Kayıt Ol

Irk Savaşları

Çevrimdışı zerhanda

• *
  • 9
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Irk Savaşları
« : 16 Ekim 2015, 18:31:13 »
Bölüm 1                                       BAŞLANGIÇ

3 arkadaş bir akşam evde oturururken aralarından blake bu hafta sonu biryerlere gidelim der ve herkes bunu kabul eder ve aelar der ki bu akşam hazırlanalım yarın erken yola çıkalım der.Gereken bütün eşyalarını toplayan arkadaşlar uyumak için odalarına geçerler.Sabah erkenden yola çıkmak için uyanırlar.Arkadaşlar o kadar heyecanlıdırlar ki kahvaltı yapmadan yola çıkarlar.

Öğle saatleri kamp yerine varırlar.Arkadaşlar arasından aelar ve jhon çadırı kurmaya başlarlar.blake ise akşam için odun toplamaya gider.Odun toplamadan geldiğinde çadırın hazır ve kurulu olduğunu görür.jhon “acıktım ne yiyebiliriz ?”der.Blake”konserve yiyeceyiz,aelar gidip getirebilirmisin?”der.aelar kalkıp gider ve getirir.Yemekleri bittikten sonra sandalyelerine oturup sohbet etmeye başlarlar.aelar”geldiğimiz iyi oldu” diyerek konuyu başlatır ve konu böyle devam eder.Blake”hava karardı ateşi yakmamız gerek” der.aelar çakmağı alır ve ateşi yakacağı bölgeye gider.yakacağı yerin etrafını taş ile kaplar ve dalları üst üste dizerek ateşi yakar.

Ateşi yaktıktan sonra ateşin etrafına geçip birbirlerine korku hikayeleri anlatırlar.Blake korku hikayesini anlatmaya başlar.
 “Bu dedemin bana anlattığı çok eski bir hikayedir ve gerçek olduğuna inanılır”
“Şimdi hikayeye dönecek olursak 4 kişi bizim gibi kamp yapmaya gelir.Ama onlar ormanın derinliklerine girerler.Akşamları oradan değişik uluma sesleri gelir ve gerçekten çok korkunç bir yerde olduklarını anlarlar..İlk oradan kaçmaya kalkıştılar ama kaçamadılar.ormanın içi labirent gibiydi Orada kötü şeyler oldu tam olarak ne olduğu bilinmiyor ve bu 4 arkadaştan hiç haber alınamadı.”

Hikaye anlatıldıktan sonra aelar ve jhon birazcık tırsmışlardır.pek böyle şeylere inanmasalarda içlerini korku kaplamıştır ve ne tesadüftür ki tam da ozaman bir kurt uluma sesi duyuldu.aelar ve jhon’un içindeki korku biraz daha arttı.Gece ilerledikçe jhon iyice korkmaya başlar ve şöyle der.”hade uyuyalım ben korkmaya başladım.”bunu duyan blake ve aelar şaşkınlık içerisinde jhona bakarlar aelar kendine gelip”jhon çok şaşırdım sen böyle şeylerden etkilenmezdin.”

jhon “yani evet ama bu sefer ki farklı kurtlar var orman ve karanlık ondan bu kadar korktum” diyerek ortamı gerer.jhon bunu dedikten tam olarak 10 saniye sonra orman'dan biri bağırır “yardım edin lütfen yardım edin.”aelar bunu duyunca korkar ve  “bakın ağacın orda” diyerek işaret eder.Adam kampa doğru koşturur.Arkadaşlar iyice tırsarlar ve kaskatı kesilirler.Adam yanlarına geldiğinde suratlarına bakarlar adamın yüzü kan ve çiziklerle doludur.Arkadaşlar ne olduğunu anlamaya çalışırlarken adam arkasını döner “arkadaşım orman....”daha sözünü bitiremeden yere yığılır.

O anda aelar kendine gelir ve adama bakmaya gider.Önce yavaş yavaş adama yaklaşır çünkü korkuyordur ve olayın şokundadır.biraz zaman geçtikten sonra yedek çadırı kurarlar ve adamı içiriye koyarlar adamın sol kolu kırıktır kolunu sararlar ve adamın üstünü örtüp çadırı kapatırlar.Arkadaşlar dışarıya çıktıktan sonra yatmaya karar verirler ve yatmak için büyük çadırın içine girerler.

• 581
  • Rom: 47
  • Hayvan Yemeyelim!
    • Profili Görüntüle
    • http://bulentozgun.blogspot.com/
Ynt: Irk Savaşları
« Yanıtla #1 : 16 Ekim 2015, 18:52:48 »
Yazım yanlışı. Noktalama sorunu. Başlık bile doğru yazılmamış. Kendi yazdıklarınıza saygınız yok sizin. Bizden de beklemeyin.

Çevrimdışı Nightmare

• 627
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #2 : 16 Ekim 2015, 18:54:35 »
"Acıktım ne yeyceyik?" kısmına hayran kaldım. Eline sağlık.

Çevrimdışı Kitap Adam

• **
  • 141
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2015, 19:10:40 »
Şakaysa komik değil, gerçekse trajikomik...
"Zekâ, zulümle baş ettiği kadar kurnazlıkla baş edemez; kurnazlık vasatın zekâsıdır."

Çevrimdışı zerhanda

• *
  • 9
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 16 Ekim 2015, 19:48:48 »
gerçekten çok haklısınız. Lütfen yazım yanlışlarımın kusuruna bakmayın elimden geldiğince düzelttim.

eleştirileriniz için teşekkür ederim.

Çevrimdışı RedElf

• **
  • 116
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 16 Ekim 2015, 20:27:43 »
"Acıktım ne yeyceyik?" kısmına hayran kaldım. Eline sağlık.

Yemin ediyorum kahkaha attım. :D