Kayıt Ol

Captain America: Civil War (2016)

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Captain America: Civil War (2016)
« : 30 Nisan 2015, 13:35:35 »

Snowpiercer adlı bağımsız bir Güney Kore filminde uzun bir sakalla gördüğümüz Chris Evans, Captain America 3: Civil War‘un çekimlerinin başladığını sakalına veda ederek duyurdu.

Kökü sende Chris, bizce çok üzülme.

Haberin devamı için buradan buyurun.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
“Civil War” Filmine Dair İlk Görseller Ortaya Çıktı!
« Yanıtla #1 : 06 Mayıs 2015, 10:20:28 »

“Civil War” Filmine Dair İlk Görseller Ortaya Çıktı!

Age Of Ultron’un gösterime girmesiyle ve Captain America: Civil War filminin çekimlerinin başlamasıyla birlikte Marvel’in bir sonraki büyük projesine dair ilk içerikler de bir bir internete düşmeye başladı.

Eski Latino Review muhabirlerinden Umberto Gonzales (nam-ı diğer El Mayimbe) kendine ait yeni sitesini açmadan önce elinden geldiğince çok takipçi toplamaya çalışıyor. Peki bunu nasıl yapıyor? En çok merak edilen filmlere dair ilk görselleri yayınlayarak elbette! Bu kez kopardığı yeni görseller ise Captain America: Civil War filmine ait.

Iron Man ile Captain America'nın birbirine girdiği ilk konsept çizimi görmek ve kahramanlarımızın yeni zırhlarına yakından bakmak için buradan buyurun.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Martin Freeman “Captain America: Civil War” Kadrosuna Katıldı
« Yanıtla #2 : 06 Mayıs 2015, 19:11:31 »

Age of Ultron fırtınası esedursun, Marvel bir sonraki bombası Captain America: Civil War için çalışmalara çoktan başladı bile. Film için oluşturulan kadroya yeni ve iddialı bir ismin daha katıldığı duyuruldu: Martin Freeman.

Haberin devamı için sizi buraya alalım.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Captain America: Civil War (2016) - İlk Fragman Geldi!
« Yanıtla #3 : 25 Kasım 2015, 09:45:43 »
İlk fragman da böylece geldi! Posterler de cabası.

Cap: "But he is my friend"

Iron Man: "So was I"

----

Ben:

Spoiler: Göster

Çevrimdışı merdem

• **
  • 64
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Captain America: Civil War (2016)
« Yanıtla #4 : 25 Kasım 2015, 10:20:52 »
Filmin aksiyon kısmı bir tarafa iron man ile Cap arasındaki ilişkinin dinamikleri ilgimi çekti. Serilerde Cap İron man'e göre daha masum daha sempatik gelmiştir bana ama bu sefer fragmanı izlerken Cap'e küfretmedim değil.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Kasım 2015, 13:09:40 »
Benim bu filmden hiç ama hiç beklentim yoktu. Civil War çizgi romanlarını da pek sevmemiştim, Avengers filmlerini de... Ama bu... Şu son sahne... İşte orada Kaptan'a acayip bir şekilde sayıp sövmeye başladım! Iron Man'e de sarılıp teselli edesim geldi. O sesteki güceniklik nasıl dokundu... anlatamam.

İşin komik tarafı çizgi romanlarda da Tony Stark'a çok sinir olurdum. Herkesi yasayı imzalamaya zorlaması, yapmayanları avlaması, maskelerini basının önünde çıkartmaya zorlaması falan... Filmdeki Kaptan ile çizgi romandaki arasında fark var zaten de... Bu kadar sinir olacağımı hiç düşünmemiştim kendisine :)
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı merdem

• **
  • 64
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 25 Kasım 2015, 13:56:55 »
Tony Stark çizgi romanlarda sinir olunası bir adamdı :) Robert Downey Jr performansı bu kadar iyi olmasa böyle sevilemezdi.
Fragmanda filmde olacağı vaat edilen bir çok kahraman görünmüyordu, Black Panter'ın kostümü de fena olmamış.
Fragman İron Man gözüyle anlatılmış gibi geldi bana, sanki Kaptan arkadaşlarını toplayıp dayak atıyor sanki. Bir sonraki fragman filmi daha geniş açıdan gösterir umarım. (Kısa bir rolü olacağı kesin ama Spider nerede?) :)

