Kayıt Ol

Wonder Woman (2017)

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Wonder Woman (2017)
« : 15 Nisan 2015, 13:28:07 »

Wonder Woman’ın Yönetmeni Filmden Ayrıldı

Başarılı yönetmen Michelle MacLaren, Wonder Woman filminde ayrıldığını duyurdu. Gerekçe olarak Warner Bros’la aralarında “kreatif farklılıklar” olduğunu belirtse de, şu an için iki taraftan da detaylı bir açıklama gelmedi.

Breaking Bad, The Walking Dead ve Game of Thrones gibi dizilerde çalışarak başarısını kanıtlayan bir yönetmen Michelle MacLaren. Wonder Woman filmi ilk duyurulduğunda kadın bir yönetmen aradığını ısrarla belirten DC ve Warner Bros yetkilileri geçtiğimiz kasım ayında Gal Gadot’u başrole getirirken kendisini de yönetmen koltuğuna oturtmuştu.

Peki şimdi ne olacak? İşte o hepimiz için bir merak konusu. Detaylar haberimizde.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
Wonder Woman Yeni Yönetmenini Buldu Bile!
« Yanıtla #1 : 16 Nisan 2015, 14:40:30 »

Wonder Woman Yeni Yönetmenini Buldu Bile!

Anlaşılan bizi bekleyen Wonder Woman filmi de en az konu edindiği Amazon prensesimiz kadar tez canlı. Çünkü Michelle MacLaren’in yönetmen koltuğunu boşaltmasının üzerinden sadece bir gün geçmişti ki projenin başına hemen yeni bir isim getirildi. Üstelik tanıdık biri!

MacLaren’in filmden ayrıldığını, yerine kimin geçeceğinin belirsiz olduğunu ve Warner Bros’un yine kadın bir yönetmen ihtimali üzerinde durduğunun kulislerde dolaştığını sizlere aktardığımızı daha dün gibi hatırlıyoruz sevgili Rıhtımperverler. Çünkü evet, daha dündü!

Peki yeni yönetmen kim? Gal Gadot neden bu kadar güzel? Natalie Portman'ı tahtından mı edecek? İsrail'den çıkan aktrislerin bize kastı mı var? Wonder Woman bizi de dövecek mi? Sadece  ve sadece ilk sorunun cevabı haberimizde!
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Wonder Woman (2017)
« Yanıtla #2 : 16 Nisan 2015, 15:07:16 »
Ya ben Wonder Woman'ı sevmiyorum :(. Kendisini hiç sevemedim. Sayılı kadın süper kahramanlardan biri olmasına rağmen yıldızımız barışmıyor.

Gal Gadot bende bir Robert Downey Jr etkisi yapar umarım. Iron Man'i feci itici bulurken RDJ sayesinde (dünyayla birlikte) aşık oldum resmen. Şimdi Iron Man'i ve RDJ'nin Iron Man'ini ayrı tutar oldu zihnim. Dilerim bu durumu Gal Gadot ve Wonder Woman için de yaşayabilirim.

Spoiler: Göster
Yok ama X-Men hatunlarının önüne kimse geçemez.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 16 Nisan 2015, 15:47:20 »
Hadi itiraf edeyim, Wonder Woman'ın kendisini ben de oldum olası sevmem. Taaa Bilka Yayınları zamanında yayınlanan Süpermen ciltlerinde tanışmıştım kendisiyle. İlk başta Süperkız dışında kadın bir kahramanla karşılaşmak ilginç olsa da tavırları, davranışları vs yüzünden çabuk bıkmıştım kendisinden. Gerçi aynı şey Batman hariç hemen hemen tüm DC karakterleri için geçerli. Hadi Flash hariç (Dizisini izlemedim).

X-Men kadınlarıysa cidden apayrı. Rogue, Psylocke, Storm, Jean, hatta Jubilee[*]Jülide[/*] adlı ufaklık bile kendilerine özgü karakterlere sahiptir. Sue Storm da öyle hatta...

