Kayıt Ol

Agar.io

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Agar.io
« : 20 Mayıs 2015, 01:03:04 »

Yeni popüler çılgınlık. Online olarak tarayıcı üzerinden oynadığımız bu oyunun amacı, baloncukları toplayarak büyümek, büyüdükçe kendimizden küçük olan diğer rakipleri yemek. Tabii bu sırada yem olmamak. Ben son iki-üç gündür oynuyorum, inanılmaz bağımlılık yapıyor.

Çoğu kullanıcı takımlar halinde çalışarak oldukça güzel işler çıkartıyorlar. Bence bizler de deneyebiliriz. Ne dersiniz?

Son olarak, adres: http://agar.io/
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Auguste Dupin

• **
  • 84
  • Rom: 8
  • geceleri esen terör
    • Profili Görüntüle
Ynt: Agar.io
« Yanıtla #1 : 20 Mayıs 2015, 01:37:23 »
Takribi 30 saniye içinde hüpletiliyorum, sinirim bozuluyor. O yüzden takımmış taktikmiş düşünecek tasarlayacak vaktim olmuyor, panik içinde sağa sola kaçışıp sonunda yutuluyorum sadece. Rekorum da bir defaya mahsus şans eseri 200 filan olmak. Bayağı loser'ım yani.

“House”
Sometimes I think it’s like I live in a big giant head on a hilltop
made of papier mache, a big giant head of my own head.
I polish the eyes which would be windows, or
mow the lawn, I mean this is my house we’re talking about here
even if it is a big giant papier mache head that looks just like mine.
And people who go past
in cars or buses or see the house the head on the hill from trains
they think the house is me.
I’ll be sleeping there, or polishing the eyes, or weeding the lawn,
but no-one will see me, no-one would look.
And no-one would ever come. And if I waved no-one even knows it was me waving.
They’d all be looking in the wrong place, at the head on the hill.
I can see your house from here.
-Neil Gaiman

Çevrimdışı Evis

• **
  • 307
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Mayıs 2015, 02:00:55 »
Bu sabah bulaştım bu illete, eğlenceli. Aslında biraz da şans meselesi birkaç afk, birkaç büyük savaş artıkları çok işe yarıyor. Tabi bunlar olmadan da ilerleyebiliyorsunuz. Takım olarak oynanıyorsa oynayalım. :)

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2015, 08:05:49 »
Bu forumda bu oyunu görmek şaşırttı :) Sıkıldığımda oynarım defalarca ilk 3'e girmişliğim var, en yüksek puanım 4800 civarında idi. Genellikle parçalanmışların peşinden giderek onları yiyerek büyümeyi tercih ediyorum, zaten ufak parçaları yemeye başlayınca gerisini otomatik olarak yiyebiliyorsunuz ;) Grup falan hikaye yani, birbirilerini besliyorlar o durumda onları yemek daha kolay oluyor.

Yalnız bir sorum var, Europe serverı haricinde oyun çok kasıyor, sizde de öyle oluyor mu?

Şimdiye kadar kullandığım nick iii idi :) Ortak bir paydada buluşacaksak KR ile başlayan KR-kargasiz olarak girerim oyuna ;)

Not: Şimdiye kadar oynadığım en gereksiz oyunlardan biri ama zevkli :P

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2015, 10:15:35 »
En yüksek puanım 11876, yalnız nickim pek uygun olmadığı için ekran görüntüsü koymuyorum. :D Birden fazla kez de birinciliğe ulaştım, çok iyi oynuyorum diyemem ama biraz şans biraz da sabırla ulaşıyorsunuz oyunun mekaniklerini çözdükten sonra.

Takım halinde oynamak herkesi ayrı odalara attığı için zor, IP'den bağlanabiliyorsunuz belli bir odaya ama o organizasyonu forum üzerinden kurmak sıkıntı bence.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı M.K.Immortal

• **
  • 290
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 20 Mayıs 2015, 12:05:59 »
Tekli oyunda 9300 puan rekorum vardı. Grayswandir'in dediği gibi birincilik sabır ve biraz şans ile hemen geliyor. Yeterki ufakken çalıların (mayın, virüs, yeşil şeyler, artık herkes farklı bir şey diyor onlara :D ) yakınında durmaya gayret gösterin ve onları kullanmayı iyi bilin.

