Kayıt Ol

Kayıp Rıhtım’ın Seçtikleri – 2014

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Kayıp Rıhtım’ın Seçtikleri – 2014
« : 31 Ocak 2015, 22:30:40 »

Geçtiğimiz yılı merkezine oturtan ve sitemizin yönetim kadrosundaki isimleri bir araya getiren proje “Kayıp Rıhtım’ın Seçtikleri” projesi yayında!

İyisiyle, kötüsüyle 2014 yılını geride bıraktık. Sizler için, sitemizin ilgili olduğu dalları baz alarak, geçen yıl çıkan kitaplar içinde okuduklarımız arasından “en sevdiklerimizi” seçtik. Bu listede yer alan tüm yorumların öznel olduğunu ve bizim için harika olan bir kitabın, sizin için çok kötü olabileceğinin farkındayız fakat yine de, sevdiğimiz kitapları önermek istedik. Karşı çıktığınız noktalar olursa açık yüreklilikle yorum yapmakta özgür olduğunuzu da belirtelim.

Gelecek yıllarda da bu listeyi yaparak gelenekselleştireceğimiz bir proje olacak bu. Ve işte ilki, Kayıp Rıhtım’ın Seçtikleri karşınızda!

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kayıp Rıhtım’ın Seçtikleri – 2014
« Yanıtla #1 : 01 Şubat 2015, 03:17:40 »
Kimsenin Locke Lamora'yı seçmemiş olması üzdü. :/
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Kayıp Rıhtım’ın Seçtikleri – 2014
« Yanıtla #2 : 01 Şubat 2015, 22:05:34 »
Tüh! Nasıl unutmuşum onu? Geçen yıl okuduğum en orijinal kitaplardan biriydi kendisi. Belki de künyede adım geçtiği için yanlış tepki almamak adına beynim bilerek bloke etmiştir, bilemedim.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.