Kayıt Ol

Bizimle Haber Yazmak İster misiniz?

Çevrimdışı Newarre

• *
  • 13
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bizimle Haber Yazmak İster misiniz?
« Yanıtla #15 : 09 Mart 2015, 17:36:30 »
Ben denemek isterim. Bir şekilde Kayıp Rıhtım'ın bize sunduğu hizmetler ve sağladığı ortam karşılığında hissettiğim minnet borcunu ödeyebilmek de güzel olur. Çok iyi yazarım, yazdıklarımın değiştirilmeden yayınlanmasını isterim şeklinde bir tavır tutmuyorum. Hatta gönderdiğim haber/makale/inceleme beğenilmemişse bana geri dönüş yapılıp bu metnin hiç yayınlanmasına da razıyım. Ama öğrenciyim ve düzenli bir şekilde içerik sağlayabileceğimi sanmıyorum. Elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalışacağım. Haber konusu gönderebilirseniz sevinirim.
“You cannot buy the revolution. You cannot make the revolution. You can only be the revolution. It is in your spirit, or it is nowhere.”
― Ursula K. Le Guin, The Dispossessed

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 12 Mart 2015, 10:17:42 »
Quid Rides, Elendil_XX ve tüm yapamamlarına rağmen Hatunkız ile haberlere daldık :).

Başta benim dağıttığım haberlerle ilk adımı attılar, ama ertesi günü haber önerileri yağdırmaya başladılar. Herkesin huzurunda özverileri için teşekkür ediyorum. Ama eğer cayarlarsa da yine huzurlarınızda kırbacı çekeceğim :P.

"Haberci" rütbeleri de bir-iki haber sonra forum profillerinde yerini alacak.

Bu arkadaşlarımızdan gelen öneriler doğrultusunda, yine kendilerinin hazırladıkları diğer haberler editörlük sürecine girdi! Birkaç tanesiyse hazırlanma sürecinde.

Peki ben bunları niye yazıyorum? Yauv, o kadar korkuyorsunuz da gelsin bu arkadaşlar kendileri söylesin, var mıymış korkulacak bir şey :)?

Ve sevgili kote;

Siz aslında eski bir üyemizmişsiniz, ancak bu ilk mesajınız. Sanırım sizi bu sitede tanıyan kimse yok. Sizi ilk olarka Kahramanın Yol Türküsü'nde gördük sanırım.

Yorumlarınızla forumumuzda dahil olun, sizi biraz tanıyalım, sonrasında deneme haberini anında mesaj kutunuzda bulacaksınız. İstekli birini geri çevirmek adetimiz değildir :).

Güzel sözleriniz için de çok teşekkür ederiz!

• 403
  • Rom: 7
  • ☆★
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 12 Mart 2015, 10:34:59 »
Açık konuşmak gerekirse ilk başta korkmamın sebebi rıhtımı çok sevmemdi. Bir şeylere dahil olacaksam devamlı ve elimden gelenin en iyisini yapmam gerekiyordu. Ve ben de riski göze alamamıştım. Buradan herkese sesleniyorum korkacak bir şey yok. Ben bile yapabildim, burada daha ne cevherler var. Kadroya girince kimse size "al şu haber senin, yaz bunu" demeyecektir. Ellerinde olan haberlerin içinden yazmak istediğimizi dahi kendimiz seçiyoruz. Bizim önerilerimizi ise seve seve kabul ediyorlar. Öyleyse yazalım :D.

Spoiler: Göster
Yazmazsak kan çıkar :D :D.
İt was one of those March days.
When the sun shines hot,
And the wind blows cold.
When the summer in the light,
And winter in the shade.

Çevrimdışı TheWalkingIdeas

• **
  • 348
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 12 Mart 2015, 10:37:35 »
Inanmayın arkadaşlar üç günde bir haber yazmayanı kırbaçlıyorlar
"Sahtekârlığın evrensel düzeyde egemen olduğu dönemlerde, gerçeği söylemek devrimci bir eylemdir."

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 12 Mart 2015, 10:47:03 »
İlk söylediğiniz andan itibaren aklımda bu konu, bu siteyi gerçekten sevdim, yardımcı olmak isterim elbette.

