Kayıt Ol

Smallville

Çevrimdışı Darkness

• 608
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Smallville
« : 01 Ocak 2008, 22:05:00 »
SU ANDA 5. sezon bölümleri her pazar 20:00'de. CNBC E de yayımlanmakta ama ben net vasıtasyla turkıyedekı bı kac sıteden AMERKAYLA AYNI ANDA TAKIP EDYORUM DIZI suanda 7 sezon bolumlerı yayımlanyr amerıkada ama Net de ılk SEZONDAN ıtaberen ındırıp Izleyebılırsınız

DIZININ KUNYESI

Warner Bros, sonbaharla birlikte teenage Clark Kent'in maceralarının konu edildiği yeni TV dizisi Smallville'i yayına sokuyor. Clark Kent rolünde Tom Welling'i izleyeceğimiz dizide Lex Luthor'u Michael Rosenbaum, güzel Lana Lang'ı ise Kristen Kreuk canlandıracak. (resimde üçlüyü bir arada görüyoruz). Bilindiği gibi Superman, utangaç Clark Kent'in gizli süper-kahraman kimliği.

Firma, yeni TV dizisi için şu açıklamayı yaptı:

"Bu yeni hareket-macera dizisi, sürmekte olan Superman efsanesini ve onun klasik karakterlerini teenage bir Clark Kent'in gözlerinden anlatıyor. Kansas'ın Smallville kasabasındaki ilk gençlik yıllarında, Clark'ın yeni keşfettiği süper güçlerini kontrol altına alma çabası, dizinin ana eksenini oluşturuyor. Gerçekçi karakterler ve sanat harikası özel efektlerle Superman efsanesini tekrar temellerine oturtacak olan Smallville dizisi, Clark Kent, Lex Luthor ve Lana Lang'ı yeni kuşaklara tanıtmayı hedefliyor."

Tüm zamanların en sevilen super kahramanlarından SUPERMAN'in gençlik yıllarını anlatan TV dizisi SMALLVILLE, Cnbce'de yol almaya devam ediyor: Bir gün dünyanın en güçlü adamı olacak Clark Kent, şu anda anne babası, okul, flört ve dersleriyle ilgili problemlerini yenmeye çalışmaktadır.

Cnbce Yorumu :

Smallville, izleyecileri Clark Kent'in 16 yaşında olup liseye yeni başladığı ancak güçlerinden ya da kim olduğundan habersiz olduğu zamanlara götürüyor. İlk aşk, okul ve gelecek gibi normal sorunlar yaşayan bu genç adamın kaderinde yazılı olan süper kahramana dönüşme sürecine şahitlik edeceğiz.

Hikaye, 1989 yılında Kansas'ta küçük ve şirin bir kasaba olan Smallville'de başlıyor. Her şey kasabaya ölüm saçan bir meteor yağmuruyla değişir. Bu olayın üstünden geçen 14 yıl, kasaba sakinlerinde kapanmayacak yaralar bırakmıştır ve meteorun bıraktığı radyoaktif etkiler hiç de doğal olmayan olaylara neden olmuştur.

EFSANEDEN ÖNCE CLARK KENT ADINDA
GENÇ BİR ADAM VARDI.

Her efsanenin bir başlangıcı vardır. Superman’den önce de Clark Kent adında genç bir adam vardı. Smallville bizi Clark Kent’in kimlik arayışına girdiği gençlik yıllarına götürüyor. Superman mitolojisinden daha çok parçanın yerine oturmasıyla birlikte Clark’ın kostümlü bir kahramana dönüşümüne git gide daha da yaklaşıyoruz: Yalnızlıklar Kalesi, Lex’in karanlık tarafa yaklaşması, Kriptonlular, Jor-El, Aquaman, Brainiac ve daha fazlası beşinci sezonda izleyenleri bekleyen sürprizlerden sadece birkaçı.

BENIMDE HAYALIMDIR

7.sezon POSTERİ

işin ilginç ve benmde encok ızlememıon 2 sebebpı var 1 kendımden cok sey bulyrm
2.sıde super kahraman ama tarlası bagı bahcesı olan cıfcı cocuguN SIRRINI YETENEKLERINI KIMSEYE SOYLEYMIYISI HATTA EN SEVDIKLERINE BILE ve OLAGANla OLAGAN ustunu bulusturup canlandrması dızının gelısımı adına ayrı bı merak uyandryr

SMALVİLLE şehrini merak edenler bu adresden ulaşabılırler yapacgınız sadce haritada buldugunuz yerlerın ustune tıklamak
http://smallville.warnerbros.com/flash_large/flash_large.html

Edit: Arkadaşımızın inadı tuttuğu için, Amélie nickli üyemizin uyarısına ben kulak veriyorum ve düzeltiyorum. Bir daha böyle çocuksu şeyler yapmamanız dileğiyle..

Çevrimdışı LuthienAda

• **
  • 145
    • Profili Görüntüle
Ynt: SMALville
« Yanıtla #1 : 09 Ocak 2008, 17:43:31 »
bayılıyorum  bu diziye ya ;D  ama son bi kaç bölümünü kaçırdım ona üzülüom tühh  :'(
Yanlızlık
                    Hayatın
                                      Bir
                                              Parçasıdır......

