Kayıt Ol

Suicide Squad (2016)

Çevrimdışı Gudvard

• *
  • 28
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Suicide Squad (2016)
« Yanıtla #60 : 30 Temmuz 2015, 18:13:41 »
Ben de diyorum ki, Affleck'in oynayacağı yeni Batman'den daha umutluyum ben. Suicide Squad'a olan umudum ise dediğim gibi, yalnızca oyunculardan da kaynaklanıyor olabilir.

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 30 Temmuz 2015, 21:16:10 »
Ben de tam tersine Batman v Superman'den daha umutluyum, çünkü (onuncu kez söylüyorum, affedin) Dark Knight Returns ve Injustice çizgi-romanlarının havasını yansıtıyor buram buram. Suicide Squad ise çizgi-romanla gayet alakasız olduğu için tüm ilgimi kaybetti.

Aslında şimdiye dek çekilmiş tüm Batman filmleri için çizgi-romanlarla aralarında çok az bağlantı olduğunu söyleyebiliriz. Tim Burton'un filmleri ve sonrasındaki Batmanler de karakterler dışında çok paralel değildi (diye hatırlıyorum, izleyeli çok oldu).

After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 13 Ağustos 2016, 18:53:23 »
İlk yarısı müthiş eğlenceli ve harika olan, ikinci yarısında ise bambaşka ve saçmalıklarla dolu 3. sınıf bir yapıma dönüşen bir film oldu benim için Suicide Squad. Finaldeki aksiyonu hafızamdan silmek istiyorum, o derece. Sadece ilk yarısıyla hatırlamak ve değerlendirmek istiyorum filmi resmen. Ama bir bütün olarak düşünecek olursak vasat bir film tabi.

Kendi adıma bayıldığım bir ton şey var filmde. Bir kere çizgi roman atmosferine en çok yaklaşan bir süper kahraman filmi kesinlikle. Karanlık ve renkli tonuna bayıldım. Öte yandan Harley Quinn rolüyle Margot Robbie harikalar yaratmış resmen, muhteşemdi.

Joker'i değerlendirebilecek kadar bile göremediğimiz için br yorum yapmak istemiyorum. Ama bence Leto elinden geleni yapmış. Aşık ve çılgın Joker rolünü iyi kotarmış.

Fazla uzatmayayım, genel olarak filmi sevdim. Finalini saymazsam beni tatmin etti ve keyif aldım. Filmi yerden yere vuran eleştirmenleri de...neyse.

Ha bir de müziklerin harika olduğunu söylemiş miydim? Kesinlikle gidin ve izleyin.

Çevrimdışı Abaris

• *
  • 43
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 13 Ağustos 2016, 21:52:53 »
Başarılı yahut değil bilmem ama çok eğlenceli bir film olmuş.

• **
  • 116
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 14 Ağustos 2016, 12:56:42 »
Dawn of justice filminden sonra studionun filme müdahale ettiği ve filmi yumuşatmak için bazı sahneleri kestiği söyleniyordu.Sinemaya gidip bu kesilmiş haliyle mi izlesem yoksa director's cut çıkarsa kesilmemiş sahnelerle mi izlesem karar veremedim.

Çevrimdışı Guy Fawkes

• **
  • 266
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 14 Ağustos 2016, 13:12:24 »
İlk yarısından sonra çıkmak zorunda kaldığım için tamamını izleyemedim ama ilk yarısı gerçekten çok keyifliydi. Arkadaşımla beraber heyecanımızı bir an yitirmeden izledik. Margot Robbie ablaya bir kez daha aşık oldum. İkinci yarısını seyretmeyince bir yarım kalmışlık oldu, yakın zamanda yine gitmeyi düşünüyorum. İçim hiç rahat değil.

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 14 Ağustos 2016, 14:03:20 »
İlk yarısından sonra çıkmak zorunda kaldığım için tamamını izleyemedim ama ilk yarısı gerçekten çok keyifliydi. Arkadaşımla beraber heyecanımızı bir an yitirmeden izledik. Margot Robbie ablaya bir kez daha aşık oldum. İkinci yarısını seyretmeyince bir yarım kalmışlık oldu, yakın zamanda yine gitmeyi düşünüyorum. İçim hiç rahat değil.

Valla çok şanslısın bence, keşke benimde bir işim çıksaydı da 2. yarıyı görmeseydim. Sen sen ol, görmek için tekrar gitme filme. Bak ne güzel "gayet eğlenceli, iyi bir film" olarak kalmış aklında. Bırak öyle kalsın.  :D

Ve inan "yarım kalmışlık" falan yok ortada, saçma sapan bir final var sadece. Ha Joker'in bir iki sürpriz sahnesi var, onları daha sonra izlersin.  :P

Çevrimdışı Guy Fawkes

• **
  • 266
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 14 Ağustos 2016, 14:30:31 »
Frpnet incelemesi de öyle diyordu. Galiba gitmesem daha iyi. Sonra izlerim  ;)

Çevrimdışı Gudvard

• *
  • 28
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 14 Ağustos 2016, 23:49:25 »
Film ufak bir iki yer dışında harikaydı. Ne 6.9 iMDb puanını, ne %27 Rotten Tomatoes yüzdesini hakediyor. Tek kıl olduğum yer Joker'in Harley'ye aşık olmasıydı. Bizim Joker böyle değildir, yapmayın, etmeyin. Harley'i itip kakar, aşkım deyip bağrına basmaz. Neden kimse buraya değinmemiş şaşırdım biraz da açıkçası. Eğer ki bunlara gözünüzü yumarsanız, DCEU'nun en iyi filmi var karşınızda.

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 10 Eylül 2016, 21:10:47 »
Film potansiyelini tam olarak ortaya koyamamış geldi.

Yerin dibine sokulacak kadar kötü değil. Ama çok çok iyi de değil.

Karakterlerde sıkıntı yok. Sıkıntı içinde oldukları filmin kendi yapısından kaynaklanıyor.

Son olarak, Amanda Waller ile Diablo'yu özellikle beğendim.