Kayıt Ol

33. İstanbul TÜYAP Kitap Fuarı

Çevrimdışı E0nwe

• **
  • 92
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: 33. İstanbul TÜYAP Kitap Fuarı
« Yanıtla #15 : 27 Ekim 2014, 20:52:49 »
Benimde almak istediğim bir ton kitap var, fakat bunları internetten temin edersem daha ekonomik olacak. Zira yukarıda anlatılan indirim konularına katılıyorum. O yüzden hiç indirim diye umutlanmadan netten almam daha mantıklı. Fakat fuardan kitapları alıp, o kilolarca ağırlıktaki çantayı taa üç saatlik yoldan evine götürmesi ve ardındaki o tatlı ama ağır yorgunluk çok iyi hissettiriyor. Kitap almayacak dahi olsam gezmesi ve söyleyişilere katılması zevkli oluyor. Ayrıca rıhtım ekibininde ayarladığı bir buluşmaya müsait olursam gelmek isterim.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
33. İstanbul TÜYAP Kitap Fuarı - Oturmaya Mı Geldik?
« Yanıtla #16 : 30 Ekim 2014, 16:35:27 »

Konunun ilk mesajı güncellenmiş ve olası buluşma tarihleri listesi oluşturulmuştur.

E hadi ama, artık kim geliyor, hangi tarihte geliyoru konuşma vakti değilse nedir? Tam da o vakitteyiz aslında. Kaldı sadece 1 hafta. O zaman herkes hangi tarihte gelebileceğini söylesin de ilk mesajdaki (şu an boş olan) liste kendini güncellesin!

Sizin için farkında olmadan mani bile yazmışım :).

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #17 : 30 Ekim 2014, 16:43:12 »
Fuar programı beni geçen sene 3 gün Tüyap'a taşımıştı, bu sefer bu rakam 4'e çıkıyor büyük ihtimalle. Bir aksilik çıkmazsa, katılacağım imza şeysileri ve söyleşilerin hepsi haftasonları olduğu için, o 4 gün de orada bulunmayı düşünüyorum.

Yani tabii ki 4 kez buluşulmaz sanıyorum ama hangi gün olursa olsun muhtemelen oradayım, ismim eklenebilir abla. :)

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #18 : 30 Ekim 2014, 18:54:32 »
Ben gelemiyorum :( Gündüz vakti İzmir-İstanbul uçuşları 55 TL. Aynı gece İstanbul-İzmir uçuşları 170-240 TL. İnsaf! Gelemiyorum :/
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 30 Ekim 2014, 19:26:54 »
Ben Cumartesi günleri geliyorum :D Abla aklımı okumuşsun ya bugün bu işi yapabilir misin diye mesaj atacaktım :D Şimdilik Pazar günleri net değil sınavlarım başlıyor :/ Ama ertesi günkü sınav kolaysa belki o günde gelebilirim :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 30 Ekim 2014, 19:39:52 »
Herkesi listeye eklemeye devam ediyorum :).

Bu arada yazdığım 4 gün de buluşma olacak diye bir şey yok. Çoğunluğa hangi gün uyacaksa o günü seçmeye çalışacağız. O nedenle içiniz rahat olsun.

İmkan olursa 2 kez Rıhtım çıkartması yapmayı biz de isteriz. Bekleyip göreceğiz.

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 30 Ekim 2014, 21:02:09 »
Bende 15 ve 16 Kasımda gelebilirim ama pazar günü olması tercihimdir. :D
http://turanmemre.wordpress.com/
Bana dönek demiş itin birisi
Açığım ne imiş sor hele hele

Çevrimdışı Ugur

• 459
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 30 Ekim 2014, 22:04:07 »
Arkadaşlar öncelikle iyi buluşmalar sizlere İzmir'de ikamet ediyor olmam dolayısı ile , ben gelemeyeceğim . Ama bazı arkadaşlar yukarıda indirim olmuyor vs. demiş onunla ilgili birşey yazmak istedim.Geçen seneki fuara kadar benimde fikirlerim sizinkilerle paraleldi.Ama önceki yıl bir standtan yaptığım (şimdi burada ismini veremiyorum ama  napalım bir kere "Kimseye söylemem." diye söz verdim :P ) alışverişte gerçekten sağlam bir indirimle almıştım . Yaklaşık 21 kitap aldım aynı standtan ( sayıyı veriyorum da artistlik olsun diye değil yanlış anlaşılmasın hani bir kitap alacaktım 5 lira indirim vardı konuştum konuştum 1 lira daha indi gibisinden anlaşılmasın olay :D ). O yüzden küçük bir tavsiye olarak gördüğünüz ilk fiyatlara aldanmayıp , o standın "yetkili abi"sini bulup konuşun.

Neyse yine çok uzattım . İyi fuarlar sizlere :)

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 30 Ekim 2014, 23:48:40 »
Arkadaşlar öncelikle iyi buluşmalar sizlere İzmir'de ikamet ediyor olmam dolayısı ile , ben gelemeyeceğim . Ama bazı arkadaşlar yukarıda indirim olmuyor vs. demiş onunla ilgili birşey yazmak istedim.Geçen seneki fuara kadar benimde fikirlerim sizinkilerle paraleldi.Ama önceki yıl bir standtan yaptığım (şimdi burada ismini veremiyorum ama  napalım bir kere "Kimseye söylemem." diye söz verdim :P ) alışverişte gerçekten sağlam bir indirimle almıştım . Yaklaşık 21 kitap aldım aynı standtan ( sayıyı veriyorum da artistlik olsun diye değil yanlış anlaşılmasın hani bir kitap alacaktım 5 lira indirim vardı konuştum konuştum 1 lira daha indi gibisinden anlaşılmasın olay :D ). O yüzden küçük bir tavsiye olarak gördüğünüz ilk fiyatlara aldanmayıp , o standın "yetkili abi"sini bulup konuşun.

Neyse yine çok uzattım . İyi fuarlar sizlere :)

Ya beklenmedik şeyler elbet olabiliyor :D

Geçen yıl İletişim Yayınları hepimizi şaşırtmamış mıydı? :D

Onlarda %35 indirimi göreceğimi hayal edemezdim :D
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Sayhh

• **
  • 189
  • Rom: 15
  • Her şey başladığı yere döner.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 31 Ekim 2014, 13:04:53 »
Benim için de 15-16 Kasım uygun görünüyor şimdilik. :)

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 01 Kasım 2014, 17:23:31 »
Ben de büyük ihtimalle 16 Kasım günü orada olacağım. Eğer becerebilirsem 8 Kasım'da da gelmek isterim ama her iki pazar zor gözüküyor. Duruma göre bakacağız artık. Şimdilik 16 Kasım diyorum.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 01 Kasım 2014, 18:08:53 »
Ben de 15-16 olabilir demiş olayım kendimi yazmadan önce :D. Sonra da magical'ı ekleyeyim.

Çevrimdışı ZextaR

• *
  • 19
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 01 Kasım 2014, 18:17:29 »
orada olmak lazım... 

15 KASIM 2014 CUMARTESİ
MARMARA SALONU
18.00-19.30
Söyleşi: “Türkiye’de Rock Tarihi”
Konuşmacı: Güven Erkin Erkal
Düzenleyen: Esen Kitap
Koku alma duyumu geliştirmenin yararları fikri, insanlığımdan vazgeçip av köpeği olma kararını vermeme yetmezdi. - Golan Trevize

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 06 Kasım 2014, 10:51:16 »
15 - 16'sı demiştim kendim için, ama artık sadece 16'sı gelebileceğim.

Bu gelişmeyle birlikte en fazla kişiye 16 Kasım Pazar günü ulaşmış oluyoruz. Başka gelecek var mı? Unuttum söylemeyi, diyecek olursanız hala geç değil :).

Şu anki duruma göre buluşmamız 16 Kasım Pazar olacak gibi görünüyor. Bunu belirtmiş olayım ki, kararsızlar da kendilerini buna göre ayarlasınlar.

Spoiler: Göster
Zaten forumun iki yöneticisi de pazar geliyorsa o buluşma pazar olmalı.  >:D

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 06 Kasım 2014, 19:01:19 »
Biraz zorlayacak ama gelmemem söz konusu dahi olamaz beni de pazar gününe yaz Abla :)
Kara Dalamar