Kayıt Ol

Josh Holloway Beyaz Show'daydı.

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Josh Holloway Beyaz Show'daydı.
« : 19 Nisan 2008, 11:31:42 »
Lost'un yakışıklı oyuncusu Beyaz Show'daydı. Josh Holloway, Beyaz Show'da büyük bir ilgi gördü. Espirilerin ardı ardına patladığı gecede Beyaz'ın Sawyer ile yaptığı diyaloglar da büyük alkış aldı.

Bergüzar Korel ve Şebnem Ferah'ın da konuk olduğu programda eğlenceli anlar yaşandı.

İşte gecede yaşanan ilginç diyaloglardan bazıları:

Beyaz: Bize LOST lazım değil dost lazım. Sawyer geliyor diye karizmamı bozaman. Benim Türkiye'dee kendime göre bir karizmam var. Onu bitirmeye niyetim yok. (Beyaz izleyicilere seslendi): O geldiğinde ne kadar ona alkış o kadar bana alkış. O gidecek ben kalacağım bakın.

Ve beklenen konuk sahneye çağırıldı. Özellikle de bayanlardan büyük bir alkış koptu...

Beyaz: Türkiye hakkında neler düşünüyorsun? Nasıl buldun?
Josh Holloway: Çok bilgim yoktu. İnternette araştırma yapmış gelmeden önce. İnsanlarını sevdim...
Beyaz: LOST'un diğer karakterlerini de getirmeyi düşünür müsün?
Josh Holloway: Yok. Ben sadece kendim için geleceğim...

Beyaz: Sana benziyor muyum? Ben de yakışıklı mıyım?
Josh Holloway: Biz birbirimize biraz benziyoruz. Tabii ki de benziyoruz. Ama Beyaz benden daha yakışıklı.

Holloway'in bu sözünden sonra Beyaz'dan ilginç espiriler çıktı:

"Bu performansını bu yaynın boyunca sürdür Dile benden ne dilersen. İstediğin birşey varsa söyle hemen yapalım. Yahu ben bu adamı çok sevdim, normalde sevmem ama.."

Beyaz kendi yerinden Holloway'in yanına oturdu ve şu soruyu sordu: "Ben güzel kokuyor muyum?"

Holloway'in verdiği yanıt ise şöyleydi: "Çok güzel kokuyorsun, çikolata gibi"

locke'a bursa çakısı,
sayid'e tesbih,
hurley'e lokum,
jack'e ilk yardım çantası,
aaron' çocuk bezi
kate'e de beyazın imzalı telefon numaralı fotoğrafı gönderilmiştir.
Tabi tercüman'ın aksanlı konuşmaya çalışması,arada "ay çok tatlı" demesi,Beyaz'ın seyircileri azarlayıp durması,Beyaz'ın Josh'un yanına oturması üzerine Şebnem'in ayağa kalkması,tercüman hanımefendimizin polar bear yerine white bear demesi,dikkat edilmemesine rağmen Josh'ın özellikle o lakap takma kısmında Mr. White'a laf sokması,Beyaz'ın ıssız bir adaya düşseydin yanına alacağın 3 şey ne olurdu sorusu üzerine bira,karım,gitarım cevabını alması falan da gözlerden kaçmadı tabi.
Allahım gösterecek şey bulamamışlar,programa dansöz çıkartmışlar.Tabi hepimizin anladığı gibi Beyaz'ın diyalogları falan hepsi daha fazla reyting çekmek ve Josh'ı programda daha uzun süre tutmaya çalışmasının bir ürünüdür.
Bknz:
-Bir şey yap gitmesin.
-Ben ne yapayım sen birşey yap.

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Spectre

• 632
  • Rom: 3
  • CatafaLque <3
    • Profili Görüntüle
Ynt: Josh Holloway Beyaz Show'daydı.
« Yanıtla #1 : 19 Nisan 2008, 11:44:24 »
Ya ne kadar hoş görünse de Josh baya ukaLa konuştu Beyaz'a karşı. Tercümanın çevirmediği bazı yerLer vardı =/ Neyse çok güzeLdi yine de.

Neyse EvangeLine ve Mathew'n geLmesini 4 gözLe bekLemekteyim.

