Kayıt Ol

Forum Özel Kitap Yarışması - Sonlandı

Çevrimdışı Bengü

• **
  • 305
  • Rom: 9
    • Profili Görüntüle
Ynt: Forum Özel Kitap Yarışması Başlıyor!
« Yanıtla #30 : 13 Şubat 2015, 22:57:02 »
Yarışmanın ilk saatleri bana uymasa da ikinci bir seçenek olan 21 - 22.00 olması süper olmuş. Merakla beklemedeyim.

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 14 Şubat 2015, 17:49:04 »
Yarışma saatleri, uygulanışı vs. ile ilgili kısa bir açıklama yaptım. Aslında hiç de kısa olmadı.

Öncelikle ilk mesajda görebileceğiniz gibi toplam dokuz (aslında on ama Lovecraft kitaplarını birlikte veriyoruz) kitap ödülümüz var.

Bu da demek oluyor ki yarışma 16 Şubat Pazartesi ile başlayan hafta boyunca devam edecek. 2+2+2+2+1 soru şeklinde toplam dokuz soru soracağız. Pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günlerinde her gün iki soru olacak. Cuma günü saat 21-22 arasında da son soruyu sorup yarışmayı tamamlayacağız.

16 Şubat günü saat 12.00 olduğunda yeni bir başlıktan pazartesi gününün ilk sorusunu ve hangi kitabın ödül olarak verildiğini duyuracağız. Soru ortaya çıktıktan sonra tam olarak bir saatiniz olacak soruyu cevaplamak için. Bu bir saatlik süre boyunca istediğiniz zaman cevabınızı yollayabilirsiniz. Bu süre dolduktan sonra, yani saatler 13.00 olduktan sonra gelecek cevaplar geçerli olmayacak. Bu başlığa ya da forumun başka bir yerine cevabınızı mesaj olarak kesinlikle atmayın. Diskalifiye olursunuz.

Saat 13.00'ı gösterdiğinde katılım şansınız bitmiş olacak, sorunun duyurulduğu yerde cevap yazılacak ve belirtilen kitabın yarışması tamamlanmış olacak. Yani soru sorulduktan sonra 12-13 saatleri arasında sürekli online olmanıza gerek yok. Foruma girip soruyu okuyup cevabı özel mesajla yollayıp çıkabilirsiniz.

Aynı şeyler 21.00-22.00 arasında yapılacak yarışma için de geçerli. Saat 21.00 olunca soru duyurulacak, 22.00'ye kadar bir saatlik sürede özel mesajınızı atacaksınız. Süre dolunca yarışmanın o ayağı tamamlanacak. Yarışma tamamlandıktan sonra doğru cevap yollayan üyeler arasından çekilişle bir kişi kazanan olarak belirlenecek. Maalesef doğru cevap gönderen herkese verecek kadar çok kitabımız yok, keşke olsaydı :(

Bir günün iki yarışması da, yani 12.00-13.00 ve 21.00-22.00 yarışmaları, tamamlandıktan sonra o iki yarışmanın kazananları duyurulacak. İşimiz çıkarsa bu duyurular bir sonraki güne sarkabilir ama merak etmeyin, kazananların kitaplarının üstüne yatmayacağız.

Bu forum yarışmasından bir kitap kazandığınızda aynı forum yarışmasından başka bir kitap kazanamazsınız. Kaçırmak istemediğiniz kitaplar varsa yarışmaları dikkatli takip edin, stratejinizi iyi kurun, dualarınızı güzel okuyup üfleyin :D

Kurallarla ilgili anlamadığınız ya da merak ettiğiniz noktalar varsa önce tüm açıklamaları okuduğunuza emin olun, hala kafanıza takılanlar varsa onları bu başlık altından sorabilirsiniz :)

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı Metaroid

• *
  • 39
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 14 Şubat 2015, 17:55:34 »
Eğer bir sorun teşkil etmeyecekse ben de katılmak istiyorum? İsteyen katılabiliyor galiba.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 14 Şubat 2015, 18:07:39 »
Aynen öyle :). Sorulara verilen sürede cevap vermek herkesin hakkı.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Forum Özel Kitap Yarışması - Bugün!
« Yanıtla #34 : 16 Şubat 2015, 08:23:02 »
Bugün 12.00'da ilk sorumuz geliyor ve 12.00 - 13.00 zaman diliminde cevaplarınızı alıyorum :).

