Kayıt Ol

Bırakın Sonsuza Kadar Burada Oturalım!

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
Bırakın Sonsuza Kadar Burada Oturalım!
« : 11 Temmuz 2014, 18:36:04 »

2 Temmuz’da başlamış ve 15 Eylül’de sonlanacak olan bu etkinliği biz de istiyoruz sevgili okurlar! Londra 50 kitaptan esinlenilmiş bank tasarımlarını halkın kullanımına açmış durumda.

Lütfen, lütfen! Bırakın da kitabımızı alıp gidip saatlerce orada oturalım. Hatta sıkılınca bir diğerine geçelim ya da favori kitabımızın olduğu bankı kapmak için kıran kırana mücadele edelim. İnsanları omuzlayarak koşarken Türk olduğumuzu da yeterince belli ederiz herhalde.

Sözü fazla uzatmadan bizi böyle heyecanlandıran tasarımlara buradan bir göz atalım. (ah, ah!)

Yetmedi mi? O zaman hemen Books about Town sitesine girerek tüm bank tasarımlarını görebilirsiniz.

Çok kıskandık sevgili okurlar…

Haber: Hazal "Fırtınakıran" Çamur

Çevrimdışı Sayhh

• **
  • 189
  • Rom: 15
  • Her şey başladığı yere döner.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bırakın Sonsuza Kadar Burada Oturalım!
« Yanıtla #1 : 17 Temmuz 2014, 01:01:34 »
Kent mobilyalarını kullanarak insanları mutlu edebilmek için harika bir fikir. Görsellere tekrar tekrar baktım, doyamadım. Çok özenli ve detaylı çalışmalar ortaya çıkmış. Bir zamanlar İstanbul'da sergilenen inekleri hatırlattılar bana.

Spoiler: Göster
Söylemeden geçemeyeceğim, aslında duyuruyu yeni çıkmış bir kitapla tanışmayı umarak açmıştım. Haber başlığı olarak seçilen isim çok başarılı. "Bırakın Sonsuza Kadar Burada Oturalım!" cümlesinin kurulmasına sebep olan çok daha fazla şey duymak isterdim, haber konusundan bağımsız olarak elbette.