Kayıt Ol

Vizyona Girmemiş Filmler Arasından Dikkatinizi Çeken veya Bekledikleriniz

Çevrimdışı yavanna

• **
  • 109
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
DC de Marvel de bir anda çok fazla türedi. Hem dizi hem film hepsi bir arada çıktı piyasaya, tabiri caizse baydı iyice. Süper kahraman kafasından bizleri uzaklaştıracak yapımlar lazım artık ben de heyecanlanamıyorum.

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Merak ettiğim çok fazla film var ama aklıma ilk gelen Black Panther oldu nedense. Normalde Deadpool hayranı olarak ikinci filmi demem gerekirdi sanki :)

Aslında bunların ötesinde şöyle sağlam bir epik fantezi örneği bir film serisi gelse de izlesek diyorum sürekli. Hayallerden uzak kalıyorum sanki onlar olmadan.

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
Jim & Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton (2017)

Türü: Belgesel

Konu: Yapım, Jim Carrey'nin ünlü komedyen Andy Kaufman'ı canlandırdığı biyografik filmi Man on the Moon'un kamera arkasını ve çekim sürecini anlatıyor. Çekimler esnasında, Carrey'nin yaşadığı ruhsal değişim ve çılgınlıklar yine Carrey'nin yorumları eşliğinde anlatılıyor.

Neden Bekliyorum: Fragmandaki Andy Kaufman rolüne bürünmüş Jim Carrey'nin ürkütücü gülümsemesi beni benden aldı. Rolüne bürünmenin ne demek olduğunu izlemek için bekliyorum.