Kayıt Ol

Deadpool: İntihar Kralları

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Deadpool: İntihar Kralları
« : 07 Temmuz 2016, 14:35:52 »

İşte Deadpool çizgi romanı diye ben buna derim! Mizah, absürdlük, sarı-ve-beyaz düşünce kutuları, dördüncü duvarı yıkış, bol miktarda gönderme, başka süper kahramanlar ve eğlenceli bir macera!

İntihar Kralları iki farklı maceradan oluşuyor. İlki cilde de adını veren "İntihar Kralları." Ve asıl sevdiğim hikâye kendisi oldu. İkinci macera "Ölüm Oyunları" ise gerek çizim stili gerekse konu açısından ilkinin gölgesinde kalıyor. Yine de Cullen Bunn'ın yazdığı diğer tüm ciltlerden daha iyi bir Deadpool serüveni.

Bunn'ın yazdığı ortalama maceralardan sonra ilaç gibi geldi doğrusu. Hem de güldüren cinsten...
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Deadpool: İntihar Kralları
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2016, 14:41:47 »
Ay çok şükür! Huzur içinde alabilirim!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Deadpool: İntihar Kralları
« Yanıtla #2 : 15 Temmuz 2016, 10:35:41 »
Böylece ben de okudum.

Cullen Bunn'dan sonra ilaç gibi geldi, ama hala Türkçedeki en iyi Deadpool cildi Wade Wilson'ın Savaşı'dır benim için.

Bu cildin beni tavladığı, cilde bakış açımı bir anda değiştirdiği nokta Teletubbies göndermesi oldu :D. İşte oradan sonra ayrı bir sevdim. Hele ki Spidey'nin de işe dahil olması iyice evlere şenlik bir hale dönüştürdü. Çok da iyi oldu.

Bol maceraları, bol göndermeli, bol konuk kahramanlı bir ciltti. Tam bir curcunaydı, ama iyi anlamda.
Diyorum ya, Bunn'dan sonra gerçekten iyi geldi. Ama daha komik Deadpoollar bekliyorum. Dilerim onlara da en kısa zamanda kavuşuruz.