Günün ilk sorusu tamamlandıktan sonra, 21.00 - 22.00 periyodunda (soru 21.00'da sorulacak) diğer kitabımız için yarışma başlayacak.

Forum özel Kitap Yarışması - Sorular adında bir başlık açılacak 12.00'da ve bundan sonra (her gün 2 kere) sorularımız o başlıkta sorulacak. Süre dolduğunda sorunun olduğu mesajı güncelleyerek doğru cevabı aynı mesaja yazacağız. Kazananların duyurusu da yine o başlıkta olacak :).

O zaman parmakları esnetin. Saat 12.00'da heyecan başlıyor!

• 403
  • Rom: 7
  • ☆★
    • Profili Görüntüle
Ynt: Forum Özel Kitap Yarışması - Bugün!
« Yanıtla #35 : 16 Şubat 2015, 08:30:59 »
Herkese iyi şanslar diliyorum. Hazal sorularını çok merak ediyorum doğrusu. Bakalım neler çıkacak :).

Bir de sorum olacak, hangi sorunun hangi kitap için sorulduğu belirtilecek mi yoksa kitaplar yazıldıkları sırayla mı dağıtılacak?
İt was one of those March days.
When the sun shines hot,
And the wind blows cold.
When the summer in the light,
And winter in the shade.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 16 Şubat 2015, 08:35:07 »
Yok, adlarını verdiğimiz sırayla değil. Ama adlarını başlıklarda vereceğiz :).

Hatta tam olarak şöyle olacak:

Forum Özel Kitap Yarışması - Soru #1 : (Kitap Adı)

Soruların olduğu konuyu böyle açacağız ve her yeni soruda, sorunun bulunduğu mesajın başlığını Soru #Sayı: (Kitap Adı) şeklinde güncelleyeceğiz. Böylece ana sayfada hangi kitap için soru geldiğini rahatlıkla görmüş olacak herkes.

(Soruların kimi kolay, kimi şaşırtmalı, kimi pislik *-*)

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 16 Şubat 2015, 10:05:22 »
Allah bilir Elantris'e çok talip var diye en pisliğini ona ayırmışsınızdır. :D
http://turanmemre.wordpress.com/
Bana dönek demiş itin birisi
Açığım ne imiş sor hele hele

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 16 Şubat 2015, 10:09:46 »
Hiç de bile u_u. Sadece bir kitaba pislik soru soracağımızı düşünerek bizi nasıl da hafife aldın. Cık cık cık. Artık yaşayarak öğrenisin  >:D.

Aralarında çok kolay ve çok komik sorular da var ama, lütfen moralleri bozmayın :D.

Spoiler: Göster
(Soruları Lordmuti ile birlikte hazırladık)

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 16 Şubat 2015, 11:30:05 »
Sorunun gelmesine yarım saat kaldı! (Ayrı bir konu olarak gelecek)

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Forum Özel Kitap Yarışması - BAŞLADI!
« Yanıtla #40 : 16 Şubat 2015, 12:04:37 »
Yarışma başladı haaanım, koş!

Forum Özel Kitap Yarışması - SORU #1: ELİF

Cevaplarınızı saat 13.00'a kadar Fırtınakıran'a özel mesajla yollamayı unutmayın!

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 16 Şubat 2015, 12:29:13 »
Yarışma başladı haaanım, koş!

Forum Özel Kitap Yarışması - SORU #1: ELİF

Cevaplarınızı saat 13.00'a kadar Fırtınakıran'a özel mesajla yollamayı unutmayın!

Cevaplar ışık hızıyla gelmeye başladı. Süre devam ediyor. Yarım saat daha var :).

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 16 Şubat 2015, 13:26:09 »
Listedekilerde bende olmayan sadece Elif vardı şansıma onu kazandım :) Diğer yarışmacı arkadaşlara başarılar :)

Çevrimdışı Metaroid

• *
  • 39
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 16 Şubat 2015, 13:32:03 »
Listedekilerde bende olmayan sadece Elif vardı şansıma onu kazandım :) Diğer yarışmacı arkadaşlara başarılar :)

Tebrikler :)

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 16 Şubat 2015, 13:35:13 »
21.00'da yeni soru ve yeni bir kitap gelecek!

Sıradaki sorumuz oldukça esprili bir tane :). Kazanamayanlar üzülmesin!

(Herkes doğru cevabı verdiği için herkesi kutlarım)