Kayıt Ol

FAVORİ filmlerınden 2.si Umudunu Kaybetme

Çevrimdışı Darkness

• 608
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
FAVORİ filmlerınden 2.si Umudunu Kaybetme
« : 01 Ocak 2008, 22:14:00 »
YİNE BENİ ÇOK ETKİLEYEN VE KENDİMDEN 1 COK ŞEY BULDUGUM MUKEMMEL BI FİLM

Umudunu Kaybetme (2006) The Pursuit of Happyness
 8,8
Y: Gabriele Muccino O: Will Smith, Jaden Smith

Spoiler: Göster

İzlemeyen çok şey kaçırır.Bide yaşanmış bir şey olması filme ayrı bir hava katıyor Will Smith'de rolünün hakkını fazlasıyla vermiş.

işte yine boğazınızda bir şey düğümlenecek,azmin gücüne tanık olacak,içten içe gülümsiycek ve filmin sonunda dalıp gideceksiniz,çünkü "umudunu kaybetme" de bu hislerinizi doğuran oyunculuk seneryo ve öykü var...
gerçekten bir will hayranı olmasanız dahi sizi kesinlikle sarsıcak kalitede etkileyici bir dram,bu türü sevenlere şiddetle tavsiyem,yada sevmeyenlere
okuduğunuz için teşekkürler...

mükemmel bir film izlerken büyük keyif aldım. will smith tabir-i caiz ise döktürüyor. hele o tuvalet sahnesinde ağlamamak için kendimi zor tuttuğumu hatırlıyorum. izlemenizi tavsiye ederim. insana gerçekten çok şey öğretecek bir film. gerçekten umudunuzu kaybetmeyin.

bu kadar güzel olacağını beklemiyordum gerçekten de çok güzel... gözlerimin dolmadığını söleyemem...

Bu filme ilgili aslında sölenecek o kadar güzel söz var ki ama bunu bi yazıya sığdırmak filme haksızlık olur.Oyunculuk,müzik,geçişler ve anlatılan konunun akışkanlığı.Filmde hiç sıkılmıyorsunuz adeta o staj döneminde sanki siz de sabah kalkıp o şirkete giidyorunuz gibi geliyor işi kaptığında will smith in gözyaşlarına ortak olmamak mümkün değil.Onunla beraber siz de hiç umudunuzu kaybetmiyorsunuz mutlaka izleyin öğreneceğiniz çok şey var.

Çevrimdışı Mr Thame Dummee

• **
  • 121
  • Rom: 1
  • Daha Gençsin.. Öğreneceksin...
    • Profili Görüntüle
    • Hortkuluk Avcısı
Ynt: FAVORİ filmlerınden 2.si Umudunu Kaybetme
« Yanıtla #1 : 05 Ocak 2008, 18:58:54 »
katılmamak elde değil,, gerçekten bambaşka bir film.. serviste giderken izledik resmen bittim...

Felsefe bu kardeşim: Save the Cheerleader, Save the world...

Zümrüdüanka Yoldaşlığı => SeVeRuS SNaPe

kayiprihtim kayiprihtim... Al linki tıkla şimdi... Yaşamak için fantastik dünyada... Arkadaşlıklar kuruldu burada...Lay lay lay lay lay... Cesaret ister hayaller... İnancımız bizi besler.. Nolursa olsun buradayız... İşte parola: kayiprihtim Forever...

Önemli Olan Zirveye Ulaşmak Değildir... Zira Yılan Da Zirveye Ulaşabilir, Kartal Da... Ama Birisi Sürünerek, Diğeri Süzülerek... Nereye Ulaştığınız Değil, Nasıl Ulaştığınız, Önemlidir.

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2008, 01:24:42 »
İngilizce dersinde izlemiştik filmi gerçekten hoşuma gitti. Ancak o nasıl bir çeviridir ya umudunu kaybetme. tam olarak pursuit of happiness'ı çevirsene cık cık cık. Neyse güzel filmdi kesinlikle, dublajı rezaletmiş yalnız geçen gördüm ingilizce izlediğim için şanslı sayıyorum kendimi. Filmdeki tatlı zenci velet de will smith'in kendi oğluymuş ayrıca.
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Mart 2008, 18:09:14 »
gerçekten hoş bir filmdi.Çok beğendim (=