Kayıt Ol

Kayıp Rıhtım’da Haziran Ayı Öykü Ayı!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle

Geldik mi son öyküye :)?

Haziran ayı boyunca her cuma bir öyküyle karşınıza çıkma sözü verdik ve bunu da hakkıyla tamamladık.

Sırada son öykümüz var. Seçkimizin de 6. yılını kutladığımız bu yazın başlangıç ayı, Kayıp Rıhtım açısından öykülerle dolup taşan harika bir ay oldu!

Son öykümüzü aslında özellikle sona sakladık. Kayıp Rıhtım ahalisince oldukça sevilen yazar Brandon Sanderson'ın, yine çoğumuzca bağırlara basılmış kitabı Elantris'e ait bir öykü var karşınızda.

Söylemeden geçmeyelim, Elantris'i okumamışlar için bu öykü spoiler içerecektir; çünkü kitabın sonlarına dair oluşan bir boşluğu doldurma amacı taşıyor. Daha doğrusu, o sonu başka bir karakterin gözünden yansıtıyor.

Çeviri Volkan "daifunka_vc" Çalışkan'a, editörlükse bendeniz ve Bülent "periyodik neşriyat" Özgün'e ait.

Keyifli okumalar sule!

Çevrimdışı Light

• **
  • 359
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kayıp Rıhtım’da Haziran Ayı Öykü Ayı!
« Yanıtla #16 : 26 Haziran 2015, 21:20:22 »
Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. :) Çoğu kişiye yardımı olacaktır.
Alıntı yapılan: W.S.
Yet do thy worst, old Time; despite thy wrong
My love shall in my verse ever live young.

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
« Yanıtla #17 : 27 Haziran 2015, 03:38:47 »
Brandon Sanderson tam bir sürprizdi. Elantris benim gerçekten çok sevdiğim ve bağrıma bastığım bir eser. Bu hikâyeyi burada okuyabilmek çok hoştu. Sanderson'a bir kez daha hayran kaldım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. :)
İnsan, hayalleriyle vardır.

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 28 Haziran 2015, 04:36:55 »
Ama ben bu hikayeyi okuyamıyorum :(. Kitabı okumayanlar için spoiler içerir yazıyor orada. Malesef ileriki zamanlarda tekrar bu konuya döneceğim. Kitabı beğenirsem kesinlikle burası aklıma gelecek.

Bize verdiğiniz bu öykü şöleni için teşekkür ederiz hepinize ;).