Çevrimdışı Darkness

• 608
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Şubat 2008, 18:08:54 »
her gecen gun daha profesyonel cekım yapyrlar ben 6. sezon bölmlerını ızlıyorum ve tek kelıme mukemmel ;)

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Şubat 2008, 20:39:18 »
ohooo ben clark'ın daha x-ray yeteneğini keşfetmediği zamanlarını bilirim ama şu son haftalardaki iş kalabalığı yüzünden izleyemeiyorum, ne yazık... :'( :'( :'( ben bu diziyi cnbc-eden takip ediyorum tekrar bölümleri cuma günleri saat 18:50'de ve yeni bölümleri de pazar günleri 19:00da... (20:00dan 19:00a çekildi)
eğer daha ayrıntılı bilgi ve saatleri öğrenmek isteyen varsa www.cnbce.com adresinden gerekli bilgilere ulaşabilirler...

Çevrimdışı darkkb

• **
  • 73
  • WATER GUARDİAN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 01 Ağustos 2008, 23:43:53 »
tam bır dc comıc fan ı olarak bu dızıyı ızleyememenın uzuntusunu yasıyorum

Çevrimdışı Darkness

• 608
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Ağustos 2008, 02:10:26 »
kardeşim hala gec kalmıs degılsın netde bırsuru yerde var bolumlerının lınklerı ordan takıp edebılrsın sahıden cızgı romanını aratmıcaktır

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Ağustos 2008, 10:53:17 »
Dizinin adı SMALville değil "Smallville" bi kere. Ayrıca müthiş bir dizi. Ayrıca bi insana kırmızı bu kadar mı yakışabilir, mütemadiyen kırmızı giysin Tom Welling mümkünse, yirim.

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 03 Ağustos 2008, 22:38:45 »
ya artık yeter sozum sırf sana degıl amelie ya bazı kısılr bıkmadılarmı okuz altında buza aramaktan yada boyle yaparak ne yaptıklarını zannedyrlar yok organ neymıs degılmıs lutfen basıtleştırmyelım bazı seylerı tamam eksık hata varsa duzeltr ve ben onur duyarım ama sırf sıtenın gelısımı ıcın gonullu konu acan bır olarak sahıden herkesı bıraz daha duyarlı olmaya cagryrm bı tşk etmek yerıne yargılamk kolydr tabı ımzamda anlaşıldıgı uzere saygılar
Dizinin, filmin oyuncularının adının bile yazmadığı, ordan burdan çarpılmış bilgilerle açtığın konuların tümüne sinir oluyorum. Normalde istemediğim halde sinemada senin açtığın konuları görünce üzülüyorum mod olmadığım için. Evet kabul ediyorum bunu. He bi de açtığın başlığın hataları söylendiğinde böyle çığırmaktansa mesajının sağ üst bölgesindeki "düzenle" butonunu kullanmayı dene, olur mu?

Çevrimdışı darkkb

• **
  • 73
  • WATER GUARDİAN
    • Profili Görüntüle
Ynt: Smallville
« Yanıtla #8 : 04 Ağustos 2008, 11:12:57 »
bınlerce kez saolll

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 05 Ağustos 2008, 10:50:55 »
CNBC-E'de geçen hafta 6. sezon finali çıktı, bakalım 7. sezonda neler olacak ve cnbc-e ne zaman gösterecek... :P

Spoiler: Göster
Clark'a da yazık yahu, kız tam Lex'ten boşanmaya karar vermişti, Clark'a da umut vermişti, ama ne oldu? Lana'nın arabası havaya uçtuuu... Gitti güzelim kız, cık cık... :P Bakalım 7. Sezonda Clark bu işin içinden nasıl çıkacak...

Çevrimdışı Darkness

• 608
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 05 Ağustos 2008, 22:29:58 »
ben bıtırdım kardeşim 7 sezonu

kardeşim cıkacak ısın ıcınden ama basına daha buyuk felaket gelecek lana hakkında

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 05 Ağustos 2008, 22:34:27 »
ortalık çok karışacak yani... vah vah yazık len Clark'a :D

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 26 Ağustos 2008, 17:57:20 »
Sezon mezon bilmem, denk geldikçe bakıyorum. Güzel bir şey ya, sevdim bunu. Lex çok şirin ;D

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 26 Ağustos 2008, 19:29:37 »
Sezon mezon bilmem, denk geldikçe bakıyorum. Güzel bir şey ya, sevdim bunu. Lex çok şirin ;D
Evet,ben de öyle yapıyorum. :P Yok ama Lex,hayatta oldukça Lana'nın Clark'le olmasını istemem. :P Kafasını yirim. :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #14 : 26 Ağustos 2008, 19:52:51 »
Lionel'in saçları Raphunzel gibiyken oğlunun o derece dazlak olması hoş bişey. Yeşil Ok acayip tatlı Lex'te öyle :P. Sürekli takip edersem baydığını hissettim ama televizyona baktığım nadir zamanlarda denk gelirse izlerim.

too much sugar 
tb