İlk başta devamlılık deyince biraz tereddütte kalmıştım :) Benim aklımdan geçen bir haber düzeni var, detaylı bir şekilde mesaj atarım size. Elimden geleni yapmaya çalışırım ama düzenli bir istikrar beklemezseniz sevinirim :)

Başlayan arkadaşları tebrik ederim, portalın gelişmesi sitenin de gelişmesi anlamına gelir ve birçok yeni insanı bu konulara çekmek bizim için en büyük başarı olacaktır.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 12 Mart 2015, 11:08:09 »
Hatunkız'ın da dediği gibi, "Eldekiler bunlar, kim neyi almak ister?" şeklinde bir haber paylaşımımız var. Bu hep böyleydi, sizleri dahil edince de değişmedi. O nedenle kişi ilgisini çeken haberi alacaktır. Ama bir haberi birden fazla kişi istediğinde düello yaptırıyoruz sakldjfşsdf.

Dayatma yok bizde ^^. Korkusu olan arkadaşlarımız rahat olsun. Hatta bazen haberleri beraber yazıyoruz. Görmüşsünüzdür, bazı haberlerde 2 tane yazar ismi oluyor.

7 yaşına geldik artık arkadaşlar :). Hepimizin hayatında da çok şey değişti. Bu 7 sene içerisinde geçirdiğimiz değişimleri çoğu kişi biliyor. Ama en önemlisi şu: Öyle büyüdük ki artık siteye yetişemeyen biz olduk. O nedenle bu büyümede katkısı olan sizleri de ön plana çıkarma ve yardımlarınızdan faydalanma zamanı geldi.

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 12 Mart 2015, 11:46:48 »
Herkesin gözü Hazal'ın kırbaçtan korkmuş belli ki cesaret edemiyoruz :P

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 12 Mart 2015, 11:54:15 »
Valla cesaret edenleri de durduramıyoruz :D.

Korkunun ecele faydası yok u_u.

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 12 Mart 2015, 12:03:17 »
Korkacak bir şey yok arkadaşlar, bakın biz yaptık oldu!  ;D

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 12 Mart 2015, 12:12:16 »
2. Gün
Öğle Vakti

Rıhtım'ın gizli karargahına götürülüşümüzden beri aralıksız haber yazıyoruz. Milyonlarca dosya önümüze  yığılmış bir halde duruyor. Güneş ışığı girmeyen  bir odada çalışıyoruz. Yaklaşık dört saat önce aramızdan biri ilk defa ara vermek istediğini söyleme cesaretini buldu. O zamandan beridir de mütemadiyen gelen kırbaç ve inleme seslerinin altında eziliyoruz. Kırbaçlıgız milleti kırbaçalmaya kendini o derece kaptırdıki size bu mesajı yazmaya cesaret edebiliyor daha önemlisi zaman bulabiliyorum.
Yardım edin!!!

Yazmasam olmazdı. :D
Yukarıdakiler tamamiyle şakadır. (!)
Cesaret edip gelmek isteyen var ise bekleriz efendim. Korkacak bir şey yok. Kırbaç aralarında nefes almamıza izin veriliyor.

http://turanmemre.wordpress.com/
Bana dönek demiş itin birisi
Açığım ne imiş sor hele hele

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 02 Haziran 2015, 10:10:17 »
"Yaz gelsin ben de katılmak isterim," diyenler, sözüm size :D!

Yaz geldi *-*. Tamam, İstanbul semalarında hava berbat. Ankara da soğukmuş diye duydum geçen hafta. Ama bu bizi durdurabilir mi?

Şimdi bu sözleri etmiş olanları sahneye davet ediyorum :). Rıhtım'daki ışığa doğru gelin; kurabiyelerimiz yok ama haberlerimiz var :D.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #26 : 01 Eylül 2015, 20:59:06 »
İmdat ça... öhöm... teklifimiz hala geçerlidir arkadaşlar :) "Kış gelsin ben de katılmak isterim" diyenlere de kapımız açık.

Beni gizli silahımızı kullanmaya zorlamayın:
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı yafeshan

• **
  • 310
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 02 Eylül 2015, 07:30:39 »
Teklif hala gecerliyse ki oyle gorunuyor, ben de katilmak isterim. Arkadaslarin islerini bi nebze hafifletebileceksek ne mutlu bize.

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 02 Eylül 2015, 10:09:14 »
Valla biz çok eğleniyoruz arkadaşlar, siz de gelin ve bu eğlenceye ortak olun.  :D

:'( :'( :'(
Lütfeeeeeeeen!!!!