Ama kesinlikle oyunun zevki takım oynamaktan geçiyor. Son bir haftadır arkadaşla oyunun altını üstüne getirdik hatta. ÇılgınLaz nickimle oynuyorum ve girdiğimiz oyunları domine ettikten sonra "Kültürleninlan" nickli arkadaşa tüm mal varlığımı vererek etrafa kültür saçıyoruz :D

Yine de uzak durulması gereken oyun. Tam Hearthstone'dan kurtuldum derken bu çıktı arkadaş :/

Çevrimdışı Sayhh

• **
  • 189
  • Rom: 15
  • Her şey başladığı yere döner.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 20 Mayıs 2015, 13:11:47 »
11876 mı? 9300 mü? vaav. :D

Günlerdir direniyordum, şimdi burada da görünce bir bakayım dedim. Aldığım en iyi sonuç 218. :-[

Neyse, bir dünya işimin gücümün arasında oynamaya devam edeyim, belki büyümeyi öğrenirim.

Çevrimdışı Nightmare

• 627
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #7 : 20 Mayıs 2015, 17:48:33 »
Ben oyunda 100 ü zor görüyorum nasıl o kadar çıkıyosunuz yav :D
Bu arada bağımlılık yapan oyunlardan oynamayanlara tavsiye etmem :)

Çevrimdışı M.K.Immortal

• **
  • 290
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 20 Mayıs 2015, 18:11:44 »
Eskiden Spore diye bir oyun vardı. Minicik bakteri olarak oyuna başlayıp evrimleşerek hayvan olup, sonra kabile kurup, ardından ülkeler oluşturup, en son uzaya çıkıp diğer uzaylıları ve gezegenleri ele geçiriyordunuz. Bu oyun da onun bakteri versiyonunun daha basit hali. Oradan gelen bir tecrübe de yok değil hani :D

Hatta bir de videosunu koyalım. Hey gidi günler hey :D

https://www.youtube.com/watch?v=LDhPWjGRyp4

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 20 Mayıs 2015, 18:48:05 »
M.K.Immortal inanır mısın bugün ben onun telefon oyununu aradım. :) spore'un iphone için oyunu vardı bir zamanlar. Acaba android için çıkmış midir diye baktım da maalesef çıkmamış. :(
http://turanmemre.wordpress.com/
Bana dönek demiş itin birisi
Açığım ne imiş sor hele hele

Çevrimdışı kargasiz

• 428
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 20 Mayıs 2015, 21:54:19 »
Spoiler: Göster

Çok kötü sıkıştırdılar sonra tekrar oynayıp aşağıdakini yaptım :)

Spoiler: Göster

Bence herkes nicklerinin başına KR- ekleyerek oynarsa birbirimizi farkederek devam edebiliriz ;) Grup işe yaramaz demiştim ama yukarıda beni oyuna getiren grup çalışması oldu. Birini yemeye çalışırken öteki arkadan onu besliyormuş, o da büyüdükten sonra beni yedi tabi :D

Android telefonda Osmos diye bir oyun vardı sanırım buna benzer, insanı bağlayan oyunlardan bunlar.

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 20 Mayıs 2015, 22:13:19 »
Finaller bitince bende oynarım. Serkan abi iyi büyümüş ben başlayınca büyüyene kadar onun yamacına sığınırım :D

Çevrimdışı kargasiz

• 428
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 28 Mayıs 2015, 17:48:24 »
Bugün çok boşa vakit geçirdim sanırım :D Az önce Europe server'ında kargasiz nicki ile 16500 civarında bir puana ulaştım ama ss alayım derken kısayoldaki internet sitelerinden birine tıklayarak oyun sayfasının kapanmasına sebep oldum, bugünlük bu kadar yeter :(

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 15 Temmuz 2015, 13:13:44 »
Nihayet mobil versiyonlarını da çıkarmışlar. Denedim ama pek memnun kaldığımı söyleyemem. Belli bir alışma süreci gerektirecek gibi, ama o süreç için sabır var mı? Bilemedim.

Yine de mobil için ayrı server açıp sadece mobilde bulunanların oraya girebilmeleri iyi olmuş. Diğer türlü daha hamle yapamadan yutarlardı maazallah.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "