Kayıt Ol

Kayıp Rıhtım Yeni Tasarımıyla Yayında!

• **
  • 82
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kayıp Rıhtım Yeni Tasarımıyla Yayında!
« Yanıtla #15 : 27 Temmuz 2016, 10:11:15 »
Her girişimde forum düğmesini arıyorum :) Huysuz ihtiyarlar gibi oldum, en ufak değişikliği dahi kaldıramıyorum galiba :)

Şaka bir yana, yeni tasarım; yeni bir ruh, yeni bir can, yeni bir heyecan demektir. Değişiklik, arada bir kan tazelemek her daim iyidir. Emeği geçenlerin ellerine sağlık, tasarım da gayet modern ve anlaşılır ayrıca temiz (yani karmaşasız) olmuş. Hayırlı olsun :)
"Demire şeklini veren demircinin iradesidir, çekicin darbesi değil." - Turram oğlu Kopram, Hakon'un demircisi

Çevrimdışı Blonde

• *
  • 27
  • Rom: 0
  • Hobbit+Lotr+HP
    • Profili Görüntüle
    • Blog'um
« Yanıtla #16 : 27 Temmuz 2016, 21:44:13 »
Bence çok güzel olmuş, insanın daha fazla giresi geliyor. Yakında forumda da değişiklikler bekleriz :)
.may we meet again

• **
  • 116
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 04 Ağustos 2016, 13:18:14 »
Yeni tasarım çok güzel olmuş, mobile uygunluk uzun zamandır beklenilen bir şeydi. Beyaz üzerine açık mavi değil de rıhtımın klasik rengi kahverengi olsa daha iyi olurdu.

Çevrimdışı stupefypatronus

• *
  • 18
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 04 Ağustos 2016, 16:00:54 »
yenisi çok güzel olsada ben eski halini daha çok seviyorum. bundan iki yıl önce şans eseri girdiğimde arka planı o kadar ilgimi çekmişti ki sırf arka planı için sitenin adını aklımın bi köşesine yazmış, öyle öyle alışmıştım buraya. o yüzden umarım bu forum köşesi hep eskisi gibi kalır, ben de yeri ayrı
''sana hiçbir zaman gül bahçesi vadetmedim ben, hiç bir zaman kusursuz bir adalet vadetmedim''