt
« Yanıtla #120 : 20 Ekim 2015, 20:09:14 »
Death March'ın ilk level'larında en büyük sıkıntım kurt sürüleri ve drowner'lardı:) HoS'a başlayabilmek için zaten 30+ ve NG+ ile oynuyorsanız 60+ level'da olmak gerekiyor. Bu kadar yüksek level'larda Death March'ta bile oynasanız aşırı zorlanma olmuyor, ama son seviyelerdeki kadar kolaylaşma da mevcut değil. Boss fight'lar ana oyundakilere nazaran evet daha simetrik ve zorlayıcı; ama hala bir Witcher 2 Dark Mode değil :)

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #121 : 22 Ekim 2015, 09:30:46 »
Spoiler: Göster

O değil de şu arkadaşın[*]Essi Daven[/*] da oyunda izine üç beş rastlayaydık (bestiary entry'sini saymıyorum) iyi olurdu. Bak yine hüzünlendim arkadaş. :(
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #122 : 22 Ekim 2015, 10:25:10 »
Essi :(

O zor olurdu biraz. Geçmişe dönük bir oyun olmadığından... Anca kitaplarda falan görebiliriz işte. Yine de Dandelion ve Priscilla ikilisi bana o tadı verdi :) Bak aklıma geldi yine söylediği şarkı:

https://youtu.be/2YAITI_np_M

Bu da Japoncası. Daha mı güzel ne? Bir de Zoltan'ı anime karakteri gibi düşünmek komik oluyor :)

https://youtu.be/K7NPmKB2qwM
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı FringillaVigo

• *
  • 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #123 : 22 Ekim 2015, 18:44:53 »
Priscilla'yı ilk gördüğümde Essi'yi anımsattı bana da. Neden böyle yapmışlar keşke Essi olsaydı demiştim :) 

Kitaptan karakterlerin bazıları yeni DLC ile gelecek diyorlar. Blood and Wine'ın hikayesi Touissant'da geçeceğinden Witcher 2'den ve kitap serisinden karakterleri oyunda göreceğimiz varsayılıyor. Ama Essi hakkaten zor olurdu. Hikayenin sonunu malum biliyoruz :(

Ben de şu arkadaşları görmek istiyordum oyunda, ama hiç umudum yok. https://i.imgur.com/KPRFtF0.jpg

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 22 Ekim 2015, 19:04:54 »
Ahahaha :D Bu çifti görmek ilginç olurdu gerçekten. Ama malum sondan dolayı o da pek mümkün değil gibi. Yine de başka bir çift koyabilirler tabii yerlerine. Bazı *öhöm* Doppleganger *öhöm* görevlerinde olduğu gibi...

Benim inatla (ve ümitle) beklediğim kişiyse Regis :)
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı FringillaVigo

• *
  • 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #125 : 22 Ekim 2015, 19:23:16 »
Vilgefortz desem? Hatta biraz daha arttırıp Leo Bonhart desem? CDPR bu hususta çok ayıp etti, oyuna koymuyorsun bari gwent deck'e karakter olarak koy! Bakın bu bir dramdır :p

Blood and Wine'da Villentretenmerth olacak diye dedikodular dönüyor bu arada. \o/ Haberiniz olsun!

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #126 : 22 Ekim 2015, 20:42:12 »
Oooo... İşte bu süper olur. Hele aralarında Saskia ile ilgili bir diyalog geçerse. Ya da daha iyisi, o da çıkarsa tadından yenmez.
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı FringillaVigo

• *
  • 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #127 : 22 Ekim 2015, 21:40:30 »
DLC ile birlikte ekstralarda içinde Saskia'nın olduğu bir çizgi roman geliyor. Sırf bu yüzden Saskia ve Iorveth olabilir yeni DLC'de diye muhabbetler dönüyor witcher subredditinde. Bekleyip göreceğiz :)

Bu arada HoS'un koleksiyon edisyonu satışa çıktı. 154 tane kart (Monsters and Scoia’tael deck'leri)ve token'lar var içinde. D&R'lardan edinebilirsiniz.

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #128 : 22 Ekim 2015, 21:48:36 »
Oyunun açık dünya olacağı ilk söylendiğinde Borch Three Jackdaws'ı görmeyi bekliyordum açıkçası. Ana oyunda göremedik; ama Blood and Wine'da göreceksek çok şukela olur. Büyük ihtimalle Saskia da olacak demektir bu durum. Iorveth de gelsin bari. :D

Benim inatla (ve ümitle) beklediğim kişiyse Regis :)

Abi Regis de ölmedi mi ya? Son kitabı daha okumadım; ama ilk oyunda muhabbeti geçiyordu yanlış hatırlamıyorsam bir kaç yerde. Geralt'ın o mükemmel yol arkadaşlarının (neredeyse) tümden mefta olması  aklıma geldikçe içimi bir hüzün kaplıyor.  :'(

Essi'nin nerede olduğunu da Dandelion biliyor ya... Aklımıza geleydi de bir çiçek götüreydik, çok mu zordu be CDPR. :P

Bu arada HoS'un koleksiyon edisyonu satışa çıktı. 154 tane kart (Monsters and Scoia’tael deck'leri)ve token'lar var içinde. D&R'lardan edinebilirsiniz.

