Kayıt Ol

Fotoğraflı hediye(Kitap Ayracı vs.) yaptırabileceğiniz güvenilir bir site önerim

Çevrimdışı Carazar

• *
  • 4
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Sevdiklerinize veya kendinize onların veya sizin fotoğrafınız bulunan veya sevdiğiniz oyun, film,
kitap karakterlerinin fotoğrafları bulunan çok özel hediyeler verebileceğiniz samimi, kullanışlı
menülere sahip ve müşterileri ile ilgi alakanın üst düzeyde olduğu bir site tasarladık.
Yeni sitemizi büyük emek ile oluşturduk. Devamlı takip ettiğim bu forumda da sitemizi tanıtmak
için bu paylaşımı yapmak istedim. Güzel bir hediye almak için alternatif olarak https://www.biresimden.com
ismini unutmamanızı ve her türlü yorum ve önerinize açık olduğumuzu belirtmek isterim...
"Bilgi fazilettir ve doğru olmanın ilk şartıdır." Aristotales

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Rom: 1
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
Madem uyarımı dikkate aldınız bana da mesajımı düzenlemek düşer. Hayırlı satışlar...

Çevrimdışı Carazar

• *
  • 4
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler, umarım ürünlerimiz içinden herkesin beğenisine uygun en azından bir hediye vardır :)...

Çevrimdışı Carazar

• *
  • 4
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sevgililer günü hediyesi olarak bir çok özel tasarım hazırladık. Sitemizde değişik ve farklı hediyeler bulabileceğinizi düşünüyorum. Desteğiniz için teşekkürler...