Kayıt Ol

Tüyap'ta Kayıp Rıhtım'a Özel Cixin Liu Etkinliği!

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Tüyap'ta Kayıp Rıhtım'a Özel Cixin Liu Etkinliği!
« Yanıtla #45 : 08 Kasım 2015, 23:41:07 »
yeni arkadaşlarla tanışmaktı.

Hatta Kayıp Rıhtım ile alakası olmayan kişilerle bile! Çünkü insan sevgisi bunu gerektirir :D

Evet, özellikle o :P Yanlışlıkla olsa bile! Viva la rıhtımisyon!

Kitaplar, panel, imzalar vs güzeldi ama en değerlisi siz sevdiğim dostları yeniden görmek ve yeni arkadaşlarla tanışmaktı.
Hayır yani bari biriniz kötü geçti falan dese olmaz mı? :( Her mesaj atanı kıskanıyorum burada. İhsan abi, bence mesajını düzenleyerek çaktırmadan kötü geçtiğini belirtmelisin :P.

Peki Bengü, sana özel değiştiriyorum mesajımı: Kitaplar, panel, imzalar vs güzeldi ama en değerlisi Bengü'nün bu mesajları okuyunca çatır çatlayacağını bilmekti! Bir gıybetini yaptık, bir gıybetini yaptık sormayın gitsin. Hele Bahri... Susturamadık adamı.

Oldu mu? Ah, lütfen... Teşekküre gerek yok, ağabeylik vazifem ^^
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Bengü

• **
  • 305
  • Rom: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 09 Kasım 2015, 17:19:06 »
Peki Bengü, sana özel değiştiriyorum mesajımı: Kitaplar, panel, imzalar vs güzeldi ama en değerlisi Bengü'nün bu mesajları okuyunca çatır çatlayacağını bilmekti! Bir gıybetini yaptık, bir gıybetini yaptık sormayın gitsin. Hele Bahri... Susturamadık adamı.

Oldu mu? Ah, lütfen... Teşekküre gerek yok, ağabeylik vazifem ^^

İhsan abi neden özellikle yapıyorsun bunu ya :D. Evet, nasıl teşekkür etsem az :inca.

Çevrimdışı uveybaba

• **
  • 117
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 10 Kasım 2015, 00:14:09 »
Fuardaki soğuk (bkz. iceberg) ve uzak tavırlarımdan dolayı kusura bakmayın. Gerçek hayat henüz tamamen alışamadığım bir server.

Not: Fuara gelmeyenler, Tolkien'in bizlere bıraktığı nadide eserler anısına, oldukça büyük bir kız grubu tarafından, çok çabalar sarf edilerek gerçekleştirilen bir Uruk-Hai ordusu canlandırmasını görme fırsatını kaçırdılar. Savaş naraları yerindeydi (Gülşah, Gülşah!), ama ellerinde kılıç yerine kitaplar vardı, sanırım bütçe eksikliği yüzünden. Yine de başarılı bir çalışma, tebrikler.

Burada tam olarak neyden bahsedildiğini çok daha iyi anlıyorum şu an ^^

https://www.youtube.com/watch?v=sPvfONa9pSU

İşin ilginç yanı Epsilon'un bunu kendi sayfasından paylaşmış olması. Anladığım kadarıyla ortada bir organizasyon sıkıntısı var.
Mizah en güçlü savunmam. Mizah önemli. Mizah güzel. Cici mizah.

Çevrimdışı Evis

• **
  • 307
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 10 Kasım 2015, 07:07:59 »
Ben 4n1k'yı herkeste görünce okulların zorunlu tuttuğu bir kitap sanmıştım. Demek normal kitapmış.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 17 Kasım 2015, 12:39:15 »
Ben sizi uzaktan izledim. Yani ithaki standinin iç kısmından. Çok iyi gözüküyordunuz bakınca grup olarak. Aranızdan, nickini ismini falan bilmediğim birkaç arkadaş ile isaac asimov ve arthur c. clarke üzerine yaptığımız konuşma çok zevkliydi, çalışıyor olmasam saatlerce konuşurduk sanırım Teşekkürler onlara özellikle.

Eldar, şuradaki yorum seninle ilgili olabilir belki. Bir bak bakalım :) Haber vereyim dedim.

Bu arada sen stanttaki hangi arkadaştın yahu? Niye söylemedin ben Eldar diye. Ya da söyledin de ben mi orada yoktum acaba?
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı eldar

• *
  • 26
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 17 Kasım 2015, 12:56:37 »
Ben sizi uzaktan izledim. Yani ithaki standinin iç kısmından. Çok iyi gözüküyordunuz bakınca grup olarak. Aranızdan, nickini ismini falan bilmediğim birkaç arkadaş ile isaac asimov ve arthur c. clarke üzerine yaptığımız konuşma çok zevkliydi, çalışıyor olmasam saatlerce konuşurduk sanırım Teşekkürler onlara özellikle.

Eldar, şuradaki yorum seninle ilgili olabilir belki. Bir bak bakalım :) Haber vereyim dedim.

Bu arada sen stanttaki hangi arkadaştın yahu? Niye söylemedin ben Eldar diye. Ya da söyledin de ben mi orada yoktum acaba?

Denaro Forbin ve adını hatırlayamadığım iki arkadaşla daha tanıştık bu haftasonu. Sahaftan metis bilimkurgulari toplayıp bilimkurgu sineması söyleşisine giderken uğradılar.
Doğukan ve Bengu'nun adını öğrendim ama diğer arkadaşın adını hatırlamıyorum bir de en çok onunla sohbet etmiştik. En son kitap soranlari duymayip "aaabi şimdi Asimov'un üç robot yasası..." falan diye giderken kendime geldim. O arkadaş bana ulaşsın!! :)
...just lead my fate to the victory of Elves.

Çevrimdışı night watcher

• **
  • 52
  • Rom: 0
  • Wind in my hair, I feel part of everywhere.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 17 Kasım 2015, 15:35:58 »
Nerede o selfieler, fotoğraflar, grup fotoğrafları; fotoğraflarımız?!!BİR :)
In one of the days in this year is hidden your death anniversary.

The sun does not need you to believe in it to rise in the morning.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 17 Kasım 2015, 17:46:03 »
Magicalbronze (yine) şantaj malzemesi olarak saklıyor herhalde hepsini :)
Try to hide if you dare.