Kayıt Ol

Şiddetin Tohumu - Joe Abercrombie

Çevrimdışı Mashiara

• **
  • 119
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Şiddetin Tohumu - Joe Abercrombie
« Yanıtla #15 : 18 Nisan 2016, 15:01:00 »
Kapak çok güzel değil mi? :(

Adın umrumda değil, kırmızı. Adını bilmek istemiyorum. Eğer en az ilk üç savaşından sağ kurtulursan belki o zaman adını öğrenirim. Daha önce değil. Eskiden isimleri öğrenirdim, ama bu kahrolası bir zaman kaybıydı. Bir baş belasını tam tanımaya başladığımda kalkar ölürdü. Bu günlerde zahmet etmiyorum.-Horkin Usta-

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
« Yanıtla #16 : 18 Nisan 2016, 16:24:09 »
Geçen sene sanırım, ilk kitaba baktım ama tükenmiş gözüküyordu İdefix'te. :D Kaç tane Artemis kitabı piyasada bulunabiliyor acaba merak ediyorum doğrusu. :)
İnsan, hayalleriyle vardır.

Çevrimdışı Mashiara

• **
  • 119
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 20 Nisan 2016, 14:58:57 »
Artemisten tek istediğim serinin üçüncü kitabını basmaları.Bir daha da Artemisin bastığı bir şeyi almam. Ben inanıyorum ki önümüzdeki yıllarda bu seri de dahil Joe Abercrombie kitapları başka bir yayınevinden doğru dürüst yayımlanacak.
Adın umrumda değil, kırmızı. Adını bilmek istemiyorum. Eğer en az ilk üç savaşından sağ kurtulursan belki o zaman adını öğrenirim. Daha önce değil. Eskiden isimleri öğrenirdim, ama bu kahrolası bir zaman kaybıydı. Bir baş belasını tam tanımaya başladığımda kalkar ölürdü. Bu günlerde zahmet etmiyorum.-Horkin Usta-

Çevrimdışı Fin

• *
  • 31
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 20 Nisan 2016, 15:41:03 »
Artemisten tek istediğim serinin üçüncü kitabını basmaları.Bir daha da Artemisin bastığı bir şeyi almam. Ben inanıyorum ki önümüzdeki yıllarda bu seri de dahil Joe Abercrombie kitapları başka bir yayınevinden doğru dürüst yayımlanacak.
Artemis hep böyle yapıyor, kafalarındaki satış rakamı her neyse ona ulaşmazsa seriyi devam ettirmiyorlar :( ve üzülerek 3.kitabı basacaklarını zannetmiyorum

Çevrimdışı Mashiara

• **
  • 119
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 21 Nisan 2016, 13:11:54 »
Brent WEEKS'in Gölgelerin Yolu serisini merak ettiğim halde Artemise güvenmediğim için başlamamıştım. Onun da ilk kitabını basıp bıraktılar. İki yazarda başarılı ve sevilen yazarlar aslında. Artemis keşke hiç bulaşmasa bunlara.Yazık oluyor :(

• **
  • 116
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 11 Ağustos 2016, 19:31:19 »
Bu yayınevi 3. kitabı basacak mı ? Her yerde güzel yorumlar almış seri. Üçlemeyi bitirselerdi bari.

Çevrimdışı OZ

• 401
  • Rom: 5
  • Melanj
    • Profili Görüntüle
    • http://bortubocekgaleri.com/
« Yanıtla #21 : 11 Ağustos 2016, 20:06:02 »
Kapağa bittim bize haram mı böyle güzellikler :/
"Rebellions are built on hope"