Bu arada Beyaz'n gerçekten espriLeri çok inceydi.GeLmiş geçmiş en iyi Beyaz Show'du bence (:

Elımde yarına bırakacagım bırkac satır soz
Gozlerımden yuregımın tentesıne damlayan bırkac damla yas
Gıtmek dusundugumden de zormus bılıyorum
Ama elımden bırsey gelmezmıs bîcare gıdıyorum.
Ölecegımı bıle bıle o yola yuruyorum.. ~

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Nisan 2008, 11:50:44 »
GüzeLdi ama niye Şebnem Ferah başka bir programa kadar bekleyemedi.Çok sönük bıraktırdılar $ebo'mu :( Tabi Josh gidince dökülen seyircileri yine o topladı :D Ah ah Dominic gelseydi keşke :( Gelmez ama işte :-\
Josh,biraz kafa buluyordu Beyaz'la sanırım :D Pretty Boy dediği sırada birşeyler daha söylemişti ama tercüman çevirmedi :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı brave_prens_1988

• **
  • 380
  • Rom: 2
  • dürüstlük yoksa arkadaslıgında anlamı yoktur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Nisan 2008, 11:52:43 »
fazla abartıyorsunuz sanırım.  beyaz ın  her programı  süper oluyor ve her birinde  çok daha eğlenceli geçiyor.  hüseyin turan ın geldiği bölümleri hiç bir şeye değişmem mesela.   ama sanırım  lost fanatikleri biraz işe duygusal bakıyor
8.kitaba  başladık  bilipte okumayan, okuyupta yorum yapmayan bizden değildirr :D

z anka yoldaşlıgı   FRED WEASLEY
ölüm yiyen    REGULUS  BLACK

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Nisan 2008, 12:03:54 »
Tercümanın ay çok şeker dediği yere bittim.(eşiyle nasıl tanıştığını anlatırken (=)..Hediyelerde güzeldi tesbihi vermem dedi :D dansözüde çok iyi izledi =P Hele beyazın Kate için hediyesine bittim :D

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • Rom: 1
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Nisan 2008, 13:48:28 »
ahuha cok guzeldı dun ya =D
hedıyelere koptm özellıkle tesbıh ve kate'ın hedıyesıne bıttım ;D
şebomu bıraz takmadılar sankı huh.
ama cok guzel bı programdı grcekten :P jackte gelsın onu da bklerız ;D

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 19 Nisan 2008, 19:28:04 »
süperdi süperdi :D ama bende su tercümana kıl oldum :hemk ... hediyeler süperdi beyazın yanlış telaffuzu ve kate'e hediyesi :D charlie gelsin charliee charlie
she's back!!

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 19 Nisan 2008, 19:36:20 »
süperdi süperdi :D ama bende su tercümana kıl oldum :hemk ... hediyeler süperdi beyazın yanlış telaffuzu ve kate'e hediyesi :D charlie gelsin charliee charlie
Evet ya Dom gelsin Dom :D Hem ne güzel Lotr'ciler de coşar Lost'çular da :D

Çevrimdışı deniz

• **
  • 75
  • Rom: 0
  • double s
    • Profili Görüntüle
    • kayıp rıhtım
« Yanıtla #8 : 28 Ekim 2009, 19:56:19 »
hediyeler cok ıyıydı ama ya imzalı fotograf falan su beyazın bı kulagını cekmek lazım.:D :D ayrıca cakıda vermıstı john ıcın cok super bı komedyen su beyaz ya ayrıca en sevdıgım sorusuda ben mı yakısıklıyım yoksa senmı dıye josha sormustu koptum ben orda yaa :D :D :D :D :D :D

Çevrimdışı skandy_duygu

• **
  • 293
  • Rom: 4
  • artık Mersine Türkiye şampiyonasına :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 20 Kasım 2009, 19:05:57 »
BENCE ÇOK İTİCİ HİÇ BEĞENMİYORUM:p
‘Üzgünüm Beverly ama seni dövmek zorundayım.Bunu senin iyiliğin için.Eğer tuvaletten bir örümcek çıktığını söyleseydin,benden dayak yemek zorunda kalmayacaktın’”