Tony Stark'ı eskiden de severdim, Alfa zamanında yayınlanan çizgi-romanlarda o kadar da burnu büyük biri değildi çünkü. RDJ sadece farklı bir açıdan bakmamı sağladı kendisine. Gal Gadot'la ise bu film sayesinde tanıştım ve doğal güzelliğine hayran kaldım diyebilirim. Hatta dedim bile :P Ama karaktere RDJ etkisi yapacağını pek sanmıyorum şahsen.
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 17 Nisan 2015, 20:15:45 »
mit haberi sunuş çok iyi olmuş, sadece ve sadece ilk sorunun cevabı haberimizde :D

Gal Gadot kim ya, Fast and Furious'un gazıyla yükselmiş biri. Miss Universe olsa ne fayda, ne miss universe'ler var bir işe yaradıkları yok :)

Wonder Woman için alışma sürecimizi Batman vs Superman filmi ile atlatacağız sanırım ama karakteri kimse doğru düzgün sevmiyor, film için yan karakterler daha önemli hale gelecek bence. Wonder Woman, Zeyna'nın DC'ye uyarlanmış hali gibi duruyor, böyle süper kahraman mı olur :)

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Kasım 2016, 20:54:04 »

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Kasım 2016, 21:10:34 »
Son fragman, ilk fragmanın kafamda oluşturduğu küçük bir soruya cevap verdi gibi.
Amazonlar insanüstü varlıklar. Fragmanın bir noktasında kurşundan etkilenebilecekleri iması taşınıyor. Acaba diyorum, birileri onlara zarar verebilecek teknoloji veya büyü mü kullanacak? Amazonlara karşı geliştirilen silahlar var ortada. İlk fragmanda bana tuhaf gelen Amazonlara karşı sıradan askerler mevzusu daha az tuhaf gelmeye başladı. Amazonların sıradan silahlara karşı güçsüz olmaması gerek zaten.

Çevrimdışı JCDenton

• **
  • 133
  • Rom: 1
  • Gökyüzüne bakıp o ışığı görememek de var.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 03 Kasım 2016, 23:20:40 »
Ortalamanın üstünde bir film olacak gibi.

Çevrimdışı Rang Baru

• **
  • 168
  • Rom: 0
  • "Ningun mar en calma hizo experto a un marinero"
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 23 Aralık 2016, 11:54:57 »
Wonder woman karakterini çocukken de sevmezdim, justice league çizgi filmi verirdi televizyonda, hiç aklım almazdı o parlak elbiseli güreşçi kılıklı kadın karakteri. (Yeşil fener favorimdi.)
Ama dawn of justice filminde oyuncuyu başarılı buldum. Senaryo çok kötü değilse güzel film olur.
Ve son filmde izleyince nedense karakteri Loki: Heroes of Mythology oyunundaki Greek fightera benzettim. Aslında çok da detaylı bilmiyorum ama; dexterity artırırp, strength azaltma ayarı çekseler wonder womana, daha sağlam bir karakter olur. Özellikle filmde.

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 12 Mart 2017, 13:16:49 »
https://www.youtube.com/watch?v=piIUpbIlp8U

GELİYOR GÖNLÜMÜN EFENDİSİ <3 <3 <3

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı milenya

• **
  • 260
  • Rom: 6
  • Belki de Tanrı bize inanmıyor!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 12 Mart 2017, 13:21:47 »
Demin bir kaç kere art arda izledim süper olmuş. Özellikle fragmanın kendi içinde de minik bir konu akışına sahip olması harika. Filmin orasından burasından 5 saniyelik parçalarla ne olduğu belirsiz bir şey olmasındansa bu tarz filmin bir noktası üzerine yoğunlaşan fragmanlar güzel.

Çevrimdışı Bozhermes

• **
  • 94
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 12 Mart 2017, 17:36:09 »
Az daha iyi olma yolunda sanırım. Göreceğiz. :)

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 08 Mayıs 2017, 09:14:06 »
Filmin son fragmanı da yayınlandı efenim, buyursunlar:

https://youtu.be/VSB4wGIdDwo