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 25 Kasım 2015, 14:05:50 »
İşin komik tarafı çizgi romanlarda da Tony Stark'a çok sinir olurdum. Herkesi yasayı imzalamaya zorlaması, yapmayanları avlaması, maskelerini basının önünde çıkartmaya zorlaması falan... Filmdeki Kaptan ile çizgi romandaki arasında fark var zaten de... Bu kadar sinir olacağımı hiç düşünmemiştim kendisine :)

Çizgi romanı ters yüz etmişler gibi duruyor aslında. Bence bunda Robert Downey Jr.'ın şeytan tüyünün etkisi (kesinlikle) var. Bu da değişik bir yorum olacak diye düşünüyorum. Cap'i zaten hiçbir zaman sevmemiş olmamın da etkisi var, kabul u_u. Ama içten içe de düşünmeden edemiyorum: Adam Captain "America". Adam 'Murica. Beyaz perdede onu ne derece kötü gösterebilirler?

Yine de umudum şu yönde.

Çevrimdışı merdem

• **
  • 64
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 25 Kasım 2015, 14:22:14 »
Spoiler: Göster
Bu filmden sonra Kaptan'ın meşhur kalkanını Winter Soldier taşıyacak diye biliyorum.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 25 Kasım 2015, 14:30:45 »
Spoiler kutusuna mı alsaydınız bu mesajı acaba :)?

Çevrimdışı merdem

• **
  • 64
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 25 Kasım 2015, 14:42:55 »
Pardon :)

Çevrimdışı RedElf

• **
  • 116
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 25 Kasım 2015, 16:52:18 »
Batman V Superman fragmanı,daha gaz vericiydi sanki. Dc Comics'i daha çok sevip takip etmemden olabilir ama Civil War'ı izlerken hiç heyecanlanmadım. Fakat herkes gibi bende son sahneden çok etkilendim. Yoo hayır,İhsan Abi gibi bir tepki vermedim. Bendeki tepki daha çok.. "Biraz daha güçlü vurun!!" :D

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
Civil War’dan İkinci Fragman (Türkçe Altyazılı)
« Yanıtla #12 : 10 Mart 2016, 20:52:35 »

Captain America: Civil War filminin uzun zamandır merakla beklenen ikinci fragmanı sonunda bizlerle.

29 Nisan’da gösterime girecek olan filmin ilk fragmanı bizi tahmin ettiğimizden bile daha fazla heyecanlandırmıştı doğrusu. O nedenle ikincisini bekleyişimiz biraz sancılı oldu. Ancak dün gösterilen teaser’ların ardından bugün nihayet kavuştuk kendisine.

Fragmanda bu kez Captain America ile Iron Man arasındaki fikir ayrılıklarına ve diğer kahramanlarla olan ilişkilerine birazcık daha yakından bakıyoruz. Aynı şey Ant-Man ve Black Panther için de geçerli.

Veeee… filmin en çok merak edilen kahramanlarından Spider-Man de nihayet sahne alıyor! Böylece hakları Sony’nin elinde olduğundan bir türlü diğer Marvel filmlerinde gözükemeyişi de bir son bulmuş oluyor.

Bizler de Kayıp Rıhtım olarak fragmanı sizler için Türkçe altyazılı hâle getirdik!

İzlemek için: buraya tıklayın.
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 24 Nisan 2016, 19:33:21 »
Daha önce Batman v Superman'in fragmanını şekilden şekle sokan Aldo Jones aynı tarifeyi Civil War'a uygulamış. Çok da güzel olmuş :)

https://www.youtube.com/watch?v=8QhwY2VLmQM
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 30 Nisan 2016, 22:02:15 »
Gönlüm Captain America'nın kazamasından yana. Ama seyirci çoğunluğunun seçimi Robert Downey Jr.'dan(!) olacakmış gibi bir his var içimde. :)

Kısmetse haftaya öğrenicez.