Kayıt Ol

7. Yıl Satranç Turnuvası

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Ynt: 7. Yıl Satranç Turnuvası
« Yanıtla #150 : 23 Nisan 2015, 15:47:27 »
Arkadaşlar benim son 1 haftam, ondan sonra beni yaklaşık 3-4 hafta çok çok az görürsünüz diye düşünüyorum. O vakitlerde de sitedeki yazıları okuyarak, yorum yaparak geçirmek isterim. Perşembe gününden itibaren yoğunum. O zamana kadar bitirirseniz son maçı da yapmış oluruz ;)

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #151 : 25 Nisan 2015, 23:43:46 »
DarLy OpuS ile maçımızı yaptık, bir güzel patakladı beni. Kendisini kocaman tebrik ediyor, ona ve yarışan diğer arkadaşlara ileride başarılar diliyorum efendim. Turnuva devam ediyoor!
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #152 : 25 Nisan 2015, 23:46:12 »
KoyuBeyaz ile olan maçımızda kazanan dostluk oldu. :P

Keyifli sohbeti ve bu güzel oyun için teşekkür ediyorum. Şu sayfa güncellenirse çok memnun olurum. Adım adım sona yaklaşıyoruz sanırım, insan hayret ediyor.  :P

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #153 : 04 Mayıs 2015, 21:35:31 »
azizhayri ve Denaro Forbin'den maçlarını önümüzdeki 3 gün içinde gerçekleştirmelerini rica ediyorum. (Bu maçın galibi İhsan Abi'nin yoğun programı nedeniyle o aşamayı atlayıp direkt DarLy OpuS ile karşılaşacak)

Turnuva çok fazla uzadı maalesef. Bundan sonra, ne kadar üzülsem de, sonuca hızlı ulaşabilmek için diskalifiye opsiyonunu kullanacağım.

--------------------------------

Üzülerek diskalifiye seçeneğini kullandığımı belirtmek istiyorum. azizhayri-Denaro Forbin maçında Denaro Forbin tur atlamıştır. İhsan abinin de yoğunluğundan dolayı maçını oynayamayacağından Denaro Forbin direkt DarLy OpuS ile karşılaşacak.

Son durum şöyle: http://challonge.com/krchess
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #154 : 17 Mayıs 2015, 02:29:39 »
Denaro Forbin'e güzel oyunu için teşekkür ediyorum. İkimiz de hatalarla başladık, sonra da deyim yerindeyse nefes kesen bir maç oldu. Sağ olsun. :)

Çevrimdışı kargasiz

• 428
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #156 : 27 Mayıs 2015, 09:31:04 »
Onur tebrik ederim son maçı da oynamışsınız, buradan yazsaydınız ve özel mesaj atsaydınız iyi olurdu. Oyununuza bakma fırsatım oldu az önce, çok uzun sürmüş sanki ama chatte de konuşulduğu gibi kolay kolay bıkmam :) Ayrıca 1,5 ay beklemeye gerek yok, şu yoğunluğumu haftaya atlatıyorum. Haftaya Perşembe veya Cuma günü oynarız, eğer yenersen ikinci maçımızı da hemen peşi sıra yaparız ;)

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #157 : 27 Mayıs 2015, 10:47:38 »
Maç biter bitmez son durumu güncellemişim ama niyeyse duyuruyu yapmamışım. Pardon, özür diliyorum bu durumdan ötürü.

Evet, finalimiz kargasiz ve DarLy OpuS arasında oynanacak. Daha önce hiç kaybetmediği için kargasiz kazanacağı tek maçla şampiyonluğunu ilan edebilecekken DarLy OpuS'un bu ünvanı elde etmesi için iki kere kargasiz'ı yenmesi gerekmekte.

http://challonge.com/krchess
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #158 : 27 Mayıs 2015, 12:57:29 »
Kusura bakmayın, öyle bir yoğunluk ki buraya bile yazamadım.

TheWalkingIdeas ile olan maçımız oldukça keyifli ve zorluydu. Gelecek cuma ben de boşa çıkıyorum, bir şekilde ayarlarız artık final maçını da. Bol şans şimdiden. :)

Çevrimdışı kargasiz

• 428
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #159 : 12 Haziran 2015, 14:32:53 »
Onur'la zamanlarımızı tam belirleyemediğimizden hala yapamadık maçı. Bu hafta sonu hallederiz inşallah. Artık bitsin şu turnuva da kurtulalım :).

O değil de seneye katılmam ben bu turnuvaya, ortak zaman ayarlamak çok sıkıntı :(. 4 ayda bitmedi 8 kişilik turnuva malesef. Normal şartlar altında 1-2 gün içinde bitebilecek bir turnuvaydı.

Çevrimdışı azizhayri

• 581
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #160 : 12 Haziran 2015, 14:42:54 »
Turnuvaya katılmak isteyip te sonra zaman ayarlayamayanlardan biri benim. Nedenlerini tahmin edebilirsiniz. Aslında satrancı seviyorum ve öğrenmek, kendimi geliştirmek istiyorum. Bu tür turnuvalar bu yönden önemli; hatta iki kere önemli. Hem satranç açısından hem de Rıhtım ahalisiyle daha yakın ilişkiler kurmak istememden dolayı önemli. Gel gelelim işler sizin istediğiniz gibi gitmiyor maalesef. Bu nedenle sizlere kocaman bir özür borçluyum. Benzer bir durumu Karanlığın Sol Eli tartışmalarında da yaşamıştım. Sözlerimi takımı kaybetmiş hocanın basın açıklamalarında kullandığı cümle ile bitirmek istiyorum... "Önümüzdeki maçlara bakacağız"
"İnsanlığın en büyük trajedilerinden biri ahlakın din tarafından ele geçirilmesidir." Sir Arthur Charles Clark

Çevrimdışı kargasiz

• 428
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #161 : 13 Haziran 2015, 13:46:55 »
Dün akşam müsait olamadığımdan yazamadım, Onur'la maçımızı yaptık, güzel ve uzun bir maçtı. Katkısı olan herkese çok teşekkür ediyorum arkadaşlar, keşke bu etkinlikler daha fazla olsa ve katılımlar daha düzenli bir şekilde yapılabilse.

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #162 : 13 Haziran 2015, 13:50:14 »
Evet arkadaşlar, bu uzuuun yolculuğun sonuna nihayet varmış bulunuyoruz.

kargasiz ve DarLy OpuS'un kozlarını paylaştığı final maçının galibi kargasiz oldu. İki arkadaşı da yürekten tebrik ediyorum.

Böylece iki arkadaşımıza da Braid'i hediye etmiş olacağız. Ayrıca, şampiyon olduğu için kargasiz Game of Thrones (Taht Oyunları) çizgi roman setinin ve bir ay boyunca Satranç Şahı rütbesinin de sahibi oldu.

http://challonge.com/krchess

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #163 : 13 Haziran 2015, 13:51:04 »
kargasiz Taht Oyunları çizgi romanlarını istemediğini bildirdi az önce. Bu nedenle çizgi romanlar da ikincimiz olan DarLy OpuS'a gidecek :).

Katılan herkesi tebrik ederim.

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #164 : 13 Haziran 2015, 14:42:39 »
Tebrikler Serkan abi şampiyonluğu sonuna kadar hakketin :D