Kayıt Ol

Deadpool Edebiyat Kahramanlarını Öldürüyor (Killustrated)

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü

Deadpool Edebiyat Kahramanlarını Öldürüyor, Çok Yakında Bizlerle!

Deadpool geri döndü! Hem de bu sefer hepimizin içlerinden en azından birini sevdiğimiz, tanıdığımız insanları öldürmek için!

Kaçık kahramanımız, Marvel Evreni’nden pek sevdiğimiz karakterleri bir bir öldürürken üzüldük mü? Ne üzüleceğiz canım! Pek keyif aldık bence. Pekala bu olaydan sonra, daha kesip biçecek o kadar kişi varken Deadpool’un bir köşede oturup dinleneceğini düşünmüyordunuz değil mi?

Killogy adlı serinin ikinci etabı bizim gibi kronik okurlar için oldukça vurucu olacak gibi. Burak "Marius" İpek'in hazırladığı habere ve çizgi-romanın küçük bir ön okuması ulaşmak için buraya tıklayın!
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Ynt: Deadpool Edebiyat Kahramanlarını Öldürüyor (Killustrated)
« Yanıtla #1 : 14 Mart 2015, 22:00:01 »
Deadpool hayranı biri olarak benim için güzel bir haber, teşekkürler Marius.

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 14 Mart 2015, 22:38:14 »
Muhteşem bir haber bu!

Killogy serisinin en merak ettiğim cildi buydu. "Deadpool : Marvel Evrenini Öldürüyor" harika bir ciltti, çok keyif alarak okumuştum. Ama Killustrated da, Deadpool'un sevdiğimiz edebiyat kahramanlarını tek tek biçmesini izlemek çok daha zevkli olacak. ;D

Şu kapağa da bayılıyorum ayrıca. :D
Spoiler: Göster

Çevrimdışı TheWalkingIdeas

• **
  • 348
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Mart 2015, 23:06:37 »
Asıl aklıma takılan hangi edebiyat kahramanları olacağı. Resmedilmemiş sadece kitapta kalmış ise ne olacak? Sadece çok klasik karakterler mi olacak yoksa bir Winston Smith görüp "Vövövövöv" diye tepki verebilecek miyim, asıl soru bu. İngilizce'sinden okuyanlar ufacık değinse güzel olabilir.
"Sahtekârlığın evrensel düzeyde egemen olduğu dönemlerde, gerçeği söylemek devrimci bir eylemdir."

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 14 Mart 2015, 23:31:40 »
Asıl aklıma takılan hangi edebiyat kahramanları olacağı. Resmedilmemiş sadece kitapta kalmış ise ne olacak? Sadece çok klasik karakterler mi olacak yoksa bir Winston Smith görüp "Vövövövöv" diye tepki verebilecek miyim, asıl soru bu. İngilizce'sinden okuyanlar ufacık değinse güzel olabilir.

Spoiler olur mu bilmiyorum, o yüzden söylemek istemiyorum lakin tahmin yürütmeniz için bir şeyler diyeyim. Bir tanesi bizim kültürümüze hiç uymayan kitaplar yazdı, pek bilinmez. İki tanesinin çizgi filmleri milyonlarca kez TRT'de verildi, en azından bir kez denk gelmişşinizdir bir tanesi de en ünlüsü yazarların içinde, sevmeyen görmedim.
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı TheWalkingIdeas

• **
  • 348
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 14 Mart 2015, 23:52:25 »
Bilgilendirme için teşekkür ederim Marius. Çizgi roman konusunda oldukça zayıfım fakat bu kez ilgimi çekti. Bence spoiler olmazdı fakat çoğu kişi isimleri spoiler olarak görebilir. Nasıl öldürüldüğü gibi bir ayrıntı verilmediği sürece benim için isimleri öğrenmem çok da zevk kaçırıcı bir unsur olmaz. Çıktığında edinmeyi düşünüyorum, yazarsınız o zaman da sanırım.
"Sahtekârlığın evrensel düzeyde egemen olduğu dönemlerde, gerçeği söylemek devrimci bir eylemdir."

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 15 Mart 2015, 17:52:56 »
Söz konusu Deadpool olunca isimler büyük spoiler taşıyor açıkcası. O yüzden vermeyi pek uygun bulmuyorum lakin çıktığı vakit bir çizgi roman dükkanında açıp bakabilirsiniz kısaca kimler var diye :) Çıktığında incelemeyi düşünüyorum en kısa sürede.
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 15 Mart 2015, 18:03:55 »
Karakterlerin isimlerini vermek spoiler'a girmez niye öyle düşündünüz ki?

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #8 : 15 Mart 2015, 18:16:07 »
Bence olur :) Sayfaları çevirirken karakterleri kendim keşfetmeyi, zaten sayısı az olan çizgi-romanın içinde kaybolmayı, arada da şaşırmayı tercih ederim.

Kapak dehşetmiş bu arada, teşekkürler Elendil :)
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.