Hani biz master race idik? (Şair burada PS4 sürümünden başkasını göremediğini belirtiyor. :D)

DLC ile birlikte ekstralarda içinde Saskia'nın olduğu bir çizgi roman geliyor. Sırf bu yüzden Saskia ve Iorveth olabilir yeni DLC'de diye muhabbetler dönüyor witcher subredditinde. Bekleyip göreceğiz :)

Reddit dedektiflerini göreve çağırıyorum. Çözsünler şu işi. :P
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı FringillaVigo

• *
  • 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #129 : 22 Ekim 2015, 22:04:37 »
İnternete sadece PS4 sürümünü koymuşlar; ama mağazalarda PC sürümü satılıyor. Bugün Alsancak D&R'da bulamadım, kalmamış. :( Kutu içinden dijital kod çıkıyormuş sadece ama o kodun Steam ile uyumlu olup olmadığını bilmiyorum; çünkü ana oyundan çıkan dijital kod sadece GOG ile kullanılabiliyordu. Nasıl olsa Steam'den Season Pass aldım, Gwent için PS4 fark etmez diyerek verdim siparişi. (satılık PS4 HoS kodu ehehe)

Ayrıca; up for a round of Gwent? ;)

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #130 : 23 Ekim 2015, 10:37:08 »
Tam da Alsancak D&R'da var mıdır acaba diye düşünüyordum ki... Neyse, sağlık olsun. Ben de GoG üzerinden Season Pass almıştım zaten. Yine de kartlarda gözüm kalmadı değil :P

Ayrıca, hayır. Kutulu versiyonun içinden çıkan kodlar sadece GoG Galaxy uyumlu. Steam üzerinden aktifleştirilemiyor. Ana oyunu Steam üzerinden aldıysanız hiç bulaşmayın derim.
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #131 : 23 Ekim 2015, 15:15:00 »
YA İNSANIN CANINI ÇEKTİRMESENİZE YA!

HoS'un ilk görevlerini aldım şu an; ama tabii ki önce haritadaki tüm gizli bölgeleri keşfedip ana görevleri sonra yapmaya başlayacağım.

Kuzey taraflarındaki yeni, büyük örümceksi yaratıklar (Araknabilmemne) çok zor geldi bana. Sürekli benden uzağa zıplayarak kaçıp ağ atıyorlar, vuramıyorum doğru düzgün. Ayrıca etraftaki yüksek seviyeli insan düşmanlar da hebele hübele diye düşünmeden üstlerine atlarsan güzel dayak atıyor. (Blood and Broken Bones zorluk seviyesi, 35 level cat school zırhlı Geralt. 8 tane kırmızı, 1 tane light armor şeyi veren sarı, 3 tane de yeşil yetenek ve bunlara uygun mutajenlerim var. NG+ değil)

1k para ile oyunu bitirmişim, resmen fakirlik yaşıyorum şu anda. Gidip milletin rızkını çalıyorum, satıp para kazanmam lazım :D

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #132 : 23 Ekim 2015, 15:15:59 »
Abi season pass aldıysan buna dair herhangi bir kanıtı yollayıp da edinebiliyorsun kartları. CDPR o işi de düşünmüş. :) Ama 'önce gelen alır' sistemi yapmışlar, kalmış mıdır bilemeyeceğim:

http://redeemgwent.com/

Yalnız 40$ civarına falan patlıyor galiba ki D&R'dan PS4 sürümünü almak daha mantıklı olabilir. :D

Çevrimdışı FringillaVigo

• *
  • 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #133 : 23 Ekim 2015, 19:50:10 »

Kuzey taraflarındaki yeni, büyük örümceksi yaratıklar (Araknabilmemne) çok zor geldi bana. Sürekli benden uzağa zıplayarak kaçıp ağ atıyorlar, vuramıyorum doğru düzgün.

O arkadaşların üstüne yuvarlana yuvarlana gittim ben roll ile :D Light armor ve queen ile haklarından gelebilirsiniz. :) Kaçmalarını engellemek için Northern Wind de kullanışlı olacaktır.

1k para ile oyunu bitirmişim, resmen fakirlik yaşıyorum şu anda. Gidip milletin rızkını çalıyorum, satıp para kazanmam lazım :D

Skellige'de denizdeki soru işaretlerine ziyaret vaktiniz gelmiş o zaman :)
Oyundaki Rune'lar cidden baya para gerektiriyor çünkü. Sadece Rune Master'a zibilyon Crown vermek gerekiyor. :hemk

Abi season pass aldıysan buna dair herhangi bir kanıtı yollayıp da edinebiliyorsun kartları. CDPR o işi de düşünmüş. :) Ama 'önce gelen alır' sistemi yapmışlar, kalmış mıdır bilemeyeceğim:

http://redeemgwent.com/

Yalnız 40$ civarına falan patlıyor galiba ki D&R'dan PS4 sürümünü almak daha mantıklı olabilir. :D

Ben aldım o kodu ama kur ve yurt dışından getirtme işi ile uğraşmak istemediğimden D&R'dan aldım. Ben getirtirim yurt dışından ziyan olmasın kod diyen varsa verebilirim :)

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #134 : 23 Ekim 2015, 20:41:17 »
DLC ile gelenler hariç hiçbir yerde soru işareti kalmadı, onları hep toplamıştım zamanında. (4-5 saatten fazla uğraşmıştım hepsini almak için. Obsesif olmak kötüdür.) Rüncü abi istiyor diye arıyorum parayı.

Örümceklere de yuvarlanıyorum ama yetişemiyorum :D Bomba kullanmıyordum fazla, iyi oldu onu söylediğiniz böylece bombacılığı da denemiş